Середа, 23 Липня, 2025

Артем Мілевський пояснив, чому досі спілкується російською

Важливі новини

Зеленський заявив, що за Трампа війна буде закінчена, але він не знає, як саме це станеться

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

«Зміна політики США говорить про те, що війна буде закінчена. Я не знаю як. Наше завдання – не дати можливість схилити нас до поступок», – заявив президент в інтерв’ю “Українському радіо”.

Зеленський також дав зрозуміти, що не піде на переговори з Москвою сам на сам. «Переговори з Росії можливі тільки не наодинці з убивцею і за умови, що Україна – сильна», – сказав президент.

Він також прокоментував заяви радників Трампа про необхідність заморозки війни по лінії фронту з контролем Росії над захопленими територіями.

«Я серйозно буду ставитися тільки до переговорів із Трампом. Не з його радниками. Це рівень президентів», – сказав Зеленський.

При цьому він все ж вважає, що «Путіну не дадуть домовлятися на капітуляційних умовах для України». За його словами, Трамп не говорив йому: «Я стану президентом і сідайте за стіл переговорів».

При цьому він дав зрозуміти, що зараз переговори про завершення війни він вести не хоче.

«Путін хоче зараз домовлятися на капітуляційних умовах щодо України, але цього не буде, ми йому не дамо. Переговори з РФ можливі за умови, що Україна буде сильною, переговори станом на сьогоднішній день – це програшний варіант, у слабкій ситуації нічого там робити», – сказав Зеленський.

Військовий Всеволод Кожемяко вважає, що війна у 2025 році не закінчиться

Війна в Україні не тільки не завершиться у 2025 році, але й набуде ще більш жорстоких форм. Таку думку висловив засновник 13-ї бригади Нацгвардії “Хартія” Всеволод Кожемяко в інтерв’ю Українській правді. Причини загострення війни На думку Кожемяка, існує кілька ключових причин, чому війна продовжиться: Російська стратегія та адаптація до санкцій. За словами військового, Росія перебудувала […]

The post Військовий Всеволод Кожемяко вважає, що війна у 2025 році не закінчиться first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Адвокат «бронював» від армії за 15 тисяч доларів — суд призначив штраф

Сина декана Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, адвоката Андрія Мариніва, визнано винним у зловживанні впливом. Його покарали штрафом у 1,24 мільйона гривень за організацію схеми фіктивного бронювання від мобілізації. Як повідомляє міжнародне детективне агентство Absolution, у грудні 2024 року до адвоката звернувся військовозобов’язаний громадянин, який мав намір оновити облікові дані у законний спосіб. Натомість […]

8 лютого: які свята відзначають у світі та Україні?

Сьогодні відзначається кілька міжнародних свят, серед яких Всесвітній день кіно та Міжнародний день шотландського віскі. Також у цей день віряни вшановують пам’ять святого великомученика Теодора Стратилата. Що сьогодні за церковне свято 8 лютого в церковному календарі – день пам’яті святого великомученика Теодора Стратилата. Він був видатним військовим командиром і християнським святим. Жив у IV столітті […]

The post 8 лютого: які свята відзначають у світі та Україні? first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Податки за кермом: що чекає власників авто в Україні у 2024 році?

Обов'язковий транспортний податок для власників авто в Україні у 2024 році: розміри, умови та особливості оподаткування

Українська система оподаткування автомобілів: порядок сплати транспортного податку у 2024 році

Дотримання правил та порядку сплати транспортного податку в Україні: що необхідно знати власникам авто

Чинне податкове законодавство в Україні встановлює ряд обов’язків для платників податків, які мають автомобілі, що підпадають під оподаткування. Одним із таких обов’язків є подання органу контролю відомостей про зміну місця проживання протягом місяця з дня виникнення змін. Це може бути зроблено шляхом подання відповідної заяви за формою 5ДР. Важливо зауважити, що у випадку невиконання цього обов’язку, податкове повідомлення-рішення вважатиметься правомірно врученим за попереднім місцем реєстрації особи.

Для фізичних осіб, що мають легкові автомобілі, обов’язок сплатити транспортний податок виникає протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Зокрема, якщо авто було придбано посередині року, оподаткування здійснюється пропорційно до кількості місяців до кінця року, починаючи з місяця, коли виникло право власності на автомобіль.

Щодо юридичних осіб, вони повинні самостійно розраховувати та сплачувати авансові внески щокварталу, до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом. Такі внески відображаються у річній податковій декларації. Якщо автомобіль придбано та продано протягом одного місяця, обов’язок подання декларації та сплати податку не виникає.

Також важливо зазначити, що у в

У випадку, якщо платник податків самостійно сплачує податок, але з порушенням встановлених строків, на нього буде застосовано штраф у розмірі 5% від погашеної суми податкового боргу у випадку затримки сплати до 30 календарних днів включно після останнього дня строку сплати грошового зобов'язання. У разі затримки на понад 30 календарних днів штраф становить 10% від погашеної суми податкового боргу. Крім того, при порушенні строків сплати податкових зобов'язань нараховується пеня за кожен календарний день прострочення, включаючи день погашення, у розмірі 120% річних облікової ставки Національного банку України, що діє на кожний такий день.

У вищезазначеній статті відображено важливі аспекти щодо сплати транспортного податку в Україні та супроводжуючих цей процес правових норм. На платників податків покладається обов'язок своєчасно подавати інформацію щодо зміни свого місця проживання та вчасно сплачувати податок. В разі порушення встановлених строків сплати податку передбачені штрафи та пеня, що мають стимулювати вчасну та дисципліновану сплату податків. Такі норми спрямовані на забезпечення ефективної роботи податкової системи та збільшення надходжень до бюджету країни. Важливою є також правомірність застосування штрафів та пені у разі невиконання податкових обов'язків, що забезпечує рівність перед законом та відповідність законодавству України.

Колішній футболіст збірної України Артем Мілевський знову опинився в центрі мовного скандалу. У своєму відео в TikTok він розповів, чому досі не володіє українською мовою.

“Чому ти державною не розмовляєш? Тому що в мене не було часу вчити державну, я говорив, що я – іранець із Мінська”, – зазначив він.

За його словами, у дитинстві в Білорусі не було української школи, а в Україні він завжди тренувався, не мав часу вивчати українську, тим паче що всі розмовляли російською.

“Засуджувати, якою мовою я розмовляю, взагалі не має жодного сенсу. І то я намагаюся ще розмовляти, хоча в мене ні школи, ні освіти, нічого не було. Ми були самородками. У нас не було часу, у нас було 5 тренувань на день. Яка мова, яка державна мова. Про що ви говорите? Це не те, що я її не поважаю, у нас не було часу на її вивчення”, – підкреслив він.

Що відомо про мовний скандал із Мілевським

У грудні 2023 року ексфутболіст вирішив збирати кошти на допомогу пораненим військовим за допомогою стрімів на платформі Twitch. Він пообіцяв передавати 20% зібраної суми на протезування українських бійців.

Під час першого прямого ефіру спортсмен разом із другом грав у відеоігри FIFA та PES, а також відповідав на запитання користувачів платформи. Зокрема, він відповів і про своє ставлення до української мови.

“У нас не було української школи, ми завжди тренувалися, не було часу вчити українську мову. Тим більше всі говорили російською. Не вважаю, що це так важливо зараз говорити українською. Потрібно мати свою позицію. І багато військових, які воюють – багато хто з них говорить російською. Жодної проблеми в цьому я не бачу. І взагалі, я – білорус, ми говорили завжди російською”, – наголосив він.

Хто такий Артем Мілевський

Народився 12 січня 1985 року в Мінську. Його футбольна кар’єра розпочалася в дитячих командах Білорусі, але на професійному рівні він став відомий уже в Україні.

У 2000 році в 15 років переїхав на Україну і вступив до футбольної академії відомого тренера Павла Яковенка. Грав за київське “Динамо” та збірну України.

За час кар’єри Мілевський неодноразово ставав фігурантом спортивних скандалів: переважна їх частина була пов’язана зі схильністю спортсмена до розгульного способу життя.

The post Артем Мілевський пояснив, чому досі спілкується російською first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини