Середа, 23 Липня, 2025

Бронювання працівників через «Дію»: що потрібно знати бізнесу

Важливі новини

Ріст попиту на паливо в Україні: наслідки масових атак РФ на енергетичні об’єкти

У зв'язку з масованими атаками Російської Федерації на об'єкти енергетики у деяких регіонах України спостерігається різке зростання попиту на бензин. Свідчить про це директор консалтингової компанії А-95, Сергій Куюн: "Додатковий попит на бензин в певних регіонах, зокрема в Харкові та Одесі, вже зафіксований. Власники заправних станцій підтверджують, що внаслідок цих атак спостерігається збільшення обсягів продажу. Однак, якщо енергетичні відключення стануть глобальними та охоплять всі регіони, очікується ще значніше збільшення попиту". За словами Куюна, підвищений попит на паливо не призведе до зростання його вартості, оскільки на ціну впливає нестача, якої наразі в Україні немає.

Зростання попиту на бензин у деяких регіонах України внаслідок масових атак РФ на об'єкти енергетики є очевидним фактом. Власники заправних станцій підтверджують збільшення обсягів продажу внаслідок цих подій. Однак, зауважується, що підвищений попит не призводить до зростання цін на паливо через відсутність дефіциту на ринку. Такі ситуації, як масові атаки на енергетичні об'єкти, вимагають уваги та дієвих заходів з боку влади для забезпечення безпеки та стабільності енергетичного сектору країни.

Як блогери й влада Одеси злили ворогу стратегічну інформацію

Після чергової ракетної атаки на Одесу в мережі з’явилася хвиля обурення через необережність місцевих блогерів і представників влади, які розголосили інформацію, що могла допомогти ворогу. Військовий оглядач Олександр Коваленко вказує, що це стало прямим наведенням для російських ракет. Сьогодні, об 11:54, з території тимчасово окупованого Криму було здійснено пуск російської балістичної ракети 9М723 ОТРК “Іскандер-М” […]

The post Як блогери й влада Одеси злили ворогу стратегічну інформацію first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

У Києві “військові” втекли з ресторану, не заплативши за вечерю

У столиці стався скандальний інцидент: троє чоловіків, які представились військовими, замовили на понад 5 500 гривень у ресторані та відмовилися платити. Власниця закладу Наталія Погромська вважає ситуацію зловживанням статусом захисника і публічно розповіла про це у соцмережах. За її словами, троє клієнтів замовили алкогольні напої (текіла, ром, пиво), соки та дорогі закуски з морепродуктами, зокрема […]

Чи можливий компроміс? Трамп пропонує переговори між Україною та Росією

Адміністрація президента США Дональда Трампа заявила про намір розпочати переговори за участю України, Росії та інших сторін для врегулювання війни. Представники Трампа підкреслюють, що для досягнення миру необхідні компроміси з обох сторін, проте в Україні така ініціатива викликає сумніви. Про це повідомляє CNN посилаючись на слова Трампа. Дональд Трамп, повідомив, що його команда працює над організацією переговорів […]

The post Чи можливий компроміс? Трамп пропонує переговори між Україною та Росією first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

У Києві «Спецжитлофонд» будує житлові будинки на вул. Качалова за 1 млрд грн

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Уже укладено одну угоду на будівництво секцій 2 і 4 за 341 млн грн. Також очікується укладення угоди на шосту чергу будівництва вартістю 718 млн грн.

Згідно з розпорядженням КМДА шоста черга будівництва передбачалася для ветеранів АТО і людей, які потребують поліпшення житлових умов. Місто оплатить 30% вартості житла для громадян у черзі на квартиру і 50% для учасників АТО.

Цікаво, що в кошторисах на ці два будівництва ціни будматеріалів між собою суттєво відрізняються. Бетон і арматура для шостої черги в півтора раза дешевші, ніж для другої. Хоча будинки і планують будувати в одному місці.

Єдина різниця – підряд на другу чергу з дорожчими будматеріалами отримала фірма, у якої це перший підряд в історії її існування.

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

1. Середня зарплата на підприємстві не менше ніж 20 тисяч гривень (за словами глави Мінцифри Федорова, нових працівників зможуть бронювати одразу, жодних термінів відпрацьовувати не потрібно. Але зарплата у працівника має бути зі старту понад 20 тисяч гривень).

Зазначимо, що вимога щодо зарплати не стосується комунальних і державних установ. Такий виняток, найімовірніше, є спробою змусити людей активніше працевлаштовуватися у відомства з низькою зарплатою, де різко не вистачає персоналу.

2. відсутність податкових боргів.

3) Третій критерій обирає саме підприємство з переліку: – резидентство в «Дії», – 1,5+ млн євро сплачених податків за рік, – 32+ млн євро надходжень, – важливість для національної економіки або потреб тергромади.

Останні новини