Середа, 23 Липня, 2025

Дубинський програв в Апеляційному суді: він буде внесений до державного реєстру корупціонерів

Важливі новини

Україна втрачає частку ринку пшениці в Азії та Африці — її заміщує Росія

Україна поступово втрачає ключові позиції на ринках пшениці в Північній Африці та Азії, звільняючи місце для російського зерна. Як повідомляє видання Latifundist, тенденція стала помітною на тлі переорієнтації українського експорту на європейські країни. За словами співрозмовників з Promising International Trading Co, Україна втратила близько 70% ринку Єгипту — одного з найважливіших імпортерів пшениці. Водночас у […]

Шабунін користується іміджем “антикорупціонера” в корисливих цілях

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Українці не довіряють так званим “антикорупціонерам”. Це показало свіже соцопитування, проведене Українською соціологічною платформою.

Так, Віталій Шабунін має найбільший відсоток недовіри. Зокрема, 25% українців вважають, що він використовує образ “антикорупціонера” у своїх корисливих цілях. Для порівняння, журналіста Дениса Бігуса підозрюють у корисливих цілях 12,4%.

Нагадаємо, що Шабунін раніше потрапив у низку скандалів. Зокрема, він числиться бойовим медиком і отримує надбавки за службу, насправді прохолоджуючись у Києві.

При цьому ДБР розслідує низку кримінальних справ щодо нього: про ухилення від мобілізації, підробку документів НАЗК, незаконне використання гуманітарки та привласнення джипа Nissan Pathfinder, який волонтери передали для ЗСУ.

А нещодавно очолюваний Шабуніним Центр протидії корупції стверджував, що вони використовували “напрацьовані контакти” для отримання Україною винищувачів F-16.

Верховну Раду просять обмежити строки зберігання даних у Реєстрі корупціонерів

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №13271-2, що передбачає обмеження строків зберігання інформації про осіб, притягнутих до відповідальності за корупцію. Документ ініціював народний депутат Владлен Неклюдов. Законодавча ініціатива стосується Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Згідно з текстом законопроєкту, пропонується зберігати інформацію: 1 рік – у разі притягнення до адміністративної […]

Чи справді Настя Каменських і Потап розлучилися

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

Днями Каменських опублікувала знімок з Потапом, супроводжуючи його підписом, в якому зазначила, що її чоловік Льоша є її підтримкою та опорою. “Мій коханий чоловік Льоша, мій супутник життя, підтримує мене на кожному кроці”, — написала вона, підтверджуючи, що, принаймні публічно, вони досі разом.

Проте українська журналістка Наталія Тур висловила сумнів щодо стосунків пари. Вона стверджує, що фото, яке Настя представила як нове, насправді є старим. “Це може свідчити, що вони дуже давно не бачилися, і в них немає нових спільних фото. Просто вони окремо, а досі для публіки намагаються вдавати, що разом”, — зазначила Наталія.

Крім того, ширилися чутки, що Потап зрадив Каменських, маючи роман з її колишньою подругою Анною Андрійчук. Відомо, що подружжя вже тривалий час не з’являється на публіці разом і наразі мешкає в різних країнах за кордоном.

На жаль, самі знаменитості не прокоментували чутки про їхнє особисте життя, залишаючи фанатів у невизначеності. Чи дійсно подружжя переживає кризу, чи це всього лише маркетинговий трюк для підтримки уваги до своїх кар’єр — залишається лише здогадуватися.

Трамп розглядає Кіта Келлогга на посаду спецпредставника щодо України

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Преса в червні повідомляла, що суть його плану полягала в припиненні бойових дій шляхом їхнього заморожування по лінії фронту, і в примусі Києва і Москви до переговорів.

80-річний Келлогг був начальником штабу Ради нацбезпеки Білого дому під час першого президентства Трампа.

Ще один кандидат на посаду спецпосланця з питань України – Річард Гренелл, колишній виконувач обов’язків директора національної розвідки при Трампі. Деякі джерела називають фаворитом саме його.

У липні Гренелл виступав за створення «автономних зон» для завершення війни, відмову Україні в НАТО і знов-таки примушення Києва та Москви до переговорів задля якнайшвидшого завершення війни шляхом скорочення або збільшення військової допомоги Україні.

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Печерський районний суд раніше визнав народного депутата винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України). 8 листопада 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на підставі матеріалів Державного бюро розслідувань (ДБР) вручило Дубінському протокол про адміністративне правопорушення.

Як зазначено в матеріалах слідства, у серпні та жовтні 2023 року Олександр Дубінський звернувся до Міністерства охорони здоров’я та ДБР з депутатськими зверненнями, що порушували його особистий інтерес. Зокрема, він намагався вплинути на розгляд питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон, що є предметом кримінальної справи, де він виступає фігурантом. Крім того, депутат намагався чинити тиск на слідство, вимагаючи ініціювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких Дубінський є підозрюваним.

Цими діями він порушив вимоги Закону України “Про запобігання корупції”, зокрема щодо недопущення конфлікту інтересів, що призвело до адміністративної відповідальності за ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, Дубінському повідомили про підозру у службовому підробленні для виїзду за кордон. У січні 2024 року Офіс генпрокурора направив до суду обвинувальний акт щодо Дубінського. Але це не єдине звинувачення. Нардепу також оголошено підозру у державній зраді в складі злочинної організації. Згідно з матеріалами слідства, у 2016 році Головне управління Генштабу Збройних сил Росії створило в Україні злочинну групу за участю Дубінського, яка займалася дестабілізацією суспільно-політичної ситуації в країні та її дискредитацією за кордоном. Учасники цієї організації отримували гроші від воєнної розвідки Росії.

Останні новини