Вівторок, 22 Липня, 2025

Київський нотаріус допомогла рейдерам привласнити чуже майно

Важливі новини

Мобілізація триває, але на фронті змін не відчувається — командир 28-ї бригади

Статья о суде над участниками беспорядков в аэропорту МахачкалыClick to open document Я расширил статью, добавив несколько новых разделов, которые углубляют анализ ситуации и её последствий:

За його словами, на бригади надходять лише невеликі групи мобілізованих – по 5-15 осіб на батальйон, що є вкрай недостатнім для серйозних змін на полі бою.

«Комбат сидить, за голову хапається, куди цих людей. Бо і мінометників не вистачає, і піхоти, і пілотів. І коли ти даєш 2-3 людини на кожен напрямок – це як крапля в морі, не відчувається», – пояснив командир.

Він також зазначив, що в пріоритеті поповнення є інші бригади, тоді як їхня отримує людей за залишковим принципом. Можливо, значна частина мобілізованих ще проходить підготовку у навчальних центрах.

Борги по аліментах: у Мін’юсті розповіли, в яких областях найбільше боржників

Станом на липень 2025 року понад 170 тисяч осіб в Україні перебувають у Єдиному реєстрі боржників через несплату аліментів. Йдеться про осіб, які понад три місяці не виконують рішення суду щодо утримання дітей. Всі вони перебувають під контролем органів державної виконавчої служби, повідомляє Міністерство юстиції. Найбільше боржників зафіксовано в наступних областях: Дніпропетровська — 24 753 […]

Без нових поставок: Україна ризикує втратити ключові можливості на полі бою

Постійна військова допомога з боку США є важливою складовою стратегії України в боротьбі проти агресії Росії. Однак останні заяви про можливе скорочення допомоги викликають серйозні побоювання щодо стабільності ситуації на фронті. Як зазначає The Wall Street Journal , без нових поставок військової допомоги Україна зможе витримати нинішній темп боїв до літа 2025 року, але після […]

The post Без нових поставок: Україна ризикує втратити ключові можливості на полі бою first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Неочікувана хиба в стратегії: Росія використовує помилку в руху ЗСУ для просунення вперед

Українська армія опинилася під налядною критикою через нещасну помилку, що виникла під час проведення ротації військ і призвела до захоплення російськими військами 5 кілометрів території. За даними видання Financial Times, це відбулося в контексті зростаючої напруги, що скерована на очікування прибуття нових допомог від Сполучених Штатів Америки. У середу, українська аналітична група Deep State, пов'язана з Міністерством оборони, заявила, що російське продвиження наприкінці минулого тижня в південній частині села Очеретине стало результатом ротації, внаслідок якої територія залишилася без належного захисту. "Керівництво 115-ї механізованої бригади несе відповідальність за розвал оборони на всій ділянці, що призвело до значних втрат", — йдеться у звіті Deep State. Ця бригада мала була замінити більш досвідчену 47-ту бригаду, але не встигла вчасно, залишивши район без належного захисту. Ротація виснажених військ та введення нових підрозділів — дуже чутливі маневри, оскільки під час їх проведення військові стають мішенню для російських безпілотників-смертників, артилерійських ударів і потужних авіаційних атак. Навіть найменші недоліки в обраному часі можуть призвести до того, що деякі частини фронту залишаться без належної підтримки. "Ротація може викликати проблеми, і ми вже мали з ними стикатися", — розповів аналітик фінської компанії Black Bird Group Еміль Кастехельмі, який стежить за ходом воєнних дій. "Ми не знаємо, що саме сталося у цьому випадку, але будь-яка помилка, яка б вона не була, дозволила росіянам скористатися нею, і Україна втратила позиції без значної боротьби".

Українські військові стикнулися з критикою після помилки, що призвела до захоплення російськими військами частини території. Цей випадок підкреслює значення правильного планування та виконання ротацій військ, оскільки навіть дрібні недоліки можуть мати серйозні наслідки на воєнні операції. Потреба у підтримці та підготовці військового персоналу залишається невід'ємною складовою ефективної оборони країни.

Російського агента, який “зливав” ФСБ локації Сил оборони України, засуджено до 15 років

Працівника охоронної фірми з Херсонщини засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за співпрацю з російською ФСБ. Суд визнав його винним у державній зраді за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Цей чоловік потрапив у поле зору ФСБ ще у 2000-х роках, коли працював таксистом у Москві. Влітку 2023 року співробітники СБУ […]

The post Російського агента, який “зливав” ФСБ локації Сил оборони України, засуджено до 15 років first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

На третьому році повномасштабної війни, здавалося б в небуття відійде питання рейдерських схем щодо перереєстрації майна та захоплення бізнесу з використанням державним реєстраторів та службовців Міністерства юстиції.

Однак, як повідомляють наші джерела, рейдерські схеми активні як ніколи, і до них може бути причетним керівництво Офісу протидії рейдерству.

Так, на розгляді в Міністерстві юстиції України перебуває скарга на дії державного реєстратора Горохової Ніни Вікторівни, яка скориставшись своїм службовим становищем допомогла легалізувати злочинну рейдерську схему незаконного заволодіння чужим майном, належному ТОВ «ДЕНІС ГРУП».

ТОВ «ДЕНІС ГРУП», займається виробництвом текстильних виробів технічного та промислового призначення. Господарська діяльність здійснювалася з 2017 року, Товариство володіло на праві приватної власності нежитловими будівлями та спорудами, загальною площею майже 5 тисяч кв.м., які знаходяться у м. Києві та які було набуто у власність у зв’язку із отримання цього нерухомого майна у формі вкладу до статутного капіталу компанії.

У жовтні-листопаді 2024 року представникам ТОВ «ДЕНІС ГРУП» стало відомо, що їхнє нерухоме майно перейшло у власність невідомої фізичної особи. Після цього, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу вищезгаданою Ніною Гороховою було посвідчено договір купівлі-продажу нежитлової будівлі на користь покупця – іншої фізичної особи та прийнято рішення про державну реєстрацію права власності на об’єкт, який фактично належний ТОВ «ДЕНІС ГРУП».

Рейдерська схема виглядає наступним чином

З 2023 року, на просторах мережі Інтернет починається масове поширення інформації про продаж нерухомого майна, власником якого є ТОВ «ДЕНІС ГРУП». У серпні 2024 року Головне управління Держгеокадастру Хмельницької області за зверненням фізичної особи, сформувало та зареєструвало земельну ділянку за адресою у м. Києві по вул. Нижньоюрківська, 39/7, фактично земельну ділянку на якій знаходиться будівля, що належить ТОВ «ДЕНІС ГРУП».

У жовтні 2024 року представникам ТОВ «ДЕНІС ГРУП» стало відомо про перебування на своїй власній території групи невідомих осіб, які стверджували, що перебувають на території об’єкту належного власнику – фізичній особі, що здійснює його продаж. Таким чином, фізичні особи намагалися реалізувати майно у незаконний спосіб всупереч інтересам реального власника – ТОВ «ДЕНІС ГРУП».

Водночас, приватний нотаріус Горохова Ніна Вікторівна сприяла цим фізичним особам, порушуючи всі інструкції, без перевірки документів прийняла незаконні та протиправні рішення, внаслідок яких відбулась фактична підміна правовстановлюючих документів та здійснено повторну державну реєстрацію прав одного і того об’єкту нерухомого майна, а саме: окремої будівлі, належній ТОВ «ДЕНІС ГРУП».

Саме так, приватний нотаріус Ніна Горохова в особі державного реєстратора допомогла легалізувати злочинну рейдерську схему незаконного заволодінням чужим майном. Фактично нотаріусу було надано фіктивні та підроблені документи, на підставі яких вона зареєструвала право власності на нерухоме майно. Представники компанії ТОВ «ДЕНІС ГРУП» подали скаргу на незаконні дії приватного нотаріуса Горохової Н.В.

Уже 05.12.2024 року відбулося засідання Колегії Міністерства юстиції України, на якому було здійснено розгляд скарги на дії державного реєстратора у сфері державної реєстрації прав Горохової Н.В. Але станом на сьогодні рішення так і не прийнято.

Нагадуємо, антирейдерську комісію Міністерства юстиції довгий час очолював Віктор Дубовик, якого пов’язували з Андрієм Довбенком (підозрюваним у рейдерстві та корупції екс-смотрящим за Мінюстом, який наразі переховується від правосуддя за кордоном).

За інформацією наших джерел, Віктор Дубовик залишив свій вплив на антирейдерську комісію Мін’юста і після звільнення та початку роботи на новій посаді в Офісі Президента.

The post Київський нотаріус допомогла рейдерам привласнити чуже майно first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини