Вівторок, 22 Липня, 2025

Маша Єфросиніна звинуватила Ольгу Фреймут у брехні щодо булінгу

Важливі новини

Виклик із східних кордонів: ЗСУ підкреслюють надзвичайну потребу в підтримці передових сил та розвитку особового складу

У своєму виступі перед парламентом, командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Юрій Содоль, висловив серйозну стурбованість щодо критичного дефіциту в особовому складі української армії. Він відзначив, що ця проблема має вирішальне значення для забезпечення безпеки та обороноздатності країни. В своєму виступі генерал-лейтенант Содоль наголосив на тому, що угруповання військ "Хортиця", яке перебуває під його командуванням, стикається з серйозними викликами через недостатню кількість військовослужбовців. Він зазначив, що відділення, які зазвичай повинні складатися з 8-10 осіб, зараз змушені функціонувати з мінімальним складом від 2 до 4 бійців. Це значно підірвало боєздатність та ефективність оборони, особливо у зв'язку з появою нових загроз, таких як дрони-камікадзе та FPV-дрони.

Командувач ЗСУ підкреслив, що основне навантаження лежить на особовому складі механізованих та піхотних підрозділів, і що з недостатньою кількістю бійців в складі важко забезпечити ефективний захист на всьому фронті. Він висловив своє обурення тим, що відповідні бригади змушені захищати значно меншу територію, ніж передбачено нормативами. Закликавши народних депутатів до дієвих заходів, генерал-лейтенант Содоль звернувся до необхідності прийняття законопроєкту про мобілізацію, щоб забезпечити армію необхідною кількістю військовослужбовців та гарантувати ефективний захист країни в умовах зростаючої загрози.

У виступі перед парламентом командувач Об’єднаних сил ЗСУ Юрій Содоль виклав серйозні обгрунтування стосовно недостатньої кількості особового складу української армії, яка суттєво ускладнює обороноздатність країни. Він підкреслив, що це проблема стає ключовою, особливо в контексті нових загроз, які стали актуальними в сучасному військовому конфлікті, зокрема дронів-камікадзе та FPV-дронів. Генерал-лейтенант Содоль закликав до прийняття конкретних заходів, зокрема прийняття законопроєкту про мобілізацію, щоб забезпечити армію необхідною кількістю бійців та забезпечити ефективний захист країни. Його виступ підкреслив необхідність термінової реакції та спільних зусиль для забезпечення безпеки та суверенітету України.

На Закарпатті прикордонники врятували чоловіків, які заблукали в горах

У Закарпатській області прикордонники врятували двох чоловіків, які заблукали в засніженому високогір’ї під час спроби нелегально перетнути кордон. Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України (ДПСУ). Прикордонники спільно з рятувальниками ДСНС знайшли двох молодиків, котрі три дні блукали засніженим гірським високогір’ям, намагаючись потрапити до Румунії. Чоловіки, 32 та 21 року, планували нелегально перетнути кордон у […]

The post На Закарпатті прикордонники врятували чоловіків, які заблукали в горах first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Міноборони віддало 1,5 млрд за неякісну їжу для ЗСУ — ДБР викрило схему

Державне бюро розслідувань викрило масштабну схему розкрадання бюджетних коштів, пов’язану із закупівлею продуктів харчування для Збройних сил України. У центрі схеми — службові особи Міноборони, державного підприємства «ДОТ» та приватного бізнесу, які разом «освоїли» понад 1,54 мільярда гривень на постачанні неякісної їжі за завищеними цінами. За даними слідства, 10 березня 2024 року, в обхід прозорих […]

Від початку повномасштабної війни Росія вбила понад 12 тисяч мирних жителів, ще майже 28 тисяч поранено

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

“За період з 24 лютого 2022 року до 30 листопада 2024 року Управління Верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало в Україні понад 12 340 загиблих і 27 836 поранених серед цивільних осіб”, – заявила заступниця генсека ООН з питань роззброєння Ізумі Накаміцу на засіданні Радбезу, пише “Укрінформ”.

За її словами, причиною смерті близько 42% цивільних українців впродовж листопада стало застосування росіянами зброї далекої дії. Цей показник значно перевищує дані за попередні місяці.

Також Накаміцу навела цьогорічну статистику Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні. Згідно з цими даними, з 1 січня по 30 листопада внаслідок ударів авіаційними бомбами російських окупаційних військ загинув 341 мирний житель. Ще 1803 особи зазнали поранень через ці атаки. Це у три та шість разів, відповідно, перевищує аналогічні показники минулого року.

Як повідомляв УНІАН, до цього вересень був місяцем із найбільшою кількістю цивільних жертв в Україні – 208 загиблих цивільних людей і 1 220 поранених.

У листопаді росіяни завдали значну кількість масованих атак по Україні. Так, вночі та вранці 17 листопада у небі над Україною знищили 144 повітряні цілі – 102 ракети та 42 БПЛА. Загалом було 210 повітряних цілей РФ.

Масове отруєння дітей у Стрию: 10 госпіталізовано, одна – у важкому стані

У середу, 9 липня, у Стрийську міську об’єднану лікарню було госпіталізовано десятьох дітей з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція». Усі вони їхали автобусом із села Косино (Закарпатська область) до Вінниці. Всього в автобусі перебувало 42 дитини та 2 дорослих. За повідомленням департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, одна з госпіталізованих дітей — дівчина 2009 […]

Відома телеведуча Маша Єфросиніна вперше прокоментувала слова Ольги Фреймут про те, що нібито їхня знайомість була поверхневою, а також — що Маша колись могла насміхатися з її української мови. Свою позицію Єфросиніна озвучила під час шоу “Дорослі дівчата”, яке відбулося в Києві.

Єфросиніна наголосила, що не дивилася повністю інтерв’ю Фреймут у Раміни Есхакзай, але їй надіслали окремі фрагменти, які здивували:

“Я рідко дозволяю собі взагалі кого-небудь обговорювати публічно. Я вважаю, що це неетично. І тим більше, не дозволяю собі брехати. Так, я вважаю, що вона бреше”.

Маша також зазначила, що завжди поважала талант Ольги й у певний період вважала її майбутньою національною зіркою. Однак підкреслила — вони дуже різні, особливо в поглядах на професійну етику.

Телеведуча категорично спростувала звинувачення у булінгу через українську мову, які озвучила Фреймут. Навпаки, Єфросиніна запевнила, що саме вона стала ініціаторкою запрошення Ольги до журі шоу «Шоумастгоуон» у 2012 році.

“Я пішла до її майбутнього чоловіка і вмовляла його посадити в журі саме Олю Фреймут. Я сказала, що в українському шоу має звучати українська мова. І саме через мій ультиматум там з’явилася пані Фреймут”.

Маша також уточнила, що була керівницею, ведучою й продюсеркою шоу, тому безпосередньо спілкувалася з Ольгою по сценарних і редакторських питаннях:

“Тому всі добре знали, як її звати, ніхто над нею не насміхався. Давайте довіряти фактам”.

Після заяв Єфросиніної в соцмережах розгорілася активна дискусія. Частина прихильників Фреймут продовжує її підтримувати, інші — вважають, що слова Ольги могли бути емоційною оцінкою минулих подій. Проте більшість коментаторів погоджуються: конфлікти між публічними особами варто вирішувати не на рівні припущень, а оперуючи конкретикою.

Наразі Фреймут ніяк не прокоментувала публічну відповідь Єфросиніної.

Останні новини