Середа, 23 Липня, 2025

Мокрий сніг і сонце: якою буде погода сьогодні в різних містах України

Важливі новини

Росія готує нову масштабну ракетну атаку на Україну

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я України повідомило про проведення перевірок та скасування рішень про встановлення інвалідності для 74 військовозобов'язаних осіб, які проходили експертизу в Хмельницькій медико-соціальній експертній комісії (МСЕК). Ця інформація була надана у відповідь на запит Українських Новин.

“У росіян може бути накопичена достатня кількість озброєння для повітряної атаки. Їхня головна мета — залишити нас без світла і тепла взимку, і вони не відмовились від цієї стратегії”, — зазначив експерт в ефірі Київ24.

Криволап повідомив, що російські авіаборти вже споряджені ракетами. Зокрема, на базі “Олен’я” готові до застосування 9 бортів з ракетами Х-101, а на аеродромі “Енгельс-2” ще 5 бортів споряджені ракетами Х-101 і Х-555. За його словами, зараз немає підводних човнів, які можуть запускати “Калібри”, у Чорному морі — один з них був відправлений до Новосибірська.

Крім того, існує загроза ударів ракетами “Кинжал”. Криволап зазначив, що росіяни наразі можуть використовувати не більше трьох ракет цього типу. Також Росія має запаси ракет Х-59 та Х-69, що запускаються з літаків Су-35 та Су-57.

“Ми можемо очікувати повітряну атаку будь-якої миті, тому повинні бути готові і не ігнорувати сигнали тривоги”, — підкреслив експерт.

Криволап звернув увагу на зростання кількості атак дронами. Росія використовує не менше чотирьох типів безпілотників, серед яких “Гарпії”, “шахеди” та розвідувальні дрони “Гербер”. Однак, завдяки роботі засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ), значна частина дронів втрачається ще до досягнення цілей — вже майже 50% виявлених дронів не долітають до об’єктів.

“Наші засоби ППО збивають велику кількість дронів, але через їхню велику кількість деякі все ж пробиваються, що приносить нам значні втрати”, — додав Криволап.

Зеленський очікує зустрічі з Трампом після його інавгурації: «Він має план закінчення війни»

Президент України Володимир Зеленський розраховує на зустріч із новообраним президентом США Дональдом Трампом одразу після його інавгурації. За словами Зеленського, Трамп висловив готовність зробити все можливе для завершення війни в Україні. Про це український лідер розповідає в інтерв’ю під час телемарафону. «Трамп сказав мені: «Одним із перших візитів я чекатиму саме на вас». Він сказав, […]

The post Зеленський очікує зустрічі з Трампом після його інавгурації: «Він має план закінчення війни» first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Сергій Мамедов хоче підсидіти Пишного і стати головою НБУ

Важливі аспекти діяльності Національного банку України включають:

Сергій Мамедов — одногрупник Дениса Мальцева, який свого часу хрестив сина Мамедова. Кар’єра Мамедова завжди була пов’язана з банківською сферою, і його партнерські відносини з Мальцевим стали одним із ключових етапів у його професійному зростанні. Зокрема, вони разом працювали у банку “Глобус”, яким фактично керував Мальцев.

Ключовим моментом у стосунках між Мамедовим і Мальцевим став конфлікт, коли після початку переслідування Мальцева в Україні, Мамедов, за словами джерел, підробив підписи і незаконно захопив частку у банку “Глобус”. Крім того, Мамедов заволодів значними фінансовими активами і проєктами свого друга, поки той перебував у Відні.

Під час президентства Віктора Януковича, Сергій Мамедов був відомий як довірена особа “сім’ї”, працюючи за вказівками таких високопосадовців, як Юрій Колобов (міністр фінансів), Олександр Клименко (міністр доходів і зборів) та Сергій Арбузов (голова НБУ). У цей період Мамедов був призначений головою правління “Укргазбанку”.

Отримавши значні ресурси, Мамедов вирішив витратити частину своїх коштів на кампанію проти Андрія Пишного, аби замінити його на посаді голови Національного банку України. На думку джерел, Мамедов активно готується до цієї боротьби, використовуючи свої зв’язки та фінансові можливості, щоб забезпечити собі підтримку вищих ешелонів влади.

Чи зможе Мамедов досягти своїх амбіцій і зайняти крісло голови НБУ — питання залишається відкритим

Україна відмовилася від створення фонду для США на 500 мільярдів доларів

Україна вирішила відмовитися від вимоги Сполучених Штатів створити фонд у розмірі 500 мільярдів доларів, який мав стати частиною угоди про надання Вашингтону частки у володінні корисними копалинами України. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на неназваного українського чиновника, знайомого з ходом переговорів. Згідно з інформацією, цей фонд мав стати механізмом компенсації США за допомогу, яку […]

The post Україна відмовилася від створення фонду для США на 500 мільярдів доларів first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

В Україні планують відновити податок на міжнародні посилки

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

«Пільга щодо 150 євро має бути прибрана. І зараз ми закінчуємо підготовку відповідного законопроєкту, внесемо, зволікати не будемо і точно будемо його запроваджувати, незважаючи на певний прошарок населення, який буде незадоволений», – сказав Гетманцев.

За його словами, оподаткування посилок вимагають як торговельні мережі, так і вітчизняні виробники.

«Не може бути перекосів в оподаткуванні, тому що це деструктивно впливає на ринки. А в цьому випадку ми підтримуємо чомусь іноземного товаровиробника. Тому що наш товаровиробник – від легкої промисловості до продуктів харчування – платить ПДВ, а той, хто це робить у Китаї, ПДВ не платить. З точки зору державної податкової політики, це абсолютний нонсенс і нісенітниця, коли ми б’ємо людей, які створюють робочі місця, платять податки, створюють додану вартість, на користь людей, яких ми навіть не знаємо», – підкреслив депутат.

Гетманцев сказав, що особисто проситиме підтримати закон.

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Погода в регіонах

У столиці сьогодні очікується невелика хмарність, температура коливатиметься від +1° вночі до +6° вдень. Західні області, зокрема Львів, Івано-Франківськ та Чернівці, також будуть у полоні відносного тепла: денні температури піднімуться до +9°…+10°, а нічні не опустяться нижче +1°.

Південні регіони потішать найвищими показниками: в Одесі та Херсоні вдень досягне +10°…+11°, а нічні температури залишаться на позначках +1°…+5°. У Криму погода теж сприятлива – у Сімферополі вдень прогнозують до +11°.

На півночі та в центрі країни синоптична ситуація стабільна. У Житомирі, Черкасах та Кропивницькому температура вдень становитиме +5°…+8°, із невеликою хмарністю.

У східних і північно-східних областях, включаючи Полтаву, Харків, Суми та Краматорськ, ситуація трохи складніша. Тут зберігається ймовірність мокрого снігу, а денна температура коливатиметься від +1° до +4°.

Синоптики закликають мешканців сходу та північного сходу бути обережними на дорогах через можливу ожеледицю. У решті регіонів можна насолоджуватися приємними прогулянками та рідкісним для грудня сонцем.

Така погода стане невеликим перепочинком у грудневій зимі, проте українцям не варто забувати, що справжні морози можуть повернутися будь-якої миті.

Останні новини