Вівторок, 22 Липня, 2025

Надя – мій краш: син Потапа розповів про відносини з Дорофєєвою

Важливі новини

Фастфуд у підлітковому віці може залишити незворотні зміни в мозку

Усім знайома ситуація: підлітки часто обирають піцу, бургери, картоплю фрі або солодкі газовані напої замість збалансованої домашньої їжі. Проте вчені дедалі наполегливіше застерігають — регулярне вживання фастфуду в юному віці може завдати мозку шкоди, яку неможливо виправити навіть з роками. Згідно з новими дослідженнями в галузі нейронауки та дієтології, найбільш уразливими до впливу нездорової їжі […]

Росія готується до масштабних боїв за прифронтові міста

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Російський пропагандист та зв’язковий Кремля Михайло Звінчук, засновник телеграм-каналу “Рибар”, зазначив, що окупанти планують відмовитись від традиційних боїв у відкритих полях на користь більш складних і ризикованих міських боїв. За його словами, пріоритетними для росіян будуть Торецьк, Покровськ та Курахове, і окупанти вже готуються до наступу на Покровськ з південного сходу, після нещодавнього захоплення Селидового.

Це зміщення фокусу на міські бої є не випадковим — в умовах інтенсивних атак БПЛА з боку ЗСУ, росіяни намагаються знайти нові методи боротьби, які допоможуть їм зберегти тактичну перевагу на фронті.

Існує кілька причин, чому Росія обирає міські бої. Замість того, щоб вести наступ у відкритих полях, де їхня бронетехніка і артилерія можуть стати мішенями для українських безпілотників, окупанти вважають, що міські умови з багатоповерхівками та обмеженими просторами дають їм більше прикриття від атак дронів. Звінчук підкреслює, що це дозволить росіянам зберегти важку техніку та знизити ризики для піхоти.

Аналітики ISW також вважають, що стратегія РФ щодо міських боїв зможе допомогти зменшити витрати на використання бронетехніки та артилерії. Вони оцінюють, що таким чином окупанти спробують уникнути великих втрат, які неминуче супроводжують наступи через сільську місцевість і прифронтові населені пункти.

Однією з основних проблем для російських військ є ефективна протидія українським безпілотникам, які завдають значних втрат в їхніх лавах. Звінчук зазначив, що окупанти мають перевагу в артилерії, але через постійні атаки БПЛА ЗСУ не можуть значно просуватися на деяких ділянках фронту.

Щоб подолати ці проблеми, російське командування планує збільшити кількість дронів у своїх підрозділах, покладаючись на інтенсивну війну за допомогою БПЛА. Росіяни мають на меті, щоб краще оснащені війська могли ефективно боротися з українськими операторами дронів і вийти на нові рубежі.

Захоплення таких міст, як Куп’янськ та Часовий Яр, може мати значний оперативний вплив на геометрію фронту. Це, в свою чергу, поставить під загрозу основні оборонні позиції ЗСУ на відповідних напрямках.

З огляду на ці фактори, ISW вважає, що ці наступи можуть стати основою для нових атак російських військ взимку 2024-2025 років. Однак, як відзначають експерти, для Росії цей план пов’язаний із великими ризиками: очікуються значні втрати серед її військ через виснажливі операції в міських умовах.

Український гімнаст Пантелей Колодій стане частиною збірної США з 2026 року

23-річний український гімнаст Пантелей Колодій найближчим часом виступатиме вже не за збірну України, а за команду Сполучених Штатів Америки. Як повідомив виконавчий комітет Міжнародної федерації гімнастики (FIG), спортсмен офіційно подав запит на зміну спортивного громадянства, і рішення набуде чинності у травні 2026 року. Колодій — один із провідних представників української чоловічої спортивної гімнастики останніх років. […]

Мобілізація на північному кордоні: об’єднання сил Росії та Білорусі для можливого другого наступу на Київ

За словами військового аналітика Костянтина Машовця, наразі немає жодних підстав для тривоги щодо можливого нового наступу на Київ з північного кордону. Він підкреслює, що у білорусів та росіян недостатньо сил для таких дій. Відносно поширених "істерій" про неминучий наступ на Київ з півночі, наразі вздовж українсько-білоруського кордону розгорнуте наступне угрупування сил і засобів від Збройних Сил Республіки Білорусь, відомих як Волинський та Поліський операційні райони:

Піхотні відділенняМеханізовані бригадиТанкові батальйониАвіаційні підрозділиЦі "сили вторгнення" нараховують:

Десятки тисяч військовослужбовцівСотні танків і бойової технікиКілька десятків літаків та вертольотівЩодо сил і засобів "російської етимології", наразі на території Білорусі їх присутність досить обмежена, проте у разі збільшення угруповання російських військ це важко буде залишити непоміченим.

Таким чином, на даний момент усі обговорення про можливе "вторгнення з півночі у бік Києва" вважаються передчасними та необґрунтованими.

Висновки з вищезгаданої статті є наступні:

• На даний момент немає обґрунтованих підстав для тривоги щодо можливого наступу на Київ з півночного кордону, як стверджує військовий аналітик Костянтин Машовець.

• Сили у білорусів та росіян є недостатніми для здійснення подібних дій.

• Наразі вздовж українсько-білоруського кордону розгорнуті угрупування сил і засобів, проте їх масштаби не вказують на підготовку до великомасштабної військової операції.

• На території Білорусі присутні обмежені сили та засоби "російської етимології", але в разі збільшення їх чисельності важко буде залишити це непоміченим.

Отже, наразі спекуляції про можливе "вторгнення з півноч

Держагентство АРМА отримало корпоративні права на підприємства олігарха Жеваго

Майно олігарха Костянтина Жеваго, який наразі перебуває за межами України, було передано в управління державному агентству АРМА. Це рішення стало результатом розслідування, що ведеться проти Жеваго через підозру у розтраті 113 мільйонів доларів із банку “Фінанси та Кредит”. У 2023 році Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило Жеваго про підозру, а 28 лютого 2025 року Київський […]

The post Держагентство АРМА отримало корпоративні права на підприємства олігарха Жеваго first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом’якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов’язків.

На великому сольному концерті Дорофєєвої, що відбувся 22 листопада у київському Палаці Спорту, Андрій підтримав артистку разом із мамою, продюсеркою співачки. У розмові з журналістами хлопець зізнався, що спілкується з Надею з дитинства та вважає її еталоном краси й успішності.

“Дуже люблю Надю і як співачку, і як людину. Вона – мій краш. Обожнюю її з дитинства, ще коли вона мала руде волосся та виступала з Позитивом. Я її любив завжди”, – поділився Потапенко.

Андрій розповів, що Дорофєєва часто буває у їхньому домі, де збирається вся родина. Він зазначив, що в реальному житті співачка ще красивіша, ніж на сцені, і, попри свою популярність, залишається простою та відкритою у спілкуванні.

“Вона приїжджає до нас додому, вечеряємо разом. У звичайному житті вона навіть красивіша, ніж на сцені. А ще неймовірно чесна. Така людина, як ви, наприклад, як я”, – розповів юнак.

Потапенко також зізнався, що іноді телефонує Дорофєєвій, і артистка завжди готова вислухати його та дати пораду.

“Вона обов’язково вислухає, дасть пораду”, – додав Андрій.

Юнак зазначив, що його захоплення Дорофєєвою триває вже багато років, і вона для нього є прикладом у багатьох аспектах. Її щирість, успіх і зовнішність стали для Андрія тим, що надихає.

Останні новини