Середа, 23 Липня, 2025

Несподівана Розкрита Таєма: Як Захід Зрадив Київ і Як Це Впливає на Міжнародні Відносини

Важливі новини

Лікарі попереджають: щоб не нашкодити здоров’ю після пробудження не варто робити ці речі

Деякі звичні ранкові дії можуть зашкодити здоров’ю, якщо виконувати їх одразу після пробудження. Про це попередила британська лікарка Міріам Стоппард. За її словами, після сну організм потребує часу для активації обміну речовин та нормалізації роботи внутрішніх органів. Інакше навіть звичайні дії можуть мати негативні наслідки. Фізичні вправи одразу після пробудження — не найкраща ідея.Після нічного […]

Фігурантів справи про розкрадання державного майна затримали правоохоронці

Керівництво ПрАТ «Укрпрофтур» та посадовці Федерації профспілок України організували злочинну схему незаконного відчуження державного майна профспілкових організацій. Про це повідомили в правоохоронних органах. Слідство встановило, що у 2016–2018 роках зловмисники уклали чотири фіктивні договори купівлі-продажу об’єктів нерухомості в місті Рівне. Загальна вартість відчужених об’єктів становить понад 20 мільйонів гривень. Майно було оформлене на родичів одного […]

Готуючись до викликів: прогноз імовірних цілей Російської атаки дронами та ракетами в Україні за аналізом ISW

Міністр оборони Російської Федерації, Сергій Шойгу, проголосив про наміри Росії посилити удари на Україну з метою подальшого руйнування матеріально-технічного забезпечення українських військ. У своїй заяві Шойгу підкреслив намір збільшити використання безпілотників та ракет у найближчі тижні для максимального завдання шкоди українській інфраструктурі та оборонно-промисловій базі до моменту отримання допомоги від Сполучених Штатів. Це випливає з доповіді Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики роблять припущення, що акцент Сергія Шойгу на ударах по українській логістиці може свідчити про можливу зміну цілей російських військ з метою поранення української транспортної інфраструктури, логістики та військових складських об'єктів. Російські війська вже нанесли сильні удари по об'єктах української транспортної інфраструктури в Дніпропетровській області 19 квітня, і можуть планувати повторити та розширити ці удари в найближчі тижні з метою перекриття українських зв'язкових ліній.

"Російське військове командування може сподіватися, що скоординовані заходи з перекриття обмежать здатність України розподіляти живу силу та матеріально-технічні ресурси на критично важливих ділянках фронту, та відтермінують покращення можливостей, які забезпечить українським військам прибуття американської безпекової допомоги", — відзначають аналітики.

Сам Сергій Шойгу у вівторок, 23 квітня, заявив, що російська армія підвищить інтенсивність ударів по Україні, зокрема, спрямованих на логістичні центри та бази зберігання західної зброї.

Згідно з інформацією з доповіді Інституту вивчення війни (ISW), Росія має намір посилити удари на Україну з метою руйнування її оборонної та транспортної інфраструктури. Проголошені наміри міністра оборони Росії, Сергія Шойгу, свідчать про можливість збільшення використання безпілотників та ракет для завдання максимальної шкоди українським об'єктам. Передбачається, що ці удари спрямовані на обмеження здатності України в розподілі ресурсів та призводять до затримки отримання американської допомоги. Зазначено, що Російська Федерація може планувати розширення атак на українські об'єкти в найближчі тижні з метою перекриття зв'язкових ліній та підтримки своїх стратегічних цілей.

Переговори з Угорщиною про права меншин перенесені

Переговори між Україною та Угорщиною щодо прав національних меншин, які мали відбутися 12 травня, були перенесені з ініціативи угорської сторони. Про це повідомило Міністерство юстиції України на своїй офіційній сторінці у Facebook. Йшлося про чергову зустріч експертних груп, які було створено після попередніх домовленостей у Будапешті. Ці групи мали обговорити 11 рекомендацій, висунутих Угорщиною, з […]

Україна вживає “нетрадиційних заходів”, щоб уникнути енергетичної кризи цієї зими

Україна готується до чергової складної зими, долаючи наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру. Для забезпечення стабільності енергопостачання уряд пропонує низку нестандартних рішень, пише New York Times . «Вони привозять в Україну цілу старіючу литовську електростанцію, щоб зібрати деталі для пошкодженої мережі; взяли в оренду плавучі електростанції у Туреччини; і навіть запросили присутність ООН на критично […]

The post Україна вживає “нетрадиційних заходів”, щоб уникнути енергетичної кризи цієї зими first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

“Стратегічний Розгін: Як Захід Зраджує Київ за Рекомендацією Білого Дому”

Президент України Володимир Зеленський отримав від США відомості щодо необхідності зміни стратегії з наступальної на оборонну, вважає колумніст Bloomberg Андреас Клут. За його словами, виступаючи на форумі в Давосі, радник президента США Джейк Салліван передасть це повідомлення Зеленському. Автор статті вважає, що Зеленський розуміє сенс такого рішення, але в цьому випадку йому слід бути обережним у висловлюваннях для збереження морального духу в Україні.

Стаття також вказує на проведену Україною зустріч в Давосі, спрямовану на міжнародну підтримку формули миру Зеленського, яка, за словами автора, стала “глухим кутом”, оскільки Росію та Китай не запросили. Клут вважає, що після неуспішного контрнаступу та великих втрат немає можливості говорити про новий наступ ЗСУ.

Зазначається також, що Росія зосередиться на утриманні захоплених територій, сподіваючись на можливий повернення Дональда Трампа до влади в США. Клут вбачає різницю в потенціалах між Україною та РФ, зазначаючи, що російське суспільство перетворено на військову економіку, що відрізняється від української реальності.

У своїх висновках автор стверджує, що запропоноване припинення вогню може виявитися рівносильним капітуляції в майбутньому, оскільки Україна під час перемир’я може не отримати достатньо грошей та зброї від Заходу. Автор підсумовує, що Захід вже зрадив Київ, і вказує на необхідність посиленого постачання зброї як умови для переходу в оборону.

Висновки стосовно статті вказують на те, що українська сторона отримала рекомендації від США щодо переходу з наступальної стратегії на оборонну. Зазначається, що президент Зеленський, висловлюючи схвалення такого курсу, має бути обережним у публічних заявах для збереження морального духу українців.

Стаття також відзначає неудачний результат контрнаступу та проведену в Давосі зустріч, яка виявилася “глухим кутом”. Автор стверджує, що Росія спрямує свою увагу на утриманні захоплених територій, сподіваючись на можливий повернення Дональда Трампа.

Важливою є вказівка, що Захід, за думкою автора, зрадив Київ, тому Україні слід вимагати посиленого постачання зброї як умови для переходу в оборону. Автор висловлює обурення щодо можливого припинення вогню, вважаючи його еквівалентом капітуляції, оскільки Україна може залишитися без достатньої підтримки від Заходу під час подальшого вирішення конфлікту.

Останні новини