Субота, 19 Квітня, 2025

Одного з головних податківців Києва затримано за підозрою в корупції

Важливі новини

Яйця, м’ясо та молочні продукти – чого чекати від цін цієї зими

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Причини підвищення цін:

Прогнозовані зміни в цінах:

В цілому, зимовий період, за прогнозами, може супроводжуватися певним зростанням цін на продукти харчування, однак найближчими тижнями можна очікувати певне затишшя у ціноутворенні. Але з початком святкових покупок ціни можуть знову піднятися.

Швейцарський мирний саміт по Україні не користується довірою

Саміт Швейцарії з проблеми України, запланований на 15 червня, на жаль, не очікується приносити значних результатів. Оскільки військові обстановка на сході України на користь Москви, і вимоги з боку Києва, а також самі перспективи саміту, що вони пропонують, "здаються дещо непосягальними", зауважує журналіст The Responsible Statecraft, Коннор Еколс.

Але якщо за першим пунктом Зеленський домігся певних успіхів, то з другим виникли помітні труднощі. Після того, як ситуація на полі бою змістилася на користь Росії, вимоги України і сам саміт «здаються дещо нереалістичними», зазначає автор статті.

Ймовірно, найзначнішою перешкодою є відсутність довіри до саміту. Колись нейтральний Берн не приховує свого бажання покарати Москву і підтримує західні санкції. Ці рішення змушують Кремль відкинути перспективу швейцарського посередництва, що підриває шанси на досягнення будь-якого значущого прогресу на майбутньому саміті, підкреслює Еколс.

За його словами, іншою серйозною проблемою є той факт, що Росія не отримала запрошення на переговори. Україна заявила, що представники Москви можуть в кінцевому підсумку приєднатися до переговорів, але тільки на умовах Києва.

Відсутність Росії є основною причиною, чому Китай пропустить швейцарський саміт. Пекін відправляв своїх представників на кілька з п’яти попередніх раундів переговорів за планом Зеленського, але тепер Піднебесна, схоже, розчарувалася в підході України, міркує журналіст.

На його думку, всі ці показники «малюють похмуру дипломатичну картину». Китай і Швейцарія вважаються «безнадійно упередженими». Спроби інших потенційних посередників, зокрема Бразилії, Мексики, ПАР і Ватикану, не здобули особливої популярності.

“Саміт у Швейцарії, безсумнівно, включатиме серйозні переговори щодо важливих аспектів українського плану. Але всі наявні дані свідчать про те, що це не наблизить нас ні на дюйм до закінчення війни”, – підкреслює Еколс.

Швейцарія заборонила експорт боєприпасів польської компанії після їх постачання в Україну

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Державний секретаріат країни з’ясував, що українська компанія отримала 645 тисяч патронів через польського імпортера «UMO». Зазначається, що компанія-виробник не знала про подальше перенаправлення боєприпасів, припускаючи, що вони залишаться в Польщі.

«Розслідування дійшло висновку, що польська компанія не виконала договірні зобов’язання перед швейцарським виробником, і боєприпаси опинилися в Україні».

Швейцарія забороняє експорт своєї військової техніки в країни, що перебувають у конфлікті, через свою політику нейтралітету.

Скільки років треба відкладати на квартиру в Україні

Купівля власного житла для багатьох українців залишається важливою, але все менш доступною мрією. Економічна нестабільність, інфляція та постійне зростання цін на нерухомість роблять цей процес тривалим і складним. Щоб придбати однокімнатну квартиру, середньостатистичному українцю доведеться відкладати всю свою зарплату протягом багатьох років. Залежно від міста ситуація виглядає так: Київ – 19,5 року. Столиця залишається найдорожчим […]

The post Скільки років треба відкладати на квартиру в Україні first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Польський депутат закликав заборонити в’їзд українським військовим після війни

Депутат польської партії “Конфедерація” Вітольд Туманович висловив думку, що українським військовим не варто дозволяти в’їзд до Польщі після закінчення війни проти Росії. Свою позицію він обґрунтував тим, що це може становити загрозу для безпеки країни. Про це повідомляє видання Do Rzeczy. Так, депутат заявив, що наразі щодо російсько-української війни є два принципових питання, на які […]

The post Польський депутат закликав заборонити в’їзд українським військовим після війни first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

За інформацією правоохоронних органів, було затримано посадову особу, яка виконувала обов’язки заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у столиці. Це затримання є частиною ширшої антикорупційної операції, спрямованої на очищення державних органів від зловживань.

За даними відомства, чиновник причетний до здирництва неправомірної вигоди від столичних підприємців.

Правоохоронці задокументували, як він отримував хабарі від директора київської компанії, яка займається оптовою торгівлею твердим, рідким та газоподібним пальним. В обмін на грошову винагороду, як повідомляється, податківець обіцяв підприємцю надати ліцензії на продаж пального.

Для комунікації з головою компанії та передачі хабара чиновник залучив свого знайомого.

Служба безпеки задокументувала отримання чиновником першої частини неправомірної вигоди та затримала його разом із посередником під час передачі другого «траншу».

Обом затриманим оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки чи отримання неправомірної вигоди посадовцем).

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Київському податківцю загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Останні новини