Субота, 19 Квітня, 2025

Переговори між Україною та США – основне завдання української делегації налагодити відносини та “тягнути час”

Важливі новини

Погода в Україні 11 листопада: який прогноз на понеділок

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

“У понеділок серйозних опадів не очікується, хіба що атмосферний фронт принесе слабкі дощі на схід країни. А в західних областях ми можемо спостерігати красиві, але небезпечні для водіїв тумани”, – розповіла Діденко.

Температурні коливання:

Температурний режим не зазнає значних змін. Вночі температура в Україні коливатиметься від +3 до -4 градусів, вдень – від +4 до +7 градусів, з більш теплим погодним фоном на півдні країни: +6…+9 градусів, а на південному заході Криму температура сягатиме +10…+12 градусів.

У Києві, 11 листопада, також буде сухо, температура вночі складе від +2 до +4 градусів, а вдень – від +4 до +6 градусів.

Прогноз на листопад:

За прогнозом синоптиків, середня температура повітря в Україні протягом листопада буде в межах від 1 до 8 градусів тепла, що є звичними для цього місяця показниками. Однак на сході та південному сході країни температура може бути трохи вищою за норму.

Щодо опадів, то їх кількість очікується в межах 34-77 мм, а в Карпатах може випасти до 100 мм, що також відповідає звичайним сезонним показникам.

Санкції РНБО не вплинули на статки українських олігархів

Нещодавно введені рішенням РНБО санкції проти опальних українських олігархів насправді мало зачепили належні їм активи. Чому так склалось і яка справжня причина внесення до санкційного списку українських мільярдерів розбирались журналісти нашого видання. Нагадаємо, 12 лютого Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО про введення санкцій проти бізнесмена Ігоря Коломойського, мільярдера Костянтина Жеваго, колишнього співвласника “Приватбанку” Геннадія Боголюбова,  […]

The post Санкції РНБО не вплинули на статки українських олігархів first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

15 грудня в народному і церковному календарі: головні традиції дня

15 грудня за новим церковним календарем Православна церква України відзначає: День святителя Стефана, сповідника і архієпископа Сурозького Собор кримських святих Це свято символізує шану всім святим, які несли християнське світло до Криму, зокрема апостолу Андрію Первозванному, святому Клименту, рівноапостольному князю Володимиру, святителю Луці (Войно-Ясенецькому) та багатьом іншим. Історія святителя Стефана Святитель Стефан народився в Каппадокії […]

The post 15 грудня в народному і церковному календарі: головні традиції дня first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Близько до кінця: ЗСУ бракує снарядів для ППО

За отриманою інформацією від наших джерел в Генеральному штабі Збройних Сил України (ЗСУ), стає зрозуміло, що ситуація з артилерійськими ракетами для протиповітряної оборони (ППО) стає дедалі складнішою. Змушеність використовувати цінні ракети западних ППО для негайного захисту від масових атак російських шахтарів ставить під загрозу власні оборонні можливості. Україна перебуває в повній залежності від зовнішньої військової допомоги, а противник використовує це для вимотування наших запасів ППО та виснаження нашої армії.

Згідно з інформацією, опублікованою у The New York Times із посиланням на американських чиновників, українські війська перебувають у критичному стані, бракує зброї та боєприпасів. Системи протиповітряної оборони, які є життєво важливими для захисту цивільного населення від російських ракет, постійно піддаються нападам і виснажуються.

Нестача артилерійських ракет для систем ППО стає навіть більшою проблемою, ніж дефіцит снарядів, оскільки ракети противника неможливо збити чимось іншим, окрім систем ППО. Така ситуація вимагає негайних заходів з удосконалення внутрішнього виробництва військової техніки та важливих угод з постачання зброї від партнерів.

Отримана інформація від наших джерел в Генеральному штабі Збройних Сил України підтверджує критичну ситуацію з артилерійськими ракетами для протиповітряної оборони. Використання дорогих ракет западних ППО для захисту від атак російських шахтарів підводить нас до серйозних проблем з обороноздатністю. Наша залежність від зовнішньої військової допомоги стає очевидною, а противник використовує це для ослаблення наших оборонних зусиль. Українські війська перебувають у критичному стані через відсутність зброї та боєприпасів, а системи протиповітряної оборони, на які покладається велике значення для захисту населення, постійно піддаються нападам і виснажуються. Нестача артилерійських ракет для систем ППО вимагає термінових заходів для забезпечення безпеки країни та збереження обороноздатності перед загрозами.

Єрмак опрічнив висловлені у Politico твердження про готовність російського наступу на Харків

У матеріалі, що з'явився у виданні Politico, надано інформацію щодо можливих ракетних ударів по місту Харкову. Це місто вважається головною метою для атак з боку Росії на даний момент. Проте варто відзначити, що жодних заяв про підготовку до наступу на Харків від керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака не звучало. Прес-секретарка Єрмака, Дар'я Зарівна, заявила, що газета опублікувала цитати від імені голови ОП, які відображали думки щодо можливого наступу на Харків. Однак ці ж тези виносяться на початок інтерв'ю з Єрмаком у Politico, де впливовий керівник адміністрації Зеленського заявляє, що республіканці мають підсилити свої дії через очікуваний великий удар з боку Росії по Харкову у травні або червні. Поточні цитати в статті залишилися без змін. Такі висловлення від імені Єрмака викликали суперечливі реакції в Україні, оскільки інші чиновники недавно активно спростовували можливість наступу Російської Федерації на Харків.

З вищезгаданої статті можна зробити декілька висновків:

• Роль Харкова в конфлікті між Україною та Росією знову стала актуальною, вважаючи його потенційною головною метою для можливих атак з боку РФ.

• Виникла суперечка між інформацією, наданою у матеріалі Politico та ствердженнями прес-секретарки Єрмака, що заперечують можливий наступ на Харків.

• Заяви Єрмака, викладені у статті, викликали змішані реакції в Україні, оскільки інші чиновники вже публічно спростовували можливість наступу на Харків з боку Росії.

• Цікаво, яким буде подальший розвиток ситуації навколо Харкова, і як це вплине на стратегію оборони України та міжнародну політику.

Завтра, 11 березня, в Саудівській Аравії відбудеться зустріч американської та української делегацій з метою є створення “основ для мирної угоди та початкового припинення вогню”.

Водночас, за повідомленнями наших джерел, українська делегація не націлена на реальне підписання угоди, а буде “тягнути час”.

Українська делегація вирушила в Саудівську Аравію з цілим списком “нових умов, пунктів та нюансів” які будуть запропоновані американцям для обговорення. Такі дипломатичні прийоми ставлять за мету допомогти українській делегації налагодити відносини з США без підписання угоди.

Однією з важливих умов, яка не озвучується офіційно, але якої буде добиватись українська делегація – це повернення до переговорного процесу з американцями Володимира Зеленського та його участь у наступних виборах Президента України. “Поки у нас не буде таких гарантій, будемо максимально затягувати час” – повідомляє джерело.

Нагадаємо, на переговорах в Джидді українська делегація буде представлена головою ОП Андрієм Єрмаком, міністром закордонних справ Андрієм Сибігою та головою Міноборони Рустемом Умеровим. До американської делегації увійдуть держсекретар Марко Рубіо, посланець президента на Близькому Сході Стів Уіткофф та радник з нацбезпеки Майк Волтц.

Володимир Зеленський не прийматиме участі в роботі переговорної групи через ініціативу з боку американської сторони. Водночас, за повернення Зеленського до переговорного процесу з американцями виступає Саудівська Аравія.

The post Переговори між Україною та США – основне завдання української делегації налагодити відносини та “тягнути час” first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини