Вівторок, 15 Липня, 2025

Погода в Україні 11 листопада: який прогноз на понеділок

Важливі новини

Адвокат Роберт Амстердам презентує звіт із доказами атак на Українську Православну Церкву та її духовенство

Адвокат Української Православної Церкви, Роберт Амстердам, заявив про складений ним звіт обсягом понад 250 сторінок, що містить докази нападів на УПЦ, а також на церкви та священиків її об'єднання. У своєму відеозверненні він закликав українську владу утриматися від подальшого розгляду законопроекту 8371, який спрямований на заборону діяльності УПЦ. Амстердам підкреслив, що цей законопроект є проявом мови ненависті та абсолютно неприпустимий. Він закликав уряд зупинити розгляд цього законопроекту й уникнути поділу населення. Адвокат підтвердив, що УПЦ не має зв'язків з Московським патріархатом та відмежовується від ідеології "русского мира". Він процитував заяву митрополита Київського Онуфрія щодо позиції церкви щодо цих ідей. Також, Роберт Амстердам закликав до підтримки України з боку США, наголошуючи на критичному значенні такої підтримки для обох країн.

• Звіт, складений адвокатом Української Православної Церкви, Робертом Амстердамом, містить понад 250 сторінок доказів нападів на УПЦ, а також на її церкви та духовенство.

• Амстердам закликає українську владу утриматися від подальшого розгляду законопроекту 8371, оскільки вважає його проявом мови ненависті та неприпустимим.

• УПЦ відмовляється від зв'язків з Московським патріархатом та виступає проти ідеології "русского мира".

• Заклик до підтримки України з боку США висловлюється через важливість такої підтримки для обох країн.

Ігнатіїв день: традиції, заборони та прикмети

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

2023 року Православна церква України перейшла на новоюліанський календар, тож неперехідні свята тепер відзначають на 13 днів раніше.

Народні спостереження цього дня допомагають передбачити погоду та врожай:

У народі цей день прозвали “яблучним”: вважалося, що струшування снігу з дерев приносить майбутній урожай.

Церква не схвалює сварок, лихослів’я, ліні, заздрощів, помсти чи відмови в допомозі. Також не варто:

Сьогодні моляться святому Ігнатію, просячи захисту від зла, пристріту, удачі у справах, сімейного благополуччя та допомоги людям, які відійшли від віри.

Згідно з народними традиціями, варто обійти навколо будинку з іконою та вклонитися йому, щоб захистити оселю від зла, стихійних лих та голоду.

Іменини за новим календарем святкують Іван, Ігнатій, Данило. За старим стилем – Олександр, Олексій, Григорій, Євгеній, Катерина, Марк, Михайло.

Пам’ятаймо традиції, дотримуймося прикмет і робімо добрі справи у цей день!

НАБУ викрило адвоката Дмитра Борзих у масштабному зливі закритої інформації для впливових клієнтів

Дмитро Борзих, колишній заступник головного військового прокурора Анатолія Матіоса, знову опинився у центрі антикорупційного скандалу. Цього разу – як фігурант кримінального провадження НАБУ та САП. Йому повідомлено про підозру у несанкціонованому доступі до закритої частини Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), зокрема до рішень Вищого антикорупційного суду (ВАКС). За даними слідства, Борзих разом із ще двома […]

The post НАБУ викрило адвоката Дмитра Борзих у масштабному зливі закритої інформації для впливових клієнтів first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Відеодокази: Генерал Вітюк і розстріли на Майдані з погляду “Беркуту”

У 2014 році голова Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк став учасником неабияких подій на Майдані, коли зняв відео, яке демонструє розстріли протестувальників «Беркутом». Цю фактичну інформацію підтвердили офіс генерального прокурора та колишній керівник департаменту розслідувань злочинів Майдану, Сергій Горбатюк. Відзначено, що на одному з відео, знятому з боку «Беркуту», видно чоловіка у цивільному одязі, який фіксує моменти стрільби учасників протесту. Цей чоловік, як виявилося, є співробітником Служби безпеки України, однак під час допиту він не надав жодної корисної інформації для слідства. Екс-керівник департаменту розслідувань, Сергій Горбатюк, вказав на причетність до цих подій Іллі Вітюка, який тоді працював оперативником СБУ. Зазначено, що Вітюк не звертався до слідчих протягом тривалого часу, і лише в 2019 році його вдалося допитати. Важливо зазначити, що 20 лютого 2014 року під час зіткнень на вулиці Інститутській загинули 48 людей, а ще 80 отримали поранення. Дослідження показало, що родина Іллі Вітюка володіла значними майновими активами. Під час публікації розслідування співробітники Солом’янського ТЦК намагалися вручити повістку журналісту "Слідства.Інфо" Євгенію Шульгату. Цю ініціативу здійснив працівник департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, якого очолює сам Ілля Вітюк. Відгукнувшись на цей випадок, Генштаб змусив начальника Солом’янського ТЦК змінити посаду, а сам Ілля Вітюк був відсторонений від виконання обов'язків та направлений на фронт.

У висновку можна відзначити, що вказана стаття свідчить про важливість та складність подій, які відбувалися під час Майдану 2014 року. Інформація про участь голови Департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка у відеозйомці розстрілів на Майдані підтверджує серйозність та комплексність того часу. Важливою є також реакція на публікацію цієї інформації з боку владних структур, що свідчить про залученість суспільства до вирішення проблем минулого та забезпечення правопорядку в сучасній Україні.

Українська тенісистка Еліна Світоліна завершила свої виступи на цьогорічному Відкритому чемпіонаті Франції

У чвертьфінальному матчі Еліна зустрілася з 5-ю ракеткою світу — полькою Ігою Швьонтек, яка виявилася сильнішою. Матч тривав 1 годину 43 хвилини і завершився з рахунком 0:2 (1:6, 5:7) на користь представниці Польщі. Це вже п’ята особиста зустріч суперниць, і рахунок протистояння тепер складає 4:1 на користь Швьонтек. Перший сет для Світоліної видався надзвичайно важким […]

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

“У понеділок серйозних опадів не очікується, хіба що атмосферний фронт принесе слабкі дощі на схід країни. А в західних областях ми можемо спостерігати красиві, але небезпечні для водіїв тумани”, – розповіла Діденко.

Температурні коливання:

Температурний режим не зазнає значних змін. Вночі температура в Україні коливатиметься від +3 до -4 градусів, вдень – від +4 до +7 градусів, з більш теплим погодним фоном на півдні країни: +6…+9 градусів, а на південному заході Криму температура сягатиме +10…+12 градусів.

У Києві, 11 листопада, також буде сухо, температура вночі складе від +2 до +4 градусів, а вдень – від +4 до +6 градусів.

Прогноз на листопад:

За прогнозом синоптиків, середня температура повітря в Україні протягом листопада буде в межах від 1 до 8 градусів тепла, що є звичними для цього місяця показниками. Однак на сході та південному сході країни температура може бути трохи вищою за норму.

Щодо опадів, то їх кількість очікується в межах 34-77 мм, а в Карпатах може випасти до 100 мм, що також відповідає звичайним сезонним показникам.

Останні новини