Субота, 19 Квітня, 2025

Поліція затримала київського палія

Важливі новини

Екс-глава німецької розвідки стверджує, що Зеленський і Дуда могли домовитися про диверсію на “Північних потоках”

Цей проект є надзвичайно важливим для киян, особливо для мешканців густонаселеного району Виноградар. Розширення метрополітену не лише покращить мобільність громадян, але й сприятиме розвантаженню наземного транспорту, що позитивно вплине на екологічну ситуацію в місті.

Август Ганнінг вважає, що Україна і Польща мали відповідні можливості для диверсії. “Можна бути впевненим, що польські спецслужби були підключені, і не тільки служби, але я думаю, це була домовленість між вищим керівництвом України і Польщі… Я думаю, це була домовленість між президентами Зеленським і Дудою провести цю атаку”, – заявив Ганнінг.

За його словами, це “очевидно”, що Польща не видала підозрюваних Німеччині, хоча, за його інформацією, були “розмови” про це між ФРН і польською владою.

За його словами, Польща була “широко залучена” в підрив “потоків”.

Нагадаємо, раніше Wall Street Journal звинуватила в організації диверсії екс-головкома ЗСУ Залужного. Видання повідомляло, що Зеленський був у курсі, але після втручання ЦРУ наказав скасувати операцію, але головком її все одно провів. Сам Залужний свою причетність спростовує.

Учора німецькі ЗМІ повідомили, що підозрюваними у справі про вибухи є троє українських громадян, одного з яких оголосили в розшук.

До того, як його оголосили в розшук, він перебував у Польщі, але потім виїхав звідти.

Додому повернулося 95 полонених українців (фото)

Ця новина має величезне значення як для самих звільнених та їхніх родин, так і для українського суспільства в цілому. Повернення кожного полоненого — це не лише особиста перемога, але й важливий крок у процесі відновлення справедливості та підтримки бойового духу нації.

Про це повідомив в своєму Telegram-каналі президент Зеленський.

“Продовжуємо повертати наших людей додому. Ще 95 захисників звільнені з російського полону. Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонники.” – написав він.

Також президент подякував усім, хто приймав у цьому участь і дпомагав:

“Вдячний нашій команді, яка займається обмінами, та Об’єднаним Арабським Еміратам – за посередництво в цьому звільненні. Хоч би як складно це було, шукаємо кожного, хто може бути в полоні. Маємо повернути всіх.”

Це 49 воїнів ЗСУ, серед яких є добровольці «повітряного мосту», що летіли на гвинтокрилі на «Азовсталь». Також в їх числі є два пілоти. Звільнили і 21 нацгвардійця, 10 військових моряків, сім тероборонівців, пʼять прикордонників, двох військових з Держспецслужби транспорту і одного оборонця із добровольчого формування територіальної громади.

23 звільнені людини боронили Маріуполь (з них 13 — оборонці «Азовсталі»), Усі інші воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Луганському та Запорізькому напрямках.

Чимало звільнених потребують тривалого лікування після поранень і хвороб.

Міноборони РФ повідомило, що обмін пройшов за формулою «95 на 95». Допомогу як посередник надали Арабські Емірати (ОАЕ).

Російський омбудсман Тетяна Москалькова заявила, що під час обміну полоненими її апарат зустрівся з представником офісу омбудсмана України. Вони обговорювали «спільні гуманітарні акції».

Івано-Франківський військкомат висловив свою позицію щодо протесту проти ТЦК у Ворохті

У селищі Ворохта, відомому гірськолижному курорті Івано-Франківської області, нещодавно відбулися події, які привернули увагу громадськості та викликали дискусію щодо методів роботи територіальних центрів комплектування (ТЦК).

Згідно з інформацією, отриманою від Івано-Франківського ТЦК та СП, на в’їзді до Ворохти був встановлений блокпост, де здійснювалася перевірка документів у військовозобов’язаних. Це викликало негативну реакцію місцевих мешканців, які скаржилися на зменшення потоку туристів через цей захід.

У той же час, сьогодні в місті почався конфлікт, коли місцеві жителі атакували військовослужбовця ТЦК та пошкодили його автомобіль. Внаслідок цього військовослужбовець отримав поранення, захищаючи своїх колег. Цей інцидент було зафіксовано та засуджено.

Хоча блокпост у Ворохті був прибраний, працівники ТЦК зазначили, що продовжать перевіряти документи військовозобов’язаних, виконуючи свої обов’язки згідно з чинним законодавством.

Антикорупційний суд призначив до розгляду справу “Укрспирту” про заволодіння понад 55 млн грн

Бутусов, який заслужив репутацію експерта завдяки своїм глибоким аналізам військових питань, розкриває ряд складних проблем, що постають перед українськими збройними силами. Його погляд на ситуацію відрізняється комплексним підходом та врахуванням багатьох факторів, що впливають на ефективність оборонних зусиль країни.

«Призначити судовий розгляд у кримінальному провадженні в залі Вищого антикорупційного суду о 08:30 29 липня 2024 року. Судовий розгляд проводити колегіально у складі трьох суддів у відкритому судовому засіданні», – йдеться в рішенні.

Як відомо, у справі обвинувачують: колишнього начальника управління комерційної політики «Укрспирту» Миколу Черхавого; експровідного менеджера відділу матеріально-технічного забезпечення комерційного управління «Укрспирту» Юлію Огороднік; колишнього начальника відділу матеріально-технічного забезпечення «Укрспирту» Володимира Ручку; керівника ТОВ «Вугілля Інвест» Олексія Демідова та його бухгалтерку Олену Дружкіну, а також колишнього власника і директора науково-виробничого підприємства «Аврора» Руслана Чернушенка.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу про збитки держпідприємства «Укрспирт». За даними слідства, у 2017-2020 роки ДП «Укрспирт» оголосило тендери на закупівлю такого палива. В них перемогли заздалегідь визначені приватні компанії. Вони поставили понад 20 тис. тонн палива за цінами, вищими від ринкових. Для створення видимості прозорості аукціону, підприємці забезпечили участь технічних учасників. Державному підприємству «Укрспирт» завдано збитків на суму понад 55 млн грн. У цьому провадженні призначали засідання.

Агентство оборонних закупівель переплатило 215 млн грн на дронах компанії з парфумерним бізнесом

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Ідеться про фірму ТОВ «ВНА Трейд», основним видом діяльності якої вказано «46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами», а її власник – Михайло Ніколенко – має ще кілька салонів краси в столиці.

Згідно з результатами державного аудиту, проведеного в березні цього року, Агенція Безрукової уклала кілька контрактів із «ВНА Трейд» на поставку БпЛА «Грім» у кількості 40 тис. одиниць на суму 900 млн грн і 40 штук БпАК «Грім» на 48,6 млн грн. Термін поставки – не пізніше грудня 2024 року.

При цьому глава фірми Ніколенко запросив 70% передоплати від кожного контракту – 34 млн грн і 630 млн грн відповідно.

Вивчивши контракти, зокрема інформацію з платформи Prozorro, правоохоронці дійшли висновку, що переплата за контрактами становить 215 млн грн.

Нагадаємо, раніше стало відомо про кримінальну справу стосовно вітчизняних постачальників дронів за фактом відсутності ліцензії на здійснення міжнародного продажу дронів, а також ввезення товару на територію України. Серед них також фігурує парфумерна компанія «ВНА Трейд».

У столиці правоохоронці затримали 19-річного юнака, якого підозрюють у підпалі магазину взуття. Інцидент стався під час комендантської години, коли юнак облив алкоголем металопластикові двері крамниці й підпалив їх за допомогою запальнички. Про це повідомили у пресслужбі київської поліції.

У Києві хлопець під час комендантської години підпалив магазин. Подробиці справи та фото

До правоохоронців звернувся підприємець, який виявив пошкоджені вогнем двері свого магазину. У результаті оперативної роботи поліція встановила, що до підпалу може бути причетний місцевий мешканець, який проживає в одному з хостелів Києва.

У Києві хлопець під час комендантської години підпалив магазин. Подробиці справи та фото

Як уточнюють у поліції, юнак під час комендантської години, проходячи повз магазин, облив двері алкоголем і підпалив їх, після чого швидко зник із місця злочину.

На основі зібраних доказів поліція відкрила кримінальне провадження за статтею “Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу”. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у вигляді тримання під вартою, однак з можливістю внесення застави. Сума застави поки не уточнюється.

Цей випадок ще раз підкреслює проблему порушення громадського порядку навіть під час воєнного стану. Попри те, що комендантська година запроваджена для безпеки населення, відсутність відповідальності за її порушення створює лазівки для потенційних злочинців. Водночас цей інцидент викликає обурення серед громадськості через дії молодика, які могли призвести до серйозніших наслідків.

The post Поліція затримала київського палія first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини