Середа, 23 Липня, 2025

Президент ФК «Інгулець» Поворознюк видаляє про себе компрометуючу інформацію з інтернету

Важливі новини

Укргазвидобування збільшило видобуток газу до 13,9 млрд кубометрів

Україна продовжує зміцнювати свою енергетичну незалежність. За підсумками 2024 року АТ “Укргазвидобування”, яке входить до Групи Нафтогаз, збільшило видобуток товарного газу до 13,9 млрд кубометрів, що на 5,3% перевищує показники 2023 року. Протягом року компанія ввела в експлуатацію 83 нові свердловини, з яких: 60 – експлуатаційні; 23 – пошуково-розвідувальні. Особливу увагу приділили бурінню свердловин похило-скерованого […]

The post Укргазвидобування збільшило видобуток газу до 13,9 млрд кубометрів first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

В Криму у Джамали, Яценюка та ще 110 громадян України окупанти хочуть “націоналізувати” майно

У контексті непідконтрольного Криму влада Російської Федерації вирішила "націоналізувати" майно ще 110 громадян України, серед яких видатна українська співачка Джамала та колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Ця звістка стала приводом для серйозного обурення та засудження з боку української громадськості та політичного співтовариства. Глибоко заслухані у громадському просторі, подібні дії ставлять під великий сумнів засади справедливості та міжнародного права. Вони свідчать про систематичне порушення прав людини і прагнення підтримати існуючий стан справ, що міжнародно не визнаний.

Про це заявив “глава кримського парламенту” Володимир Константинов російському пропагандистському агентству “РІА Новости”.

За його словами, активами експрем’єра, які потрапили під націоналізацію, стали навчальний корпус, гараж та велика земельна ділянка в Ялті.

Власністю в Криму Джамали окупанти назвали рухоме та нерухоме майно, а також дві земельні ділянки та житлову будівлю в Алушті, які були оформлені на її родичів.

Костянтинов додав, що активи Джамали та Яценюка потрапили до списку зі 110 об’єктів, що підлягають націоналізації в окупованому Криму. Йдеться про майно на південному березі Криму, у Ленінському районі, Феодосії, Керчі, Євпаторії, Сімферополі та Сімферопольському районі. Серед них — активи сім’ї екснародної депутатки України Лідії Котеляк, компанії “Ялтинська кіностудія” та холдингової компанії “Київміськбуд”.

Раніше російська влада Криму стверджувала, що виручила від продажу “націоналізованого” майна українських громадян у Криму 1,7 мільярда російських рублів.

29 грудня 2023 року голова російського парламенту Криму Володимир Константинов заявив про “націоналізацію” 2600 об’єктів рухомого та нерухомого майна громадян України у Криму. Зокрема, до цього переліку увійшли активи бізнесмена Ігоря Коломойського, будинок Меджлісу кримськотатарського народу та квартира дружини президента України Олени Зеленської.

Партнери Тищенка з БФ “Віктор Лещинський” продовжують перемагати в тендерах на Київщині

За інформацією з відкритих джерел, члени цього фонду продовжують свою діяльність, незважаючи на те, що особа, яку пов'язують з цією організацією, наразі перебуває під домашнім арештом за підозрою у правопорушеннях. Цей факт викликає питання щодо прозорості та законності діяльності фонду.

Нагадаємо, як повідомляють журналісти проекту NENKA INFO, завдяки зв’язкам з Миколою Тищенко, компанії афілійовані з Віктором Лещинським часто виграють тендера та отримують крупні державні контракти взагалі без проведення торгів, маючи доступ до бюджетів усіх рівнів.

Про це повідомляє редакція сайту 360UA NEWS

При цьому кошториси на виконання робіт завищені в 5 – 7 разів.

Показовий кейс – зведення компаніями Лещинського шкільного укриття в селі Крюківщинапід Києвом обійдеться бюджету у рекордні 169 мільйонів гривень. Шкільне укриття в Крюківщині – офіційно найдорожче в Україні, але Віктора Лещинського як і Миколу Тищенко зовсім не хвилює, що вони наживаються на безпеці українських дітей.

Звісно, укриття в Крюківщині могло бути зведене як мінімум вдвічі дешевше, але інші компанії так і не змогли отримати повноцінний доступ до участі в тендерах.

Як повідомляють джерела NENKA INFO в Офісі Президента, Миколі Тищенко віддали “тему ремонту шкіл та укриттів”, а Тищенко залучив до виконання робіт Віктора Лещинського. Тендерні умови виписуються під компанії Лещинського, роботи виконуються по завищеному кошторису, Тищенко з Лещинським отримують надприбутки, адже “бюджети на освіту” можуть становити до 80 відсотків від загального бюджету району.

Окремо маємо відмітити “смотрящих від Тищенко”, які за збігом обставин є також “волонтерами” благодійного фонду Віктора Лещинського. Мова йде про Володимира Приглядя та Арсена Мелкумяна.

Журналісти NENKA INFO поцікавились біографіями членів данного угрупування, імена та фото яких розміщені на сайті Фонду.

Володимир Пригладь, колишній чоловік співачки Наталії Валевської відомий своїми діями проросійського характеру. Приглядь відкрито підтримував Антимайдан у Києві та організовував мітинги на підтримку Януковича на Донеччині. Раніше був засуджений за шахрайство. Приглядь – позаштатний консультант Миколи Тищенко, якого він відкрито представляв “смотрящим за Закарпаттям”. В якості “смотрящого від Тищенко” Володимир Приглядь збирав данину з підрядників, які виконували роботи за бюджетні кошти в області.

Цікава також особистість екс-секретаря Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна – “смотрящого від Тищенко” за лісовим господарством. Арсен Мелкунян призначений за вказівкою Миколи Тищенко, пізніше був знятий начальником ОВА Віктором Микитою.

Антициклон “Кселат” наближається до України: якою буде погода 24 жовтня

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я України повідомило про проведення перевірок та скасування рішень про встановлення інвалідності для 74 військовозобов'язаних осіб, які проходили експертизу в Хмельницькій медико-соціальній експертній комісії (МСЕК). Ця інформація була надана у відповідь на запит Українських Новин.

За прогнозами Діденко, 24-го жовтня в Україні буде без опадів. Втім на півночі, у центрі та на сході пориви північно-західного вітру можуть досягати 8-13 метрів за секунду.

Вночі в Україні передбачається +2+8 градусів, завтра вдень +11+16, у північній частині дещо похолоднішає. +9+12 градусів.

У Києві четвер буде сухим, сонячним, вітряним та трохи свіжішим, близько +12 градусів.

Надалі в Україні істотних змін у погоді не очікується, дощі з 28-го жовтня відміняються, розповіла синоптикиня.

Гендиректор YASNO розповів, хто ризикує залишитися без світла

Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко прокоментував хвилю повідомлень у соцмережах про масові відключення світла через борги. За його словами, ці новини — не нові, і насправді мова йде про норми, які діють уже понад рік. «Постачальник не вирішує, відключати когось чи ні. Критерії визначені правилами ринку електроенергії», — наголосив він. Коваленко уточнив, що рішення про […]

The post Гендиректор YASNO розповів, хто ризикує залишитися без світла first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Олександр Поворознюк – персонаж, відомий своїми гучними заявами, лайливими виступами та епатажною поведінкою. Його медійний образ – це щось середнє між “народним героєм” і “бунтівником без причини”. Проте за цим ексцентричним фасадом ховається значно більше, ніж здається на перший погляд. Що ж приховує бізнесмен і футбольний функціонер, якого навіть сайт “Миротворець” вніс до своєї бази як “мародера і злодія”?

Якщо запитати Google про Олександра Поворознюка, то серед новин про його чергову лайливу промову або скандальну заяву можна натрапити на цікаве повідомлення: “Деякі результати вилучено згідно із законом про захист даних у Європі”. Це означає, що попри всю свою відвертість, він активно чистить власний цифровий слід. Питання: що саме він хоче приховати?

Сам Поворознюк не приховує фактів своїх судимостей. В інтерв’ю він розповідав, що “відсидів” двічі: одного разу в радянській армії за напад на офіцера та сержанта, а вдруге – за крадіжку двох каністр солярки. Проте інші його заяви додають плутанини. В інтерв’ю Наталії Мосейчук він сказав: “Я тричі судимий”. А в бесіді з “Економічною правдою” вже згадував про чотири судимості.

У відкритих джерелах можна знайти згадку про справу 1998 року за статтею “тяжкі тілесні ушкодження”. Це вже зовсім інший рівень, який ніяк не вписується у його версію про “каністри солярки”. І якщо сам Поворознюк відкрито розповідає про дві судимості, то що ж криється за рештою? Чому він уникає теми третьої та четвертої?

Кар’єра Поворознюка також викликає чимало запитань. За його власною версією, він піднявся завдяки банківському кредиту, який отримав без застави “на чесне слово”. Здається, навіть у 90-х це звучало б як фантастика. Утім, на той момент за його спиною стояв колишній офіцер КДБ Сергій Ганжа, який пізніше став високопоставленим чиновником СБУ, а після Майдану втік до Росії та приєднався до окупаційної адміністрації Запорізької області.

Джерела стверджують, що ще у 90-х Поворознюк активно працював із розкраданням держмайна, зокрема фондів Держрезерву. Його схема була простою: отримати дешеве паливо, продати сільгосппідприємствам у борг, а потім забрати їхнє майно за борги.

Попри свою кримінальну біографію, Поворознюк не лише залишається у медійному просторі, а й отримує підтримку на найвищому рівні. Він активно співпрацює зі “Слугою народу” і навіть очолював районну організацію партії у Кіровоградській області.

У 2023 році держава навіть планувала зняти про нього фільм за бюджетні 33,6 мільйона гривень. Після гучного скандалу проект закрили, але сам Поворознюк не втратив підтримки влади. Його часто показують у “Телемарафоні”, а його головним медіаадвокатом стала ведуча Наталія Мосейчук.

Публічний імідж Поворознюка – це “народний бізнесмен”, який допомагає фронту. Але за цим фасадом ховається інший образ – жорсткого керівника, який безжально розправляється з тими, хто йому не догодив. Один із останніх скандалів: його футбольний клуб “Інгулець” “здав” одного з гравців військкомату, коли той відмовився підписати новий контракт.

Він ходить у військовій формі, має зареєстрований автомат і титул “генерал-майора українського козацтва”. Проте сам на фронт не поспішає, натомість відправляючи туди інших.

Олександр Поворознюк – не просто скандальний аграрій чи футбольний функціонер. Це персонаж із глибоким кримінальним минулим, який вміло маніпулює своєю публічною репутацією, використовуючи медіа та політичні зв’язки для власної вигоди. Його гучні заяви, прокльони та нецензурна лайка – це не просто експресивність, а чітко продумана стратегія. І поки влада дивиться на нього крізь пальці, він продовжує будувати власну імперію, не гребуючи нічим.

The post Президент ФК «Інгулець» Поворознюк видаляє про себе компрометуючу інформацію з інтернету first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини