Четвер, 24 Липня, 2025

Реванш Усика та Ф’юрі: усе, що потрібно знати про головний бій року

Важливі новини

Микола Тищенко приєднався до засідання суду по відеозв’язку

Народний депутат України Микола Тищенко приєднався до засідання Бабушкінського райсуду Дніпра, яке проходило по відеозв’язку. Тищенко, разом зі своєю охороною, став фігурантом справи про незаконне позбавлення волі колишнього військовослужбовця Дмитра Мазохи. Повідомляється, що у Бабушкінському райсуді Дніпра продовжується підготовче засідання у справі нардепа Тищенка та колишнього бійця спецпідрозділу “Кракен” Мазохи. На ньому мають переглянути запобіжний […]

The post Микола Тищенко приєднався до засідання суду по відеозв’язку first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Можливе введення військ НАТО на територію України: заява голови МЗС Польщі

У своєму виступі Радослав Сікорський відзначив історичний прецедент, коли міжнародна коаліція країн, включаючи Польщу, допомагала уряду Південної Кореї у війні проти Північної Кореї, що підтримувалася Китаєм та Радянським Союзом. За його словами, такий сценарій має законні підстави, особливо у випадку загрози миру та безпеки в регіоні. Сікорський відповів на заяву президента Франції Макрона щодо можливості розміщення європейських військ в Україні, зазначивши, що подібні дії в минулому вже були використані під час Корейської війни за рішенням ООН. Сікорський також підкреслив, що заява Макрона не є неймовірною, а навпаки, це позначає на готовності спротивлятися Росії у разі ескалації конфлікту.

Корейська війна, яка тривала з 1950 по 1953 роки, залишила глибокий слід у світовій історії. На одному боці стояли комуністичні сили Північної Кореї, підтримані Китаєм та СРСР, а на іншому — демократичний уряд Південної Кореї, що отримав підтримку від коаліції військ 16 країн і сил ООН, серед яких були такі країни-члени НАТО, як США, Велика Британія, Франція, Канада і багато інших. Кінцем війни став договір про припинення вогню, підписаний 27 липня 1953 року, який зафіксував лінію фронту на 38-й паралелі, розділяючи країни на південній та північній частині півострова. Спадщиною війни стали дві сучасні держави — Республіка Корея на півдні та КНДР на півночі.

У сучасному контексті президент Франції Емманюель Макрон висловив можливість долучення іноземних військ до протистояння з Російською Федерацією. Зазначена заява отримала підтримку представників країн Балтії, але спровокувала протести в Німеччині. У додаток до цього, під час візиту до Чехії 5 березня, Макрон заявив про готовність долучити до конфлікту навіть неєвропейські війська. У контексті цих подій слід зазначити, що 4 березня в Росії відбулися випробування міжконтинентальної ракети "Ярс", що, можливо, є реакцією на заяви Макрона та інших європейських лідерів.

У вищезгаданій статті розглядається можливе долучення іноземних військ до протистояння з Російською Федерацією, а також проведені випробування міжконтинентальної ракети "Ярс" в Росії. Президент Франції Емманюель Макрон ініціював дискусію про можливість долучення іноземних військ до конфлікту в Україні, що викликало певні реакції з боку інших європейських лідерів, а також можливу відповідь з боку Росії у вигляді випробувань ракети. Ці події підкреслюють серйозність ситуації та необхідність міжнародного співробітництва та дипломатичних зусиль для збереження миру і стабільності в регіоні.

Жіноча збірна України перемогла Албанію у стартовому матчі Ліги націй-2025

Жіноча національна збірна України з футболу успішно розпочала виступи у Лізі націй-2025, здолавши команду Албанії з рахунком 2:1. Гра відбулася 22 лютого, і українки продемонстрували впевнену гру, завоювавши важливі три очки. Українки вийшли вперед ще у першому таймі. На 31-й хвилині після подачі з кутового м’яч опинився в штрафному майданчику суперниць. Там Кравчук точно навісила […]

The post Жіноча збірна України перемогла Албанію у стартовому матчі Ліги націй-2025 first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

У Києві антикорупційний активіст влаштував скандал у лікарні

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

Вочевидь, це повністю суперечить ранковим заявам активіста про те, що він нібито мобілізувався до лав ЗСУ.

Наразі О.Лємєнов ховається в лікарні, щоб виграти час до обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, О.Лємєнов є журналістом видання «Дзеркало тижня» та одним із засновників антикорупційної організації State Watch.

Як повідомлялося раніше, він перебуває в розшуку Національної поліції і внесений у розділ «Розшук» на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Як стало відомо, О.Лємєнову було офіційно вручено підозру в злісному ухиленні від військової служби.

Його вже було затримано в одному з київських ресторанів після тривалого переховування.

За наявною інформацією, тоді його доставили до Білоцерківського ТЦК Київської області, звідки він зник після вручення чергової повістки.

Очолювана героєм антикорупційна організація StateWatch регулярно опиняється в центрі гучних скандалів.

Співзасновник її Гліб Канєвський після тривалого ухилення від військової служби працевлаштувався в Міністерство оборони, у підрозділ, що займається закупівлями.

З його приходом департамент закупівель Міністерства оборони опинився в епіцентрі численних корупційних скандалів за фактами розкрадань.

Командування 110-ї ОМБр збирало “данину” з підлеглих

6,73 мільйона гривень, вилучених у справі щодо поборів у 110-й окремій механізованій бригаді (ОМБр), передано до АРМА. Ці кошти були знайдені під час обшуків у посадовців, які змушували військових ділитися бойовими виплатами. Розслідування ДБР виявило, що командування бригади створило корупційну схему, яка дозволяла окремим військовослужбовцям не з’являтися на службу, але отримувати зарплату та бойові виплати. […]

The post Командування 110-ї ОМБр збирало “данину” з підлеглих first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Другий поєдинок двох титулованих боксерів відбудеться у суботу, 21 грудня, на Kongdom Arena в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія. Початок трансляції запланований на 01:00 за київським часом у неділю, 22 грудня.

Попередній бій Усика та Ф’юрі, що відбувся 18 травня, завершився перемогою українця роздільним рішенням суддів. Олександр завоював титул абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, ставши першим українцем, який досяг цього у даній категорії.

Після напруженої першої зустрічі, в якій Усик домінував у рингу та мало не відправив Ф’юрі в нокаут, аналітики ставлять на українця. Букмекери оцінюють шанси Олександра на перемогу коефіцієнтом 1,53. Водночас перемога британця має коефіцієнт 2,50, а нічия оцінюється як малоймовірна – з показником 15,00.

Цей бій – не лише про пояси, а й про репутацію. Для Усика це шанс закріпити свій статус найкращого боксера світу у суперважкій вазі. Для Ф’юрі – можливість повернути титули та реабілітуватися після поразки у травні.

Останні новини