Субота, 19 Квітня, 2025

Розкішний ремонт у Конча-Заспі: Прокурор Андрієв вкладає по 1,5 млн доларів у два елітні будинки

Важливі новини

Український суд вирішив: Успенський собор повертається державі

Український суд повернув Успенський собор державі: що це означає? Український суд виніс рішення щодо повернення Успенського собору, який належить Українській православній церкві Московського патріархату (УПЦ (МП)), у державну власність. Суд визнав передачу собору церкві незаконною через його статус пам’ятки культурної спадщини. Прокурори надали докази незаконності цього рішення та суд визнав його недійсним, а також скасував реєстрацію права власності на цю пам’ятку. Вартість собору становить понад 8,5 мільйонів гривень, і тепер він повертається у державну власність. Це рішення має велике значення для Української Православної Церкви та місцевої громади, адже собор є важливим культурним об'єктом і місцем богослужінь.

Український суд виніс рішення про повернення Успенського собору у Каневі у державну власність після того, як визнав передачу цієї пам'ятки Українській Православній Церкві Московського патріархату незаконною. Прокурори надали докази порушення законодавства, а суд скасував реєстрацію права власності на собор, визнавши рішення виконкому міської ради недійсним. Це рішення має важливе значення для збереження культурної спадщини та прав законних власників цієї пам'ятки, і воно підтверджує важливість дотримання закону в сфері охорони історичних об'єктів.

Трамп планує переговори між Україною та Росією в перший день на посаді президента

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

За її словами, тепер Трамп зможе «вести переговори про мирну угоду між Росією та Україною».

«Це включає в себе, в перший же день, саджання України і Росії за стіл переговорів, щоб покласти край цій війні», – заявила Лівітт в ефірі телеканалу Fox News.

Зазначимо, що першим днем вступу Трампа на посаду президента буде 20 січня, коли відбудеться його інавгурація.

Нагадаємо, що обраний президент США вже зателефонував окремо Зеленському і Путіну.

Івано-Франківський військкомат висловив свою позицію щодо протесту проти ТЦК у Ворохті

У селищі Ворохта, відомому гірськолижному курорті Івано-Франківської області, нещодавно відбулися події, які привернули увагу громадськості та викликали дискусію щодо методів роботи територіальних центрів комплектування (ТЦК).

Згідно з інформацією, отриманою від Івано-Франківського ТЦК та СП, на в’їзді до Ворохти був встановлений блокпост, де здійснювалася перевірка документів у військовозобов’язаних. Це викликало негативну реакцію місцевих мешканців, які скаржилися на зменшення потоку туристів через цей захід.

У той же час, сьогодні в місті почався конфлікт, коли місцеві жителі атакували військовослужбовця ТЦК та пошкодили його автомобіль. Внаслідок цього військовослужбовець отримав поранення, захищаючи своїх колег. Цей інцидент було зафіксовано та засуджено.

Хоча блокпост у Ворохті був прибраний, працівники ТЦК зазначили, що продовжать перевіряти документи військовозобов’язаних, виконуючи свої обов’язки згідно з чинним законодавством.

НАЗК виявило порушення в декларації ексдипломата

НАЗК виявило у декларації експосла України в Іспанії Анатолія Щерби недостовірні дані на суму понад 11 мільйонів гривень. Йдеться про нерухомість, банківські рахунки, корпоративні права та доходи, які дипломат не вказав у своїх звітах. Найгучніше питання — квартира в Іспанії площею 75 кв.м, орендована дружиною Щерби ще в серпні 2022 року. Середня вартість такого житла […]

The post НАЗК виявило порушення в декларації ексдипломата first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Наступ на курському напрямку може змінити хід війни – Курпас

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Наступ на курському напрямку має певні цікаві нюанси на які я б хотів звернути увагу, бо це може стати достатньо важливим фактором у російсько-українській війні. Почну з глобального…

Давайте чесно, росіяни фактично проковтнули мовчки українську відповідь. Крім алкаша Мєдвєдєва ніхто жодних заяв не робив, і навіть Китай мовчить про «територіальну цілісність», чи вже сам підтягує свою армію до кордону? Цей фактор здіймає рівень небезпеки по всіх російських регіонах і при умові розвитку подій на нашу користь буде грати проти російської влади (хоча з їх рівнем поліцейської держави неправильні думки вибивають кийками).

Вперше за два з половиною роки війни українські воїни володіють тактичною ініціативою, фактично перехвативши її у росіян (головне її втримати тепер). Така тактика росіянами використовувалась з початку 2023 року, коли вони змушували українців рефлексувати на різних ділянках лінії фронту без можливості реального планування військових операцій і ефективного використання резерву. Тепер так змусили рефлексувати росіян і при правильній стратегії це може дати ефект декількох проривів російської оборони.

Нова тактика використання РЕБів та FPV дронів. Тут у нас був пріоритет з перших днів війни, але зараз, коли росіяни швидко навчаються протидіяти нашим методам боротьби, хочу відмітити новітні можливості наших операторів дронів. Русня виє, що вони вже обмежили використання гелікоптерів, бо дрони СБУ збивають їх прямо у повітрі. Тобто техніку вартістю під 20 мільйонів доларів збиває українській винахід вартістю в тисячі разів дешевший. Це взагалі цікава історія, що саме Служба безпеки України часів Малюка стала реальним новатором в цій війні, спочатку змінивши ситуацію в Чорному морі на нашу користь, а тепер ще й може вирішити питання й з пануванням у повітрі.

Ну й поки ще під питанням, але можливий фактор Курської АЕС. Якщо її вдасться взяти під контроль, то це стане гарною розмінною монетою у перемовинах про захоплену росіянами ЗАЕС. І тут росіяни самі показали, як можна захопити та утримувати АЕС, так що не скидаємо поки що цей фактор. А для нас ЗАЕС важлива на зимовий період.

У приміщеннях Конча-Заспи, які належать прокурору Офісу Генерального прокурора Андрєєву Андрію та його сім’ї, розгортається скандальна історія. Здавалося б, придбання такої розкішної нерухомості викликає непрості питання. Яким чином родина прокурора здійснила цю угоду, зокрема враховуючи розташування будинків на території дитячого оздоровчого комплексу, і хто брав участь у цьому сумнівному процесі?

Утім, не лише придбання, а й подальша забудова та використання цієї землі під сумнівом. В поліції Києва розгорнуто кримінальне провадження щодо обставин захоплення та забудови елітними котеджами території дитячого оздоровчого комплексу. Справа, як можна вже здогадатися, є досить серйозною — за ч. 5 ст. 190 Кримінального кодексу України, що стосується шахрайства в особливо великих розмірах.

Виявлено, що власником дитячого оздоровчого комплексу було ЗАТ “Київгума”, але він опинився в справі про банкрутство. Після цього управителем став Кудляк, який почав незаконно відчужувати землю та недобудовані об’єкти на території комплексу. Саме в цей час заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національною поліцією України та органами, що борються з організованою злочинністю, Андрій Васильович Андрєєв, отримав у подарунок два елітні будинки. Це сталося не без допомоги колег з прокуратури, які прикрили ситуацію та не дозволили передати майно до Агентства з питань майна.

І хоча ремонт у будинках вже розпочато, а Андрієв з дружиною готуються до нового мешкання, затіяна справа вже привернула увагу Національного агентства з питань запобігання корупції. Підозра на незаконне збагачення та недостовірне декларування не дає спокою, а провадження Державного бюро розслідувань може виявити ще більше неправомірних дій. Тож, замість запрошення на новосілля, прокурору можуть довести злочинні дії і відправити за грати.

У висновках можна зазначити наступне:

• Ситуація із прокурором Офісу Генерального прокурора Андрєєвим Андрієм є вкрай скандальною та суперечить законодавству України.

• Придбання та подальше використання нерухомості на території дитячого оздоровчого комплексу є під сумнівом, а в кримінальному провадженні розглядається обставини зайняття та забудови цієї території.

• Політичний вплив та неправомірна діяльність прокурора та його колег з прокуратури спричинили уникнення передачі майна до державного контролю, що є порушенням закону.

• Справа також включає порушення етичних норм та можливість незаконного збагачення з боку прокурора.

• Провадження Національного агентства з питань запобігання корупції та Державного бюро розслідувань може призвести до відкриття нових фактів порушень закону та притягнення винних до відповідальності.

Отже, ситуація вимагає серйозної уваги та реагування з боку відповідних державних органів для забезпечення правової відповідальності та відновлення законності.

Останні новини