Неділя, 20 Квітня, 2025

Шмигаль відмовив у санкціях проти Портнова

Важливі новини

У Києві на Новий рік не скасовуватимуть комендантську годину

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації.

“Комендантська година на Новий рік і свята змінюватися не буде. Як завжди, всі служби, які відповідають за безпеку, зокрема, патрулі Нацполіції та Сили оборони, працюватимуть у посиленому режимі. Громадських святкувань не буде”, – сказав журналістам представник КМВА Михайло Шаманов.

На новорічні свята буде заборонено перебувати на вулиці, у громадських місцях, переміщатися транспортом без спецперепустки або пішки з 00:00 до 05:00, як і в інші дні, наголосили у КМВА.

“Залишати оселю вночі дозволяється лише під час повітряної тривоги, щоб дістатися до найближчого укриття. Із собою необхідно взяти документ, що посвідчує особу”, – пояснили журналістам у Київській міській державній адміністрації.

Зазначається, що час роботи метрополітену, найімовірніше, не продовжать, оскільки комендантська година залишилася без змін. У Києві підземний транспорт працює з 06:00 до 23:00 і цілодобово як укриття під час оголошення повітряної тривоги. Наземний транспорт доступний з 5:30 до 23:30.

У Павлограді вибухнув невстановлений предмет

У Павлограді, на Дніпропетровщині, стався вибух невстановленого предмету біля будівлі РТЦК та СП. Внаслідок вибуху поранення отримав чоловік, чиї дані наразі не розголошуються. На місце події негайно виїхали правоохоронці, які розпочали слідчі дії. Поки що невідомо, що стало причиною вибуху, а також хто міг бути причетним до цього інциденту. Поліція Дніпропетровської області активно працює на […]

The post У Павлограді вибухнув невстановлений предмет first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Корупційна схема в АТ «Івченко-Прогрес»: Як державні кошти потрапили до кишень аферистів

Керівництво запорізького державного акціонерного товариства (АТ) «Івченко-Прогрес», разом із представниками приватних компаній, стало фігурантом великого корупційного скандалу. Слідство встановило, що через схему фіктивних закупівель було привласнено державні кошти на суму понад 120 мільйонів гривень. Усі ці витрати потрапили на рахунки компаній, які не мали жодного відношення до виробництва, а лише створювали видимість діяльності, отримуючи бюджетні […]

The post Корупційна схема в АТ «Івченко-Прогрес»: Як державні кошти потрапили до кишень аферистів first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Ціни на новобудови в Україні зростуть на 20-25%: що буде з ринком нерухомості у 2025 році

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

За її словами, ключовим фактором для підвищення цін є зростаючий попит на нерухомість, особливо у західних регіонах України. Водночас зниження ризиків для покупців та стабільний попит на об’єкти, які активно будуються, стали основою для “планового підвищення” вартості житла.

Основні чинники росту цін на нерухомість:

Крім цих об’єктивних причин, існують також приховані фактори, як-от вартість підключення об’єктів до інженерних мереж, інвестиції в благоустрій території та витрати на дозвільні документи.

Прогноз на 2025 рік:

У 2024 році середнє зростання вартості новобудов в Україні становило від 10% до 15%. Однак ці показники можуть значно зрости в 2025 році, що в результаті призведе до подорожчання квадратного метра на 20-25%. Наприклад, двокімнатна квартира комфорт-класу в Ужгороді, що на етапі початку будівництва коштувала 2-2,5 мільйона гривень, може подорожчати до 2,8 мільйона гривень до кінця 2025 року.

Попит на нерухомість у західних регіонах:

Попит на житло в західних регіонах України, зокрема в Києві, Львові та Ужгороді, активно зростає. Це обумовлено розвитком первинного ринку нерухомості та збільшенням кількості інвесторів, які розглядають нерухомість як надійний спосіб збереження капіталу.

Зокрема, високий попит спостерігається в передмістях великих міст, де покупці прагнуть знайти житло в екологічно чистих районах із добре розвиненою інфраструктурою.

Інвестування в нерухомість:

Як зазначають експерти, інвестори все частіше обирають нерухомість як один із найнадійніших способів збереження капіталу в умовах економічної нестабільності та девальвації гривні. Купівля квартир на ранніх етапах будівництва дає можливість не тільки зберегти кошти, а й примножити їх, оскільки ціна квадратного метра зростає разом із завершенням будівництва об’єкта.

“Beatles ’64”: Новий документальний фільм Скорсезе про історичний візит гурту до США

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

“Beatles ’64” від Disney+ розповідає про те, як “Бітлз” відвідали США у 1964 році, і розкриває унікальні деталі їхнього історичного візиту.

Новий документальний фільм про славетну “ліверпульську четвірку” йде схожим шляхом, як і попередній трисерійний документальний фільм Пітера Джексона “The Beatles: Get Back”. Тоді Джексон використав деякі ніколи раніше не бачені кадри і таким чином створив безпрецедентну близькість до гурту, який шанують і донині.

“Бітлз 64” повертає глядачів до року, коли Джон, Пол, Джордж і Рінго вже підкорили Європу і почали “штурм” США. Їхній виступ на “Шоу Еда Саллівана” дивилися 73 мільйони американців біля своїх телевізорів. Згідно з газетами того часу, заснованими на вимірюваннях Нільсена, трансляція мала найвищий рейтинг в історії на телебаченні Нью-Йорка.

На хитких чорно-білих кадрах видно, як четверо блідих молодих людей у піднесеному настрої продираються крізь екстатичний натовп. Продюсер Мартін Скорсезе та режисер Девід Тедескі відреставрували його у компанії Пітера Джексона.

Як стверджує Spiegel, ефект повністю відрізняється від психоделічних, барвистих інтер’єрних кадрів.

“Бітлз 64” – чудовий фільм, тому що він переносить у саме серце цього емоційного урагану, в якому невиразне відчуття визволення змішувалося з чистим бажанням чогось нечувано нового.

Деякі цікаві факти

Коли учасники The Beatles прибули до Вашингтона, округ Колумбія, квартет запросили до британського посольства, щоб привітати їх із вечіркою. Посол тепло прийняв їх, однак кажуть, що персонал, який працював у британському посольстві, ставився до них інакше.

Вони називали їх образливими словами та не шанобливо ставилися до музикантів.

Насправді, у документальному фільмі сказано, що Джордж Гаррісон був вражений тим, що сталося, і ледь не заплакав.

“Ми більш-менш звикли до цього. “Ми — люди робітничого класу”, — сказав Пол Маккартні. “Ви уявляєте, що вони будуть дивитися на вас зверхньо, ​​але знаєте що? Нам було наплювати. Вони працювали в посольстві, ми були в турі, розкачували”.

11 лютого 1964 року “Бітлз” вперше виступили у Сполучених Штатах. Концерт відбувся у вашингтонському Колізеї і пройшов з аншлагом.

Режисер Девід Лінч, тоді ще підліток, зізнався в документальному фільмі, що, хоча він любив рок-н-рол, він не знав, що став свідком історичної події для гурту та музики. “Це було так голосно, що не можна було повірити. Це було феноменально – зізнався режисер.

Пол, Джон, Джордж і Рінго були обмежені чотирикутною сценою, що нагадувала боксерський ринг, повністю оточеною очікуючим натовпом.

Під час виступу планування простору змушувало їх різко повертатися, причому Старр виконав особливо вражаючий рух: йому довелося з силою переставити свою круглу барабанну установку, щоб стати обличчям до глядачів з протилежного боку імпровізованої сцени.

Документальний фільм “Beatles ’64” вже доступний у каталозі Disney+

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що наразі не існує підстав для накладення персональних санкцій на Андрія Портнова, колишнього заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича. Відповідну заяву зроблено в контексті петиції, що була подана з вимогою винести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування санкцій до Портнова.

У відповіді на петицію, яка надійшла до Мінекономіки, зазначається, що подані матеріали не містять достатніх підстав для застосування санкцій згідно з українським законодавством. Зокрема, Міністерство економіки дійшло висновку, що санкції, накладені Сполученими Штатами Америки на Портнова, не можуть слугувати визначеною підставою для обмежувальних заходів в Україні. У документі також підкреслюється, що на даний момент не надано жодних доказів терористичної діяльності Портнова або інших дій, які б вимагали введення санкцій.

Петиція, яку підписали громадяни, наголошувала на причетності Портнова до спроби контролювати українську судову систему під час його перебування на посаді заступника глави АП в часи Януковича. Відзначалося, що Портнов намагався поставити лояльних чиновників на ключові посади в судовій системі та впливав на законодавчі процеси. Зокрема, йшлося про його активність у 2019 році, коли він нібито змовився з високопосадовцями для впливу на Конституційний суд та Генпрокуратуру України.

Незважаючи на ці заяви, в результаті перевірки, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Бюро економічної безпеки, НАБУ та СБУ не надали доказів, які б підтверджували необхідність застосування санкцій або будь-якої іншої правової реакції.

The post Шмигаль відмовив у санкціях проти Портнова first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини