Середа, 23 Липня, 2025

Український ведучий Олексій Суханов зізнався, що живе з цукровим діабетом уже п’ять років

Важливі новини

Львівський суд відмовив студенту у наданні відстрочки

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

Молодий чоловік оскаржив відмову ТЦК в наданні йому відстрочки від призову на військову службу через навчання на денній формі. В суді він стверджував, що має законне право на відстрочку відповідно до норм Закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. Однак, ТЦК відхилив його заяву, мотивуючи це тим, що згідно з даними Єдиного державного електронного бази освіти (ЄДЕБО), студент порушив порядок здобуття освіти, що не відповідало вимогам законодавства.

Студент звернувся до суду з вимогою виправити інформацію в ЄДЕБО та підтвердити, що його навчання не суперечить вимогам Закону “Про освіту”. Також він просив суд заборонити ТЦК вжиття будь-яких дій, спрямованих на його призов до армії, до ухвалення рішення за його позовом. Водночас він зазначив, що в нього є повістка на 11 листопада 2024 року і висловив побоювання щодо примусового призову до військової служби, що могло порушити його права.

Суд розглянув заяву студента і дійшов висновку, що він не довів порушення своїх прав та протиправність дій ТЦК. Суд зазначив, що процедура мобілізації чітко регулюється законом, і наявність повістки не є достатньою підставою для застосування заходів забезпечення позову. У результаті суд відмовив у задоволенні заяви студента про забезпечення позову.

Як довго Україна може утримувати територію в Курській області РФ – аналіз Sky News

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Професор Кларк вважає, що основною причиною обмеженого часу утримання є тиск, який створює цей факт на Кремль. Для Володимира Путіна збереження територіальної цілісності Росії є ключовим аспектом його політичного виживання. За словами аналітика, російське керівництво має чітко продемонструвати, що “російська земля священна” і що вторгнення на територію Росії не залишиться без жорсткої відповіді. Враховуючи, що Росія не зазнавала такого вторгнення з 1941 року, цей інцидент є справжнім викликом для Путіна, який не може дозволити собі показати слабкість у цей момент.

З іншого боку, Кларк підкреслює, що Україні немає потреби утримувати цей район протягом тривалого часу. Політичний ефект уже досягнуто: українське вторгнення створило новий фронт і продемонструвало силу та рішучість Києва. Цей крок привернув увагу міжнародної спільноти та підсилив підтримку з боку Заходу.

Кларк зазначає, що ЗСУ не ставлять собі за мету тривале утримання Курської області. На його думку, українські війська вважатимуть свою місію виконаною, якщо зможуть утримувати захоплену територію протягом місяця або шести тижнів. За цей час вони можуть спробувати максимально використати ситуацію для посилення своїх позицій у війні, після чого ймовірно будуть планувати виведення своїх сил із регіону.

Українське вторгнення в Курську область є важливим тактичним ходом, який, однак, навряд чи переросте в довготривалу окупацію. Професор Майкл Кларк переконаний, що головним завданням України в цьому маневрі було створити політичний та військовий тиск на Росію, що вже принесло свої плоди. Однак, реалістичні прогнози свідчать про те, що утримання цієї території навряд чи триватиме більше кількох тижнів.

Прибутки українських банків зросли на 12%

У 2024 році прибутки українських банків суттєво зросли, перевищивши 175 мільярдів гривень за одинадцять місяців року, що стало найвищим показником щонайменше з 2021 року. Згідно з даними Національного банку України та оприлюдненими компанією Опендатабот, прибуток банків до сплати податків у січні-листопаді становив 175,6 млрд грн. Це на 12% більше порівняно з 2023 роком і майже […]

The post Прибутки українських банків зросли на 12% first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Українські бійці на фронті виявили недоліки танків “Абрамс”

Законопроєкт пропонує певні зміни у підході до розгляду справ, пов'язаних з корупційними правопорушеннями. Він передбачає альтернативні механізми вирішення таких справ за певних умов, включаючи відшкодування завданої шкоди та сплату штрафу.

В інтерв’ю видання танкіст ЗСУ з позивним «Закон» визнав, що російські безпілотники залишаються «величезною загрозою» для «Абрамсів». Від ударів бронетехніку не рятує навіть встановлені на ній засоби РЕБ.

Утім, за словами українця, БПЛА – це не єдина небезпека, з якою стикаються американські бронемашини. «Абрамси» являють собою “легку мішень” для зброї, яка часто використовується в бою, зокрема для протитанкових ракет і ракетних установок.

«Закон» зазначив, що “Абрамси” здатні “витримувати попадання”. Водночас він підкреслив, що танки гостро потребують посилення захисту, зокрема динамічних систем, таких як ARAT-1 або радянський аналог «Контакт-1».

Ще однією проблемою залишається кількість машин. США поставили ЗСУ всього 31 «Абрамс», з яких щонайменше десять уже було знищено, тому вони не можуть використовуватися як танки прориву, а відіграють допоміжну роль для підтримки і посилення оборонних позицій, звертає увагу Business Insider.

Православні 18 липня вшановують Іоана Багатостраждального

Сьогодні українці відзначають одразу кілька свят — церковних і народних. У православному календарі ця дата присвячена преподобному Іоану Багатостраждальному з Києво-Печерської Лаври. У народі ж свято має назву Омелянів день — вважається, що саме з цього моменту починає спадати літня спека, а природа готується до осіннього переходу. Преподобний Іоан Багатостраждальний жив у XII столітті та […]

Відомий український телеведучий і інтерв’юер Олексій Суханов приголомшив зізнанням: він живе з цукровим діабетом щонайменше п’ять років — і дізнався про це зовсім нещодавно. Про свою хворобу журналіст уперше розповів в інтерв’ю для Катерини Трушик.

Зірка програми «Говорить вся країна» зізнався, що має вкрай легковажне ставлення до власного здоров’я і роками уникав медичних обстежень. Як він сам каже, до лікарів звертається лише тоді, коли «організм вже кричить: “Кранти!”».

«Я безвідповідальна людина, і поки мені організм не скаже: “Все, кранти”, — я нікуди не піду», — відверто розповів Суханов.

Саме так сталося і цього разу. Ведучий відчув сильну слабкість, емоційне й фізичне виснаження — і тільки тоді звернувся по допомогу. Аналізи показали серйозні відхилення, і лікарі встановили діагноз — цукровий діабет. За словами Суханова, медик навіть був здивований, як той узагалі працював у такому стані.

«У мене просто не було сил: ані фізичних, ані емоційних. Я приходжу до лікаря, він каже: “Аналізи жахливі. А як ви взагалі ще працюєте з такими показниками?” І почалося лікування», — розповідає телеведучий.

Наразі Суханов проходить курс терапії, приймає препарати, дотримується певної дієти. Проте сам зізнається, що дисципліна — не його сильна сторона. Попри настанови лікарів, він часто забуває пити таблетки, ігнорує вимірювання рівня цукру в крові й не слідкує за режимом харчування.

«Я зараз бозна-як приймаю ці пігулки. Мені сказали їсти тричі на день і колоти собі палець — але я цього не роблю. Я – фаталіст. Вірю, що скільки тобі призначено, стільки і проживеш», – зізнається ведучий.

Нагадаємо, Олексій Суханов — один із найвідоміших українських телеведучих, знаний за своїм глибоким, емоційним стилем подачі та чесними інтерв’ю. Його відвертість щодо особистого стану здоров’я викликала хвилю підтримки серед глядачів.

The post Український ведучий Олексій Суханов зізнався, що живе з цукровим діабетом уже п’ять років first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини