Понеділок, 14 Липня, 2025

В Держрезерв зайшла чиновниця Наталія Кічук (Матусевич) з сумнівною репутацією

Важливі новини

Правоохоронця з Івано-Франківщини викрили на торгівлі конфіденційною інформацією

Співробітники Державного бюро розслідувань спільно з Службою безпеки України та внутрішньою безпекою Державної прикордонної служби затримали заступника начальника одного з відділів правоохоронного органу Івано-Франківської області. Його підозрюють у систематичному продажі закритих даних з державних реєстрів. За даними ДБР, посадовець регулярно передавав за гроші конфіденційну інформацію, зокрема щодо розшуку осіб, обмежень на виїзд за кордон та […]

Доказова добрачність: Роберт Амстердам презентує звіт про напади на УПЦ та її духовенство

Адвокат Української православної церкви, Роберт Амстердам, у відеозверненні розкрив вражаючі деталі свого звіту, який охоплює понад 250 сторінок доказів нападів на УПЦ, на її святині та духовенство. Він виступив проти законопроекту 8371, який, на його думку, є проявом мови ненависті та може сприяти поділу українського суспільства. Амстердам закликав уряд припинити подальший розгляд цього законопроекту та зосередитися на збереженні єдності. Він підкреслив, що УПЦ не має зв'язків з Московським патріархатом та активно відмежовується від ідеології "русского мира". Амстердам наголосив, що УПЦ повністю підтримує державу Україну та закликає до її захисту від російської агресії. У своєму зверненні до американського суспільства, він зауважив критичну важливість підтримки України, яка є ключовою не лише для самої України, а й для міжнародного порядку.

У вищезгаданій статті адвокат Української православної церкви, Роберт Амстердам, виклав ряд важливих позицій. Зокрема, він підкреслив необхідність зупинити розгляд законопроекту 8371, який може призвести до подальшого поділу суспільства та конфліктів. Амстердам також наголосив на неприпустимості нападів на УПЦ та її духовенство, а також висловив підтримку України у світлі російської агресії. Висновуючи, важливо підтримати принципи єдності, взаємовідносин та толерантності в українському суспільстві, а також активно захищати права релігійних громадян та їхню свободу віросповідання.

Що сталося з готівкою, яку ДБР знайшла у Миколи Тищенка?

Офіс генерального прокурора та Державне бюро розслідувань (ДБР) наразі утримуються від розголошення деталей справи, посилаючись на таємницю слідства. Це викликало значний інтерес та обговорення в суспільстві.

У ДБР додали, що не можуть розголошувати відомості досудового розслідування без письмового дозволу слідчого або прокурора.

Наразі невідомо, яку суму коштів слідчі вилучили з будинку Тищенка і чи накладено на них арешт. За даними е-декларації за 2023 рік нардеп Микола Тищенко вказав готівкою 5,2 млн грн, $45 тис. і 22 тис. євро. На банківських рахунках політик тримав 75 тис. грн і $1,5 тис.

У лютому 2024 року Тищенко задекларував 12,63 млн грн, які отримав від ексдружини Алли Барановської у вигляді подарунка.

Після цього суду Тищенка помітили у п’ятизірковому готелі Hyatt у Києві. Браслет йому одягли лише о 22:30 вівторка, 25 червня, оскільки процедура оформлення запобіжного заходу зайняла час, протягом якого Тищенко міг пересуватися містом.

20 червня в центрі Дніпра група людей у балаклавах і камуфляжі напала на колишнього військовослужбовця ЗСУ Дмитра Павлова, відомого за позивним “Син”. Інцидент стався після суперечки між Павловим і Тищенком та його командою через їхню прогулянку містом зі зброєю та у військовій формі. У сутичці також брав участь поліцейський з Києва, якого згодом звільнили.

Державне бюро розслідувань провело обшук у Тищенка та оголосило йому підозру за фактом незаконного позбавлення волі (ч. 2 ст. 146 КК України). Під час вручення підозри Тищенко розбив свій телефон, але в ДБР запевнили, що це не завадить слідству отримати потрібну інформацію. Також підозру отримала ще одна особа, яка брала участь у протиправних діях, за ч. 2 ст. 127 та ч. 2 ст. 146 КК України. Ім’я цієї особи не розголошується.

Раніше міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що всі причетні до інциденту мають бути покарані, незалежно від їхніх посад чи зв’язків. А голова Офісу президента Андрій Єрмак, який є кумом Тищенка, назвав поведінку депутата “абсолютно ганебною”.

Чому нас тягне до солодкого: основні причини й небезпеки для здоров’я

Тяга до солодкого — знайоме майже кожному явище, яке часто виникає раптово та набуває нав’язливого характеру. Проте не завжди це сигнал про реальну потребу організму в глюкозі. Часто це наслідок нестачі поживних речовин, стресу або гормональних змін. Про це пише видання Interia Kobieta. Одна з основних причин такого бажання — коливання рівня глюкози в крові. […]

Що потрібно знати про нові зміни в правилах мобілізації

З початком воєнного стану в Україні мобілізаційні правила зазнають постійних змін, і нещодавні оновлення стосуються чоловіків старшої вікової категорії. Згідно з внесеними змінами, чоловіки віком за 50 років можуть бути мобілізовані за особливими умовами, якщо відповідають певним критеріям. Хто підлягає мобілізації? За законом “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, мобілізації підлягають чоловіки віком від 18 до […]

The post Що потрібно знати про нові зміни в правилах мобілізації first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Заступником голови новоствореного Державного агентства з управління резервами України призначена Наталія Кічук (Матусевич) яка, за інформацією джерел в Кабміні, має репутацію людини, що займається фінансовими оборудками.

Нагадаємо, 2 липня 2025 року уряд призначив Наталію Кічук (Матусевич) заступником голови Державного агентства з управління резервами України (ДАУР). Так як голову новоствореної ДАУР поки не призначено і невідомо коли призначать, фактичне управління структурою наразі покладено на Наталію Кічук (Матусевич).

За інформацією джерела, призначення Наталії Кічук (Матусевич), яка вважається спеціалістом з різного роду фінансових оборудок, на управління державними резервами України викликає багато питань як в самому Кабміні, так і в фінансово-політичних колах.

Нагадаємо, Наталія Кічук (Матусевич) до останнього часу працювала заступником гендиректора з фінансових питань держпідприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”, де згідно даних Декларації минулого року заробила 1,56 млн грн.

Власне кажучи, тільки на основі аналізу усіх декларації Наталії Кічук (Матусевич), можна відзначити ряд закономірностей, які мали б стати предметом детального вивчення НАБУ та САП.

Зокрема, інтерс для антикорупційних органів можуть мати періоди роботи Наталії Кічук (Матусевич) в таких компаніях як “КОМБІНАТ “ДНІПРО” ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ та “СМІЛА ГЕНЕРАЦІЯ”,  ймовірно завдяки чому Наталії Кічук являється власником не однієї земельної ділянки.

В своїй діяльності Наталія Кічук (Матусевич) часто використовувала пов’язаних осіб (Віктор Матусевич, Матусевич Вікторія) та   компанії, накшталт ТОВ “МАТУСЕВИЧ КОНСАЛТИНГ” чи ГО “ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РАДНИК”. Такого роду структури часто використовуються для легалізації доходів отриманих не зовсім законним шляхом, що не є секретом ні для журналістів-розслідувачів, ні для детективів НАБУ.

Нагадаємо, діяльність Держагенства з управління резервами  координується Кабінетом Міністрів України через Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки Юлію Свириденко. Водночас, за інформацією джерела, Наталія Кічук (Матусевич) не є протеже Свириденко і, найімовірніше, прийшла за рекомендацією Тімура Міндіча чи екс-міністра культури Олександра Ткаченка.

Про “чергівський корупційний слід” у діяльності самої Юлії Свириденко у публікації 360UA NEWS Юлія Свириденко – “родичі-корупціонери” та “прем’єрські амбіції” першого віце прем’єра.

Останні новини