Неділя, 20 Квітня, 2025

«Великоднє перемир’я» не для всіх: Зеленський про ситуацію на фронті та позицію України

Важливі новини

Правила оформлення міжародного автострахування зміняться з 1 січня

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

Оформити поліс можна як в офісах страхових компаній, так і онлайн, що зручно для порівняння цін.

Перетин кордону без дійсного полісу “Зелена картка” неможливий. В країнах-учасниках системи за відсутність страхування передбачено штрафи від 150 до 1000 євро. У разі ДТП водій без поліса змушений буде самостійно відшкодовувати збитки постраждалим, що може обернутися значними фінансовими втратами.

Це поліс міжнародного автострахування, який покриває відповідальність водія за збитки, завдані третім особам у разі ДТП за кордоном. Він не покриває витрати власника авто, але гарантує фінансовий захист постраждалих.

Для оформлення поліса необхідно мати:

Шмигаль пояснив, кому доведеться повернути тисячу гривень допомоги

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль роз’яснив, кому з українців доведеться повернути тисячу гривень, виплачену в рамках програми «Зимова єПідтримка». За словами очільника уряду, з моменту запуску цієї ініціативи майже 12 мільйонів українців вже отримали державну допомогу. Однак не всі з них можуть бути її законними отримувачами. Шмигаль підкреслив, що право на отримання виплат мають лише ті громадяни, […]

The post Шмигаль пояснив, кому доведеться повернути тисячу гривень допомоги first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Андрій Шевченко увійшов до Зали слави італійського футболу

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Як повідомили в Італійській федерації футболу, Андрій Шевченко був номінований у категорії “Іноземні футболісти” та отримав свою нагороду на урочистій церемонії в Коверчано.

Також до Зали слави увійшли із італійський футболіст, колишній тренер “Роми” Даніеле Де Россі, тренер збірної Італії Лучано Спаллетті, Ар’єдо Брайдом, Роберто Бонінсеньєм, Валентиною Джачінті, Агостіно Ді Бартоломеєм, Вінченцо Д’Аміко та Манліо Скопіньо. На церемонії Шевченко зачитав свого листа, якого адресував Італії та “Мілану”. “Це лист від української дитини, яка мріяла потрапити до тебе.

Наша перша зустріч відбулася по телевізору, і я відразу ж закохався в тебе. Я побачив Мальдіні, Барезі, Марадону, Платіні, Ван Бастена, Баджо, Віаллі та завмер, як завмирають перед найбільшими творами мистецтва. Я бачив пристрасть людей, майже релігію. Я бачив повні стадіони з історією. Моя перша поїздка за кордон у дитинстві була в Італію, спершу до Риму, а потім до Агрополі на турнір. Мене відразу вразило все в людях, особливо щедрість. Мені було добре тут і я подумав:

Я маю повернутися сюди будь-що-будь”. Так і сталося. Дорогий “Мілан”, спасибі тобі за те, що повірив у мене. Ти одразу ж, з першого дня, дав мені відчути себе членом своєї сім’ї. Ми багато виграли разом, і я познайомився з незвичайними людьми, особливо з сім’єю Берлусконі, Адріано Галліані, Арієдо Брайдою, сім’єю Мальдіні. Міланістами стають з першого дня і назавжди

Шевченко зазначив, що “увійти до Зали слави італійського футболу — величезний привілей, і за це я дякую всім моїм партнерам по “Мілану”, керівникам клубу і його вболівальникам”.

Коверчано, де я перебуваю сьогодні, — це не тільки батьківщина Італії, воно відоме всюди. Звідси вийшли всі найвидатніші тренери, і я хотів би сказати вам, хлопцям зі збірної Італії, одну річ: італійський футбол люблять у всьому світі. Захищайте його і шануйте. Нарешті, я хотів би сказати спасибі всій Італії за те, що вона підтримала Україну в найскладніший момент нашої історії. Те, що для інших є нормою, для нас — надія. Надія на те, що ми все ще тут, кожен день і назавжди. Італія, я люблю тебе

Андрій Шевченко розпочинав футбольну кар’єру у київському “Динамо”, за яке дебютував 8 листопада 1994 року, вийшовши на заміну в матчі проти донецького “Шахтаря”. З “Динамо” Шевченко 5 разів ставав чемпіоном України та тричі вигравав Кубок України.

Влітку 1999 року італійський “Мілан” заплатив за Андрія 25 млн доларів. 29 серпня 1999 дебютував у Серії “А” в матчі проти “Лечче”, а у першому ж сезоні став найкращим бомбардиром Серії “А”, забивши 24 м’ячі в 32 іграх чемпіонату. Загалом Шевченко виступав за “Мілан” з 1999 по 2006 рік, де завоював медалі чемпіонату Італії, Кубка Італії, а також переміг у Лізі Чемпіонів. У 2004 році Шевченко отримав Золотий м’яч.

У 2006 році Шевченко перебрався до англійського “Челсі” за 30,8 млн англійських фунтів. Цей трансфер англійські вболівальники називали одним із провальніших. Не зумівши закріпитися у складі “пенсіонерів”, Шевченко на рік повернуся до “Мілану” в оренду. 32-річний гравець не зміг вибороти місця у стартовому складі і більшість ігрового часу проводив у матчах Кубка УЄФА, Кубка Італії, або після виходів на заміну у поєдинках Серії “А”.

Загалом у 322 матчах за “Мілан” Шевченко забив 175 голів та віддав 45 результативних передач. У серпні 2009 року стало відомо, що Шевченко повертається до київського “Динамо”, де провів три роки, і в 2012 році після домашнього Євро-2012 завершив кар’єру футболіста.

З 2016 по 2021 рік Шевченко очолював збірну України, з якою пробився до 1/4 Євро-2020. Після завершення кар’єри у збірній, Шевченко очолив італійський “Дженоа”, де пропрацював лише рік, і був звільнений через погані результати. У січні 2024 року Андрія Шевченка обрали новим президентом Української асоціації футболу. За відповідне рішення проголосували делегати на позачерговому Конгресі УАФ.

Економічно активне населення України скорочується: що далі

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

На сьогодні в Україні залишилось близько 14 мільйонів працездатних осіб, але значна частина з них працює у різних секторах економіки з різним рівнем зайнятості. З цієї кількості приблизно 6,5 мільйона зайняті в легальному бізнесі, сплачуючи податки, а близько 3 мільйонів отримують заробітну плату з бюджету. Сюди входять працівники в секторі безпеки та оборони, що забезпечують стабільність країни.

Як зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна, в Україні зараз налічується близько 8 мільйонів економічно неактивних осіб — людей, які з різних причин не мають роботи. Бережна підкреслила, що уряд має сконцентрувати зусилля на активізації цих громадян, адже їхнє залучення в економіку є критично важливим для підтримки економічної стабільності.

В умовах війни питання мобілізації стало ще актуальнішим. Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що 98% повісток були надіслані людям, які не сплачують податків. Однак Пендзин звернув увагу, що розсилкою повісток займались територіальні центри комплектування (ТЦК) та Міністерство оборони, а не Державна податкова служба, яка не має доступу до бази платників податків.

Графіки відключення електроенергії ймовірно будуть введені по всій країні (ДЖЕРЕЛА)

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Як повідомляють наші джерела у НЕК “Укренерго”, від завтра по всій країні ймовірно будуть введені графіки відключення електроенергії.

Таке рішення було прийнято на екстреному засіданні НЕК “Укренерго”, після масштабних обстрілів РФ об’єктів енергетичної інфраструктури України. За інформацією джерел, електроенергія із столичного регіону буде “розподілятись по системі”.

Нагадуємо, раніше Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ворог запустив близько 120 ракет і 90 дронів, метою ворога була енергетична інфраструктура. Сили ППО знищили понад 140 повітряних цілей.

Оголошене президентом РФ Володимиром Путіним «великоднє перемир’я», яке мало би розпочатися 19 квітня, не охопило всі ділянки фронту. Зокрема, бойові дії на території Курської та Бєлгородської областей продовжуються, а на деяких напрямках фронту залишається активною російська артилерія.

Про це у зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський, прокоментувавши реальний стан справ на лінії зіткнення.

“Фіксуємо реальну ситуацію на всіх напрямках. Курщина та Білгородська область — на цю територію великодні заяви Путіна не розповсюдились. Бойові дії тривають, російські удари продовжуються. На частині напрямків на фронті також продовжує звучати російська артилерія, а не обіцянка тиші від російського керівника. Застосовуються російські дрони. На частині напрямків тихіше”, — написав Зеленський.

Він пояснив, що дії України будуть дзеркальними.

“Пропозиція 30-денної повної та безумовної тиші — на столі, відповідь повинні дати в Москві. Україна разом із нашими партнерами готова максимально конструктивно рухатись до миру, але потрібна відповідна готовність Росії”, — зазначив Зеленський.

Президент України підкреслив, що очікує на оновлення інформації з фронту в доповідях опівночі.

“Найголовніше — зараз очевидно, хто насправді був причиною війни весь цей час. Щойно Путін справді наказав зменшити кількість і жорстокість ударів, бойових дій та вбивств стало менше. Єдине джерело цієї війни та її затягування — у Росії”, — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, 19 квітня журналісти BBC повідомили, що ЗСУ отримали наказ зупинити вогонь після початку “великоднього перемир’я”.

Останні новини