Вівторок, 22 Липня, 2025

ЗМІ дізналися, що нардеп Олександр Куницький не повернувся з відрядження до України

Важливі новини

Глибинні мотиви конфлікту: Аналіз причин російської агресії та альтернативні сценарії подій

Український блогер Юрій Богданов рішуче протистоїть поширенню настроїв, які виникають в Україні, щодо того, що саме українці відповідальні за напад Росії. Він чітко розуміє, що є дві фундаментальні причини агресії з боку Кремля, і вони ніяк не пов'язані з українцями. Богданов акцентує увагу на тому, що поширення маніпуляцій у соцмережах стосовно вини українців у війні лише сприяє дезінформації. Він підкреслює, що основними мотивами російської агресії є бажання збільшити вплив і контроль над територією, а також уникнути небажаних змін у політичному ландшафті. Богданов закликає не допускати віктимблеймінгу та не піддаватися на спроби змішати вину за конфлікт на національних чи культурних ґрунтах. Він закликає зосередитися на реальних причинах конфлікту, а саме на стратегічних інтересах Росії та збереженні миру і стабільності в регіоні.

На думку Юрія Богданова, існують дві основні причини агресії Росії проти України, які не пов'язані з українським народом.Маніпуляції в соцмережах щодо вини українців у конфлікті слід розглядати як спробу дезінформації та відвернення від реальних причин конфлікту.Віктимблеймінг, або приписування вини за страждання жертві, є шкідливою практикою, яку потрібно уникати.Зосередження на реальних причинах конфлікту, таких як стратегічні інтереси Росії та збереження миру і стабільності в регіоні, є ключем до розуміння та вирішення ситуації.

США скорочують оборонну допомогу Україні

Україна готується до ймовірного припинення постачання систем протиповітряної оборони з боку США. Про це заявив радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишін у коментарі “Радіо Свобода” під час конференції GLOBSEC у Чехії. Камишін відреагував на слова очільника Пентагону Піта Гегсета, який напередодні заявив про скорочення витрат на військову допомогу Україні в оборонному бюджеті США […]

Критика Бориса Шефіра щодо антиросійської кампанії: Збереження російської мови й культури в Україні

Співзасновник студії "Квартал-95" та рідний брат Сергія Шефіра, першого помічника та близького друга президента, Борис Шефір, в інтерв'ю українській версії "Радіо Свобода" висловив свою критику щодо кампанії проти російської мови й культури в Україні. Він наголосив на своєму почутті прихильності до російської мови та культури, вважаючи руйнування пам'ятників Пушкіну у країні недоречним. Зараз Шефір перебуває в Німеччині, де вирішив залишитися до кінця війни, аби "врятувати дітей від війни", оскільки бізнес у нього упав, а розважальне телебачення в Україні відсутнє. Він підкреслив, що не має наміру повертатися до України, а його зв'язок з президентом Зеленським вже обірвався два роки тому, оскільки не поділяє сучасних державних переконань. Щодо співпраці з "Кварталом", Шефір заявив, що він не відчуває себе зручно в їхній теперішній атмосфері, а його припинення співпраці обумовлене також турботою про безпеку своїх дітей. У своєму прогнозі військового конфлікту він висловив надію на мирні домовленості та компроміси.

У висновку можна зазначити наступне:

• Борис Шефір виступив у захист російської мови та культури в Україні, висловивши свою любов до них та висловивши обурення руйнуванням пам'ятників Пушкіну.

• Він перебуває в Німеччині та не планує повертатися до України до закінчення війни, обравши цю країну як місце, де "врятує дітей від війни".

• Шефір ухиляється від політичних питань та відмовився від співпраці з "Кварталом", пояснивши це незручністю із теперішньою атмосферою в студії та турботою про безпеку своїх дітей.

• Він вірить у вирішення військового конфлікту шляхом мирних домовленостей та компромісів.

Ці висновки відображають позицію та погляди Бориса Шефіра на ситуацію в Україні та його особисте ставлення до подій.

Масова підтримка мобілізації: 25 тисяч голосів за 3 дні

Петиція до президента про мобілізацію правоохоронців, держслужбовців та інших працівників бюджетної сфери набрала 25 тисяч голосів лише за 3 дні, що свідчить про загальний і важливий інтерес громадян у покращенні роботи державних органів та підвищенні ефективності системи управління країною.

Неабиякою цікавістю слід зазначити, що подібна петиція нардепа Дубінського №22/204852-ЕП, яка стосувалася мобілізації депутатів і чиновників, набрала необхідну кількість голосів лише за 87 днів, при цьому потребувала активної підтримки великих телеграм-каналів. Це підкреслює зростаючий рівень свідомості громадян та їх бажання активно впливати на політичні та соціальні процеси в країні.

Особливо важливо відзначити, що петиція щодо мобілізації працівників бюджетної сфери, зокрема демобілізованих військовослужбовців ЗСУ, для прийому на роботу в державні та комунальні підприємства, а також у правоохоронні органи, підтримує ініціативу відновлення та підтримки ветеранів, надаючи їм перевагу на ринку праці. Це важливий крок у напрямку інтеграції та підтримки тих, хто віддав своє життя за мир і безпеку нашої країни.

Нагадаємо, що якщо восени 2023 року українці не поспішали підтримувати мобілізацію чиновників, то тепер, з урахуванням необхідності авторизації та зростаючого рівня усвідомлення громадян, такі петиції набирають голоси за лічені дні, що є свідченням активізації громадянського суспільства та зростання довіри до демократичних механізмів влади.

• Петиція щодо мобілізації правоохоронців, держслужбовців та інших працівників бюджетної сфери, яка зібрала 25 тисяч голосів за 3 дні, свідчить про активний інтерес громадян у покращенні роботи державних органів.

• Результати цієї петиції контрастують з попередньою, яка набрала необхідну кількість голосів за 87 днів, вказуючи на зростаючу свідомість та активність громадянського суспільства.

• Ініціатива надати пріоритетний прийом на роботу демобілізованим військовим відкриває можливості для їхньої інтеграції та підтримки у суспільстві.

• Активізація громадян у підтримці подібних ініціатив є свідченням росту довіри до демократичних механізмів влади та бажання спільно впливати на формування політики країни.

Бізнесмен із групи «Приват» освоїв 280 мільйонів на «фортифікаціях» у тилу

Поки українські військові тримають оборону під вогнем, у тилу відбувається інше — тиха, але не менш небезпечна війна. Війна за бюджет. Під прикриттям термінових робіт із будівництва фортифікацій в тилових регіонах окремі підприємці й чиновники влаштували масштабний дерибан державних грошей, призначених на безпеку. Йдеться про інженерні споруди на Херсонському та Житомирському напрямках — обидва мають […]

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Куницький опинився в епіцентрі скандалу через свої закордонні подорожі. За останні кілька місяців він виїхав з України на підставі відрядження, але досі не повернувся, викликавши обурення в суспільстві та питання до дисципліни народних обранців.

23 вересня Куницький вирушив у відрядження до США, нібито з метою “поглиблення міжпарламентського співробітництва”. За інформацією з електронної системи Верховної Ради, термін відрядження мав завершитися 28 вересня, але станом на грудень депутат не повернувся.

Востаннє Куницький з’являвся на засіданнях парламенту в середині вересня, а до роботи в комітеті з питань правоохоронної діяльності долучався лише в жовтні — і то дистанційно. Апарат Верховної Ради намагався зв’язатися з депутатом, але безрезультатно.

Це не перший випадок, коли закордонні поїздки Куницького викликають резонанс. У липні 2023 року він отримав дозвіл на п’ятиденне відрядження до Ізраїлю, але повернувся лише за три тижні. Тоді журналісти “Схем” з’ясували, що депутат навіть “засвітився” у Флориді.

Через цю ситуацію Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактами службового підроблення та використання підроблених документів. Проте жодних обмежень для депутата не було встановлено, що дозволило йому безперешкодно виїхати за кордон вдруге.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, що лише рішення суду може обмежити діяльність депутата. Апарат парламенту наголосив, що витрати на відрядження Куницького до США не покривалися з державного бюджету.

Перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко назвав ситуацію неприємною, зазначивши, що це не перший подібний випадок серед депутатів.

За даними “Української правди”, Куницький заявив, що не повернеться в Україну, доки не буде покарано поліцейських, які, за його словами, зламали йому ребра в березні 2022 року. Також депутат нібито висловив готовність скласти мандат.

Тим часом на фейсбук-сторінці Куницького регулярно з’являються оновлення, зокрема, щодо його давнього конфлікту з поліцією.

The post ЗМІ дізналися, що нардеп Олександр Куницький не повернувся з відрядження до України first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини