Субота, 19 Квітня, 2025

ЗМІ вказують на політичні маніпуляції та бізнес-інтереси в кампанії Юлії Тимошенко щодо “здешевлення ліків”

Важливі новини

СБУ викрила схему розкрадання у «Київмедспецтранс» на 6 мільйонів гривень

У столиці України викрито посадовця комунальної організації «Київмедспецтранс» Київської міської державної адміністрації (КМДА) та його спільників, які під час війни незаконно привласнили понад 6 мільйонів гривень. Ці кошти мали бути витрачені на закупівлю запчастин для автомобілів швидкої допомоги, однак осіли в кишенях корупціонерів. Деталі схеми За матеріалами слідства, посадовець разом із чотирма спільниками організував схему […]

The post СБУ викрила схему розкрадання у «Київмедспецтранс» на 6 мільйонів гривень first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Зимові свята в Україні: колядки, щедрівки та посівалки – традиції, які збереглися донині

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Нагадаємо, що у вересні 2023 року ПЦУ перейшла на новий церковний календар. Відтоді змінилися дати, коли колядують, щедрують і посівають. Ми розповімо, коли варто бажати сусідам щасливих свят за новим стилем.

Традиційна дата, коли колядують в Україні – це Різдво 2024, яке відзначають 25 грудня. Ось чому чимало красивих колядок оспівують народження Ісуса. Колядувати можна не тільки в саме свято, а й у Святвечір 24 грудня.

Колядки можна співати в будь-якому віці. У цих піснях прийнято захоплюватися побутом господарів, бажати їм достатку і міцного здоров’я. А в нагороду колядники отримують монету або гостинець. Як правило, що краще виконана пісня, то щедрішими будуть господарі.

В Україні чітко визначена дата, коли щедрувати дітям – це переддень Нового року 31 грудня. Віряни цього дня відзначають Щедрий вечір або свято Маланки.

Щедрівки, як і колядки, вихваляють господарство і містять побажання достатку в новому році. Зрозуміло, не обходиться і без прохання дати щедрувальникам чогось смачного. В Україні ці пісні заведено виконувати у святкових костюмах Василя, Кози і Меланки та інших персонажів. Виконання щедрівок перетворюється на справжню театралізовану виставу.

Посівають українці здавна на Старий Новий рік або церковне свято Василя, яке за новим стилем настає 1 січня.

Традиційно посівають в Україні тільки хлопчики та чоловіки. Посівалки присвячені настанню нового року та побажанню достатку в домі. Аби слова були переконливішими, під час пісні поріг господарів оселі обсипають зерном – на гарний урожай улітку.

Якщо ви досі дотримуєтеся старого церковного стилю, то дати зимових розваг будуть такі:

Раніше ми публікували повний православний календар на 2025 рік, у якому назвали найважливіші церковні свята прийдешнього року.

Зеленський хоче продовжувати наносити удари по РФ

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Ключова роль у цьому процесі належить саме технологіям альянсу, які забезпечують наведенню ракет в режимі реального часу. Завдяки цим можливостям українські сили отримують точні координати для ураження, але це також означає, що без узгодження з НАТО продовження таких операцій ускладнене.

Такий підхід не тільки підвищує ефективність ударів, але й дозволяє уникнути потенційних політичних ризиків. Водночас, затримки з узгодженням цілей можуть вплинути на оперативність українських атак.

Ракетні удари, які здійснювалися раніше, спричинили значний резонанс у міжнародній спільноті та викликали очікувану хвилю обурення з боку Кремля. Попри це, Зеленський залишається прихильником рішучих дій, спрямованих на ослаблення російського військового потенціалу.

Посадовицю Центральної МСЕК затримали за вимагання хабаря для оформлення інвалідності військовому

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

“На одержанні неправомірної вигоди викрито заступницю головного лікаря ДЗ “ЦМСЕК МОЗ України”. Їй повідомлено про підозру у зловживанні впливом (ч. 3 с. 369-2 КК України)”, – вказали в Офісі Генпрокурора.

За даними слідства, “заступниця головного лікаря за 2 тис. доларів США обіцяла сприяти військовозобов’язаному громадянину в отриманні ІІ групи інвалідності”. Це надавало б підстави для зняття його з військового обліку. “Вона переконувала чоловіка, що вже не вперше вирішувала подібні “питання” і знає, як це зробити”, – ідеться у повідомленні.

Правоохоронці, як зазначається, затримали посадовицю у порядку ст. 208 КПК під час отримання грошей.

“Під час обшуків у неї вилучили майже 20 тис. доларів США, документи щодо оформлення інвалідності, медичну документацію, особові справи та інші докази злочинної діяльності. Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід”, – зазначили в прокуратурі.

Віра Брежнєва розповіла про свої нові стосунки

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Інформація про нові стосунки співачки з’явилась після того, як блогер Богдан Беспалов заявив, що її новим партнером є 37-річний банкір Роман Буніч. Незважаючи на чутки, Брежнєва вирішила не підтверджувати цю інформацію, проте не стала приховувати свої емоції. Співачка зазначила, що після розлучення з Костянтином Меладзе, вона знову знайшла своє щастя і відчуває себе на пік гармонії, наповненою коханням.

“Я закохана. Я зараз дуже щаслива, наповнена коханням і почуваю себе найгарнішою. Так, як зараз, я себе ніколи не відчувала”, – поділилася артистка у своєму інтерв’ю.

Попри те, що Брежнєва зараз щаслива у стосунках, вона не поспішає знову ставати на шлюбний рушник. Співачка вже була заміжня двічі: за бізнесменом Михайлом Кіперманом та Костянтином Меладзе, але обидва шлюби завершились розлученнями. Відтак, Віра зараз акцентує на важливості здорових та довірливих стосунків, без поспіху.

“Я не поспішаю заміж, бо вже там була. Для того, щоб вийти заміж, треба дійсно гарно пізнати одне одного. Іноді ми поспішаємо і, на жаль, лише потім розуміємо це вже у шлюбі, що треба було “на березі” домовитися і зрозуміти, чи йдемо ми паралельно. Для мене зараз найбільша цінність – не шлюб, а круті стосунки”, – підкреслила Брежнєва.

Тепер, здається, головне для зірки – це розвиток стосунків, які повинні пройти перевірку часом, а не поспішне укладання шлюбу.

Інформаційна кампанія Юлії Тимошенко, яка зосереджена на “здешевлення ліків”, викликає непокоєння серед експертів, які бачать у ній ознаки політичних маніпуляцій та бізнес-інтересів. таким чином, йдеться про можливу участь деяких фармацевтичних компаній у підтримці Тимошенко як лобіста, що може мати серйозні наслідки для фармацевтичного ринку України.

Серед замовників атаки на фармацевтичну галузь називають ТОВ “Волиньфарм”, ПП “Конекс” та ТОВ “Вента”. Це – дистриб’ютори, які мають малі долі на ринку: ТОВ “Вента” належить 2,7%, ПП “Конекс” – 0,6%, ТОВ “Волиньфарм” – 0,2%, Але ці компанії прагнуть їх збільшити, для чого їм потрібно за будь-яку ціну посунути з провідних позицій лідерів фармдистрибуції в Україні. Саме ця обставина й зумовила, те що Юлія Тимошенко обрала компанії БАДМ та Оптіма-Фарм, як об’єкти для своїх огульних звинувачень.

В статті-розслідуванні вказується на те, що існують ознаки наявності непублічних домовленостей між лідеркою партії “Батьківщина” та кількома учасниками фармацевтичного ринку. А загалом “інформаційна кампанія, публічним обличчям якої стала Юлія Тимошенко, має всі ознаки “рейдерської” атаки на фармацевтичний ринок”.

При цьому експерти попереджають, що наслідком “кавалерійського наскоку” з боку Юлії Тимошенко “може стати не зменшення ціни та збільшення доступності медичних препаратів, а навпаки – обмеження доступу та зростання цін.

The post ЗМІ вказують на політичні маніпуляції та бізнес-інтереси в кампанії Юлії Тимошенко щодо “здешевлення ліків” first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини