Понеділок, 14 Липня, 2025

Докази нападів на УПЦ: звіт адвоката Роберта Амстердама розкриває атаки на церкви та священиків

Важливі новини

Міністерка економіки Свириденко отримала 3,1 млн грн за лекції в КШЕ за 6 місяців

У 2024 році перша віцепрем’єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко – задекларувала понад 3,1 мільйона гривень доходу за викладацьку діяльність у Київській школі економіки (КШЕ). Це майже втричі більше, ніж її річна зарплата у Кабміні, і в кілька разів перевищує доходи ректорів державних вишів. Як з’ясувала Українська правда, такі виплати були здійснені через три контракти: […]

Стратегія ліквідації баз С-300 за рекомендацією Снєгирьова

Для забезпечення безпеки Харкова та його навколишніх територій велика частина атак спрямовується з використанням зенітно-ракетних комплексів С-300 та коригованих авіаційних бомб. Щоб запобігти загрозі мирному населенню, належить припинити вогневі дії та ефективно відсікти авіаційну техніку Російської Федерації на її власній території. Про це заявив військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов, наголошуючи на необхідності негайних заходів для захисту цивільного населення та мінімізації ризику військових дій на території України.

“Більшість ударів на Харків здебільшого завдаються за допомогою ЗРК С-300, які були змодифіковані для атак на наземні цілі та мають дальність ураження від 200 до 250 кілометрів. Якщо б Сполучені Штати надали дозвіл на використання ракет ATACMS для удару по території Росії, ми б могли б мінімізувати подібну загрозу для мирного населення, запроваджуючи запобіжні удари саме по місцях старту цих ракет”, — відзначив він.

Снєгирьов також вказав на те, що боротьба з ракетами С-300 і С-400 у повітрі є неефективною, оскільки це потребує великої кількості ракет, наприклад, системи протиповітряної оборони Patriot.

“Дозвольте нам ліквідувати місця старту або базування авіаційних підрозділів Росії на її території, щоб уникнути можливості атак КАБами на Харків. Дальність дії КАБів становить від 50 до 70 кілометрів”, — підкреслив він.

Він також підкреслив, що засоби, які вже передано Україні — американські ATACMS, французькі SCALP та англійські Storm Shadow — можуть радикально змінити ситуацію в контексті протидії російській агресії.

“Мова йде про те, що українська сторона матиме законне право наносити удари виключно по військових об’єктах з метою запобігання геноциду українського народу. Ще раз наголошу, що з ракетами набагато простіше боротися на етапі їх запуску, ліквідовуючи місця старту, ніж збивати їх в повітрі”, — підсумував Дмитро Снєгирьов.

Україна готова на радикальні кроки, щоб мати змогу протистояти ворогу

Згідно з інформацією наших джерел у Офісі Президента, українська влада готова зробити кілька радикальних кроків у своїй політиці, серед яких зниження мобілізаційного віку до 18 років і націоналізація підприємств, що належать олігархам. Ці заходи пов’язані з прагненням продовжити боротьбу на полі бою, не йдучи на поступки у переговорах з Кремлем. На фоні тривалої війни з […]

The post Україна готова на радикальні кроки, щоб мати змогу протистояти ворогу first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Росія змінила тактику атак, щоб виснажити українську ППО

Росія змінила підхід до повітряних атак на Україну, використовуючи масовані удари по одній цілі, щоб гарантовано її знищити і водночас виснажити систему протиповітряної оборони. Про це заявив народний депутат Роман Костенко, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, в ефірі телеканалу “Еспресо”. За його словами, з початку повномасштабної війни Росія вже застосувала понад 7 […]

Довіра до Володимира Зеленського в світі зменшується

Дослідження показало, що рівень підтримки українського лідера зазнав певних змін порівняно з попереднім роком. Ця тенденція спостерігалася в різних регіонах світу, що свідчить про глобальний характер цього явища.

Дослідження провели у 35 країнах світу, щоб визначити ставлення населення до президента України Володимира Зеленського.

Згідно з цими даними у середньому 40% респондентів позитивно ставляться до Зеленського, а негативно – 46%. У Європі найбільш позитивне ставлення до президента України у Швеції – 80% та Великій Британії – 72%.

Також переважає позитивне ставлення над негативним до Зеленського в Нідерландах, Німеччині, Польщі та Іспанії.

В Угорщині до Зеленського ставляться позитивно 14% населення, що стало найнижчим результатом у Європі, водночас негативний показник сягає 83% — найвищий серед 35 країн дослідження.

В Азії та Океанії найбільше довіри до президента України в Японії – 63% та Австралії – 62%. Також більш позитивне ставлення над негативним зафіксовано у Філіппінах, Південній Кореї та Бангладеш.

Населення в Індії має найвищий показник тих, хто не визначився – 45%, тоді як підтримує Зеленського 28%, а протилежної думки – 27%. У Канаді 64% до президента України ставляться з довірою, а негативно – 30%. У США показники – 48% проти 39% відповідно.

Як вказують аналітики Pew Research Center довіра до Володимира Зеленського значно знизилась у кількох країнах, а особливо у Польщі. У 2023 році 70% поляків довіряли Зеленському, а у 2024 цей показник впав на 22 пункти та становить 48%. Також значне зниження довіри до президента було зафіксовано у Південній Кореї – 15 пунктів та Південній Африці – 12 пунктів. Менш як 10 пунктів зниження за довірою також спостерігали у таких партнерів України як Австралія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Іспанія та США.

В Україні довіра до Володимира Зеленського становить 53,8%. Недовіряють президенту України – 37,8%. За балансом довіри та недовіри Зеленський має найвищі показники в Україні.

Адвокат Української православної церкви Роберт Амстердам розкрив об’ємний звіт, що налічує понад 250 сторінок, із доказами нападів на УПЦ, на її церкви та священиків. У своєму відеозверненні він підкреслив неприпустимість подальшого розгляду законопроекту 8371, який спрямований на заборону УПЦ, називаючи його проявом мови ненависті. Амстердам закликав уряд зупинити розгляд цього законопроекту та припинити розділяти націю. Він також підкреслив, що УПЦ не має зв’язків з Московським патріархатом і повністю підтримує державу Україну, яка потребує захисту від російського вторгнення. Амстердам закликав до підтримки України з боку США, наголошуючи на критичній важливості цієї підтримки для обох країн та виражаючи занепокоєння щодо міжнародної довіри до США після подій у Кабулі та Києві.

У висновку слід підкреслити, що звіт адвоката Роберта Амстердама є важливим документом, який розкриває реальну ситуацію щодо нападів на Українську православну церкву, її церкви та священиків. Заклик до уряду зупинити розгляд законопроекту, спрямованого на заборону УПЦ, та підтримки України з боку США є важливими кроками для захисту прав людини та свободи віросповідання в Україні. Амстердам також відзначив важливість підтримки України для міжнародної стабільності та довіри до Сполучених Штатів. Відзначено також позицію УПЦ, яка відмовляється від ідеології “русского мира” і підтримує незалежність України.

Останні новини