Вівторок, 15 Липня, 2025

Дружина ведучого Остапчука погрожує колишній через будинок

Важливі новини

Словацькі гаубиці Zuzana 2 виявилися ненадійними для ЗСУ

У контексті модернізації українського війська та міжнародної військової допомоги, триває обговорення ефективності різних систем озброєння. Серед фахівців виникла дискусія щодо технічних характеристик та надійності деяких зразків артилерійського озброєння, що надійшли до України від міжнародних партнерів.

Основними проблемами словацьких гаубиць виявилися: ушкодження в гідравлічній системі, знос і деформація затвора і пускового механізму, несправність двигуна.

Варто зазначити, що низка машин виявилися несправними вже після кількох днів експлуатації, якісь протрималися кілька місяців. Рекорд – 1 рік і 1 місяць.

У всіх випадках несправні гаубиці відправляли на ремонт до Словаччини. За нашою інформацією, ремонт було завершено тільки на двох установках. Їхня подальша доля невідома.

Нові вимоги щодо перетину кордону для чоловіків з 18 травня: обов’язковий документ для подорожей

Згідно зі змінами, які внесено до закону про мобілізацію, прикордонники, які працюють на пунктах пропуску, будуть проводити перевірку наявності військово-облікового документу у певних категорій чоловіків. Про це повідомив речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко. Згідно з вимогами українського законодавства, чоловіки віком від 18 до 60 років під час дії воєнного стану або мобілізації мають мати при собі військово-обліковий документ разом з особистим документом і пред’являти їх на вимогу прикордонників. Перевірка військово-облікового документу стосуватиметься таких категорій чоловіків:

Ці нововведення не стосуватимуться певних категорій громадян, які зазначені в окремих пунктах Правил перетину державного кордону. Серед них особи з інвалідністю, супроводжуючі особи з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також працівники різних галузей транспорту тощо. Демченко рекомендує заздалегідь уточнювати свої дані в Територіальних військових комісаріатах та Службі призову та внести інформацію про отримання відстрочки у військово-обліковий документ перед виїздом з України.

• Згідно з оновленим законодавством про мобілізацію, військово-обліковий документ стає обов’язковим для чоловіків віком від 18 до 60 років під час дії воєнного стану або мобілізації при перетині кордону.

• Прикордонники на пунктах пропуску будуть проводити перевірку наявності цього документу у відповідних категорій чоловіків.

• Деякі категорії громадян, такі як особи з інвалідністю та їх супроводжуючі, а також працівники різних галузей транспорту, будуть звільнені від цієї вимоги.

• Рекомендується заздалегідь уточнювати свої дані в Територіальних військових комісаріатах та Службі призову, а також вносити інформацію про отримання відстрочки у військово-обліковий документ перед виїздом з України.

Як замороження війни від РФ змінить курс подій?

За даними Інституту вивчення війни у США, виникає суттєва сумнівність щодо зацікавленості росіян у конструктивних переговорах щодо військового конфлікту в Україні. З неофіційних джерел іноземних ЗМІ дійшла інформація, що Росія не проявляє істотного бажання вести розгорнуті та продуктивні дискусії на цю тему. Висування конструктивних пропозицій може виявитися ключовим кроком у залученні Росії до співпраці та сприяти її готовності до мирного врегулювання конфлікту. Такі ініціативи, відповідно, мають потенціал сприяти зменшенню напруги та підготовці до ефективного врегулювання ситуації, відвертаючи можливість подальшого ескалації військових дій.

За звітом Інституту, аналіз показує, що конфіденційні заяви для іноземних ЗМІ різко відрізняються від офіційної позиції Росії та її дій. Зокрема, з грудня 2023 року в Кремлі все частіше звучить мова про бажання Росії розширити свої території в Україні та повністю знищити українську державність та ідентичність.

Нещодавні напади на Харківську область свідчать про зацікавленість Росії у досягненні максимальної перемоги в Україні, а не в замороженні конфлікту.

Таким чином, припинення вогню, яке передбачає визнання окупованих територій частиною Росії, підкреслило б готовність обговорювати територіальну цілісність України. Це могло б створити можливість для Кремля вимагати подальших територіальних уступок та оскаржувати ідею української державності.

Додатково, Росія могла б використовувати припинення вогню для підготовки до майбутніх військових операцій в Україні, щоб змінити владу та демілітаризувати країну.

Інститут також вважає, що у випадку перемоги в Україні, Росія може використати ресурси та людей для конфронтації з НАТО. Таким чином, Кремль може продовжувати зацікавленість у переговорах, щоб впливати на рішення щодо підтримки України та отримати поступки від Заходу.

Посилаючись на чотири російські джерела, Володимир Путін вважає за краще зупинити війну в Україні і досягти припинення вогню за умови визнання поточних ліній фронту. Він вважає, що територіальних здобутків у війні достатньо, а будь-які нові досягнення потребуватимуть нової мобілізації, якої він бажає уникнути.

Співачка Тіна Кароль закликала до чесної боротьби на Нацвідборі Євробачення-2025 після скандалу з FIЇNKA

Відома українська співачка та продюсерка Національного відбору на “Євробачення-2025” Тіна Кароль висловила свою думку щодо скандалу, що спалахнув навколо учасниці конкурсу FIЇNKA, яку запідозрили у плагіаті. Співачка звернулася до своїх підписників у Telegram-каналі та закликала усіх учасників конкурсу вести чесну боротьбу за місце у фіналі. Нагадаємо, що FIЇNKA була запідозрена у плагіаті іспанської пісні “Con […]

The post Співачка Тіна Кароль закликала до чесної боротьби на Нацвідборі Євробачення-2025 після скандалу з FIЇNKA first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Погода на 30 листопада: похмуро і холодно по всій Україні

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

30 листопада в народі відзначають день Григорія, Никона, Лазаря і Михайла. Цього дня спостерігають за природою:

Перший день зими, за попередніми прогнозами, може принести посилення морозів на сході та півночі країни, тоді як у західних регіонах можливі опади у вигляді дощу чи мокрого снігу.

Завершення осені в Україні – це час теплих напоїв і затишку вдома, адже погода не сприяє тривалим прогулянкам.

Дружина українського телеведучого Володимира Остапчука — блогерка Катерина Полтавська — різко відреагувала на заяву ексдружини шоумена Христини Горняк. Та повідомила, що вони з Остапчуком досягли домовленості про поділ спільного майна та планують продати будинок.

Однак Полтавська заявила, що Христина порушила умови конфіденційності, публічно розповівши про ситуацію з будинком. Вона зазначила, що адвокат Горняк раніше запевнив у тому, що жодних публічних згадок не буде.

«Під час перемовин була умова — не згадувати нічого публічно. Щоб продати будинок, достатньо викласти оголошення, а не щотижня писати про нього пости в Telegram», — обурилася Полтавська.

Блогерка пригрозила Горняк оприлюднити компромат, якщо та не вийде з нею на зв’язок упродовж години. Окрім того, вона заявила, що будинок фактично купував Остапчук за власні кошти, і ексдружина “не доклала до нього ні копійки”.

Полтавська також згадала про щедрі “подарунки”, які Горняк нібито отримала після розлучення: 120 тисяч доларів часткою з будинку, ще кілька десятків тисяч доларів, мільйон гривень на картку (з яких 100 тисяч повернуто), а також автомобіль Range Rover вартістю понад 1,5 млн грн.

«Чому б не подякувати за це, замість того щоб знову розкручувати ситуацію й робити вигляд, ніби він ще й винен у чомусь?» — написала Полтавська у своєму Telegram.

Після скандальної публікації дружина ведучого заявила, що Остапчук вирішив скасувати продаж будинку. За її словами, у Горняк тепер залишився лише один варіант — викупити частку нерухомості.

Нагадаємо, Христина Горняк і Володимир Остапчук перебували у шлюбі два роки. Після розлучення у 2022 році вони кілька років судилися за майно. У 2024 році ведучий одружився з Катериною Полтавською, з якою виховує спільного сина Тимофія. Від попередніх шлюбів у Остапчука є ще двоє дітей.

Останні новини