Понеділок, 14 Липня, 2025

Ексначальник карного розшуку Київщини уникнув ув’язнення, визнавши провину у створенні поліцейської ОЗУ

Важливі новини

Паливні мережі України не сплатили понад 1,3 млрд грн податків

Кілька відомих паливних мереж в Україні, зокрема БРСМ-Нафта, Avantage7, Мотто та “Прайм”, не сплатили в бюджет країни понад 1,3 млрд грн податків за дев’ять місяців 2024 року. Про це заявив експерт ринку пального Сергій Куюн, який надав розрахунки щодо масштабів порушень. Згідно з даними, найбільше податкових недоплат зафіксовано у мережі БРСМ-Нафта, яка щомісяця ухиляється від […]

The post Паливні мережі України не сплатили понад 1,3 млрд грн податків first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Еміне Джапарова втратила посаду у Відні через втечу свого чоловіка Генадія Боголюбова

Українська дипломатична спільнота сколихнулася від несподіваної новини: Еміне Джапарова подала у відставку з посади представника України при міжнародних організаціях у Відні. Це рішення викликало значний резонанс як у дипломатичних колах, так і серед широкої громадськості.

Її звільнено з посади представника Києва при міжнародних організаціях у Відні. Повідомляється, що Зеленський анулював свій указ про її призначення.

На сайті президента указ від 22 лютого 2024 року про призначення Джапарової, як і раніше, доступний.

Нагадаємо, Геннадій Боголюбов, як заявляє ДБР, покинув країну за підробленим паспортом. ЗМІ публікують фото Джапарової за кермом автомобіля, який відвозить Боголюбова на київський залізничний вокзал.

У Боголюбова заявили, що він виїхав законно як 62-річний багатодітний батько.

Раніше ми писали, що Боголюбов уже давно намагався покинути Україну, оскільки побоювався вручення підозри в тих самих справах, у яких проходить його бізнес-партнер Коломойський. Однак влада заборонила його випускати за кордон, хоч Боголюбову вже й було понад 60 років.

Скандал в ЗСУ: хрещеник командира 211-ї бригади обвинувачується у знущаннях над військовими

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

Після того, як у 2022 році комбригом став полковник Олег Побережнюк, у бригаді керівні посади стали обіймати наближені до Побережнюка люди. Зокрема, його кум Валерій Пастух став заступником командира, а похресника Владислава Пастуха було призначено командиром одного зі взводів.

Як з’ясувалося пізніше, Владислав вимагав у бійців гроші та фізично знущався над ними. В одному з випадків він прив’язав бійця до дерев’яного хреста.

Пастух молодший погрожував тим, що його батя – начальник штабу, а хресний – комбриг, які можуть перевести військових у піхоту, де їх одразу кинуть «на м’ясо». За рахунок цих погроз йому вдавалося вимагати в хлопців гроші.

Також комбриг Побережнюк відправляв бійців на Хмельниччину, щоб ті будували йому будинок.

Чекаємо на реакцію правоохоронців.

Україна закликає ЄС обмежити підтримку біженців, щоб стимулювати їх повернення на батьківщину

Україна закликає країни Європейського Союзу переглянути політику підтримки українських біженців, які виїхали через війну. За даними видання El Pais , українська влада пропонує зменшити допомогу біженцям і обмежити доступ чоловіків призовного віку до консульських послуг, щоб заохотити їх повернення на батьківщину. Водночас Київ прагне не втратити зв’язок із тими, хто за новим законом зможе мати […]

The post Україна закликає ЄС обмежити підтримку біженців, щоб стимулювати їх повернення на батьківщину first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Колишнього заступника голови ВГСУ затримали після зміни запобіжного заходу

Державне бюро розслідувань затримало колишнього заступника голови Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. За даними слідства, він намагався уникнути кримінальної відповідальності та залишити територію України після зміни запобіжного заходу. Як повідомляє ДБР, фігурант, користуючись зв’язками у судовій системі, налагодив комунікацію з суддею Вищого антикорупційного суду. Цей суддя, всупереч усталеній правовій практиці, повернув клопотання прокурора про […]

Колишній начальник відділу управління карного розшуку поліції Київської області В’ячеслав Сизон, якого звинувачували у створенні організованого злочинного угруповання, уникнув реального ув’язнення. Суд врахував угоду про визнання винуватості, щире каяття і «активну співпрацю зі слідством» — попри тяжкість злочинів, серед яких хабарництво, перевищення повноважень і привласнення наркотиків.

Скандальна справа розпочалася ще у квітні 2024 року в Таращі. Тоді Сизон із двома підлеглими зупинив неповнолітнього без ухвали суду, погрожував йому та змусив видати психотропи. Згодом речовину інсценували як нібито знайдену біля пожежної частини. Цей епізод класифікували як перевищення службових повноважень.

Влітку та восени 2024 року Сизон фактично очолив ОЗУ, до якої входили його заступник та ще двоє оперативників. За допомогою інформаторів з «Нової пошти» поліцейські виявляли посилки з наркотиками, затримували одержувачів і вимагали в них хабарі за уникнення відповідальності. Наприклад, у червні в Бучі вони отримали від одного з потерпілих 3,5 тис. доларів та 7,5 тис. грн, а у серпні — 2,8 тис. доларів та 8 тис. грн.

Кульмінацією стала операція 18 вересня в Києві, під час якої група привласнила наркотики та готівку — 7,4 тис. доларів і 33 тис. грн.

Сизона звинуватили за кількома статтями: ч. 3 ст. 365, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 308 ККУ. Але 30 червня 2025 року він уклав угоду зі слідством, визнав провину та здав спільників.

З огляду на наявність малолітньої дитини, каяття, попереднє ув’язнення (з 18 вересня до 14 листопада 2024 року) та внесення родичами застави, яку направлять на потреби ЗСУ, суд призначив покарання нижче за мінімальне: 5 років умовно з випробувальним строком 3 роки і забороною обіймати правоохоронні посади.

Останні новини