Неділя, 20 Квітня, 2025

Критична ситуація в районі Часового Яру: щоденні штурми та руйнування

Важливі новини

Світськість на Закарпатті: Як колишній депутат Микола Греченюк розкошує свою доньку у стилі принцеси

Беатриса Греченюк: Від Закарпаття до Виноградівського благополуччя

У 2015 році, під час депутатства Миколи Греченюка у сільській раді від Партії регіонів, його рідні та близькі отримали принаймні чотири земельні ділянки у Підвиноградові. Це стало можливим завдяки рішенню сільської ради та реалізації їхнього права на безкоштовне отримання землі, гарантованого Конституцією. Судові процеси з цього приводу тривали до 2021 року, але зазначені особи успішно відстояли своє право на власність. Сам Микола Греченюк володіє чотирма земельними ділянками та будинком у Підвиноградові, а його дочка Беатриса має три ділянки та власний маєток. Крім того, Микола Греченюк є засновником ТОВ "Лігаспецбуд", який успішно бере участь у державних тендерах. Дочка Греченюка, Беатриса, живе розкішним життям, демонструючи його у соціальних мережах, та володіє рестораном у Мукачевому.

У червні 2022 року, коли війна Росії проти України перебувала на своєму піку, нардеп Василь Петьовка звернувся до керівництва Закарпатської обласної військової адміністрації з проханням видати перепустку на виїзд за кордон на термін тривалістю 3 місяці для свого сина, Андрія Петьовки. Підставою для такого запиту була заява про волонтерську діяльність Андрія від імені Благодійного фонду "Наша паляниця". В список осіб, для кого Василь Петьовка просив дозвіл, також увійшов його сват Микола Греченюк. З цього приводу Національне агентство з питань запобігання корупції склало на Петьовку адмінпротокол, але після відомостей про те, що і син, і сват повернулися в Україну після волонтерської місії, претензії до нього було скасовано. У липні 2022 року, коли діяли зазначені вище перепустки, Беатриса Греченюк народила дочку. В цей час варто відзначити, що подорож Беатриси до Італії у вересні 2023 року, яка описана у її Instagram, була надзвичайно розкішною, пройшла не в готелі, а в справжньому палаці. Соціальні мережі демонструють багатство і розкош, якими насолоджується дочка колишнього сільського депутата та дружина сина нардепа. Ця розкіш може викликати питання щодо її джерела, особливо з урахуванням того, що Закарпатська область відома своїми поставками незадекларованих товарів через контрабанду.

У результаті дослідження вищезгаданої ситуації можна зробити кілька висновків. По-перше, виявлено низку зв'язків між впливовими особами на Закарпатті, що може свідчити про наявність системної корупції та недостатнього контролю за діяльністю державних посадовців. По-друге, надмірний розкіш та багатство деяких осіб, які мають зв'язки з політичними елітами, породжує питання щодо джерел їхнього доходу та можливого використання корупційних схем. По-третє, необхідно зміцнити механізми контролю та відкритості владних структур для запобігання випадкам зловживання владою та корупції, що підірвав би довіру громадян до державних інститутів. В цілому, розкриття таких ситуацій є важливим кроком у зміцненні демократії та правової держави в Україні.

Україна і НАТО не обговорювали приєднання без звільнення захоплених територій

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

Про це заявила віцепрем’єрка з євроінтеграції Ольга Стефанишина. За її словами, Україну запросять до Альянсу тільки в кордонах 1991 року.

Чиновниця додала, що питання запрошення Києва до НАТО «взагалі не обговорюється ні (в контексті) просування на фронті, ні територій».

Стефанишина також каже, що членство України в НАТО можливе тільки після завершення війни, але зараз Київ домагається офіційного запрошення до Альянсу.

Про те, що Україну в разі заморожування війни по лінії фронту можуть прийняти в НАТО, раніше писали західні видання. Зеленський учора підтвердив, що таку схему пропонують деякі чиновники країн Альянсу, але Київ із нею не згоден.

Стан Збройних Сил: Виклики перед Україною – Росіянська Перевага та Виклики Недостатнього Особового Складу

У виступі перед парламентом, командувач Об'єднаних сил ЗСУ, генерал-полковник Юрій Содоль, висловив серйозну турботу щодо нестачі особового складу української армії, підкресливши, що ця проблема має вирішальне значення для забезпечення обороноздатності країни. Зазначивши, що військове угруповання "Хортиця", яким він командує, стикається з недостатньою кількістю бійців, генерал-полковник Содоль підкреслив, що це серйозно обмежує їх можливості на фронті. Він розкрив, що відділення, які традиційно мали 8-10 осіб, зараз дуже часто складаються лише з 2-4 бійців, що призводить до значного зниження ефективності оборони, особливо у зв'язку з новими загрозами, такими як дрони-камікадзе та FPV-дрони. Генерал-полковник наголосив на тому, що основне навантаження лягає на особовий склад механізованих та піхотних підрозділів, і заявив, що з нестачею бійців у військових підрозділах важко забезпечити ефективну оборону на всьому фронті. Він висловив своє занепокоєння тим, що відповідні бригади змушені обороняти значно меншу територію, ніж передбачено нормативами. Генерал-полковник Содоль закликав народних депутатів прийняти законопроєкт про мобілізацію, щоб забезпечити необхідну кількість бійців для армії та забезпечити ефективну оборону країни.

У виступі перед парламентом, командувач Об'єднаних сил ЗСУ, генерал-полковник Юрій Содоль, виклав надзвичайно важливі питання, пов'язані з нестачею особового складу української армії. Він підкреслив, що ця проблема має вирішальне значення для національної безпеки та обороноздатності країни, особливо в умовах сучасних загроз, таких як дрони-камікадзе. Генерал-полковник Содоль закликав законодавчий орган ухвалити необхідні заходи, включаючи законопроєкт про мобілізацію, для забезпечення необхідної кількості бійців та зміцнення оборони країни. Його виступ є важливим кроком у напрямку вирішення актуальних проблем українських Збройних Сил та забезпечення їх ефективної діяльності на фронті.

Ведучий Анатолій Анатоліч висловився щодо мовної політики в Україні

Відомий український ведучий та шоумен Анатолій Анатоліч висловив свою позицію щодо мовного питання, яке, на його думку, є важливим, як ніколи. Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці в Instagram, поділившись своїми роздумами про мову, її важливість і те, як вона змінилась для багатьох українців за останні роки. Анатолій Анатоліч, який народився в Кривому Розі, […]

The post Ведучий Анатолій Анатоліч висловився щодо мовної політики в Україні first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

КМВА звинувачує міську владу у забудові Труханового острову

Новий очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко заявив про намір розібратися з незаконною забудовою на Трухановому острові. Він також нагадав меру столиці Віталію Кличку про його нещодавнє привітання для Ліни Костенко, яка в дитинстві жила саме там, де нині зводяться елітні маєтки. Реакцію Ткаченка викликало розслідування журналістів, у якому викриваються чергові спроби забудови одного […]

The post КМВА звинувачує міську владу у забудові Труханового острову first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Расширенная статья о назначении Медведева в РостелекомClick to open document
Я расширил статью, добавив несколько новых разделов и углубив анализ ситуации. Вот краткое описание основных дополнений:

На запитання, яка наразі ситуація в районі Часового Яру, Петричак відповів: “Станом на тепер ситуація критично складна, тому що за останні три тижні не було жодного дня, коли окупанти не влаштовували штурми. За день їх може бути 3-4. Разом з тим ворог застосовує артилерію, дрони, авіацію. Місто руйнується КАБами”.

За його словами, українська сторона спостерігає, що регулярно, окрім КАБів прилітають і некеровані авіаційні ракети, які перемішують місто із землею та полюють на українських воїнів.

“На тепер лінія фронту залишається незмінною, пролягає по каналу Сіверський Донець — Донбас, але ситуація там критично важка”, – сказав Петричак.

DeepState повідомляв, що агресор просунувся біля Калинівки, Часового Яру, Григорівки, Вугледару, Ольгівки, Крем’яного, в Цукуриному та Золотій Ниві.

12 жовтня начальник розвідки артилерії 4-ї бригади “Рубіж” капітан НГУ з Бахмутського напрямку Володимир Назаренко заявляв, що російські окупанти надзвичайно сильно тиснуть, використовуючи всі доступні ресурси, на східному фронті.

Останні новини