Субота, 19 Квітня, 2025

Міноборони закрило “вікно можливостей” для СЗЧ

Важливі новини

Таємниці спадковості: Юрій Горбунов розкрив подробиці успадкування двох синів від Осадчої

Юрій Горбунов: Спільні фотосесії з дітьми – родинна радість та таємниця успіху

Відомий український телеведучий та шоумен Юрій Горбунов поділився приємною новиною щодо своїх двох синів від Катерини Осадчої. Виявляється, їхнє спільне захоплення фотосесіями не обмежується лише талантом від батька, але також стає особливим родинним моментом.

Горбунов ділиться в своєму фотоблозі, що хоча хлопчики не завжди є зацікавлені в фотозйомці, це процес, який вони переживають разом. Відверто розповідаючи про вередливість, яку викликають зйомки в їхній родині, телеведучий показав свіжі фотографії та ділився історіями, як вдається зафіксувати емоційні моменти з дітьми.

Горбунов висловив подяку своїй дружині, Катерині Осадчій, за ініціативу здійснювати такі фотосесії, підкреслюючи, що це особливі моменти, якими вони насолоджуються, переглядаючи результати разом. Він також розповів про труднощі, з якими стикається молодший син Данило під час фотосесій, але зазначив, що з хорошим настроєм вони здатні занурити його в атмосферу та отримувати невимушені та смішні кадри.

Закликаючи інших батьків прийняти звичку робити спільні фотосесії, Горбунов вважає, що це стає особливими моментами та приємними спогадами, які будуть цінуватися у майбутньому. Сім'я Горбунова і Осадчої, виховуючи двох синів – Івана та Данила, продовжує насолоджуватися радісними миттями разом.

У висновку можна відзначити, що родинні фотосесії стали для Юрія Горбунова та Катерини Осадчої особливими моментами на шляху виховання своїх синів, Івана та Данила. Такий підхід відомого телеведучого не лише допомагає зберігати емоційні миті сім'ї, але й стає тим приємним та теплим клаптиком, який сім'я матиме можливість переглядати в майбутньому.

Горбунов підкреслив важливість спільних фотосесій та визнав, що навіть труднощі, з якими можуть стикатися діти під час зйомок, стають частиною смішних та невимушених моментів. Він закликав інших батьків прийняти цю звичку, вважаючи, що це є важливим внеском у сімейну гармонію та буде приємною спогадою у майбутньому.

Лісові пожежі в Каліфорнії: актор Дмитро Ступка серед постраждалих

Не так давно в Каліфорнії, США, почалися масштабні лісові пожежі, які стали справжньою катастрофою для регіону. Полум’я, яке швидко охопило велику територію, забрало десятки будинків у тисяч людей й життя п’яти осіб. Пожежі, що стали одними з найбільш руйнівних за останні роки, не обійшли стороною й українців, які емігрували до США, зокрема, акторів та публічних […]

The post Лісові пожежі в Каліфорнії: актор Дмитро Ступка серед постраждалих first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Корупція, як гангрена з’їдає Україну

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Директор юридичного департаменту Нацбанку Олександр Зима повинен бути відсторонений від виконання обовʼязків на час розслідування кримінального провадження проти нього. Йдеться про ймовірне зловживання Зимою владою або службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків. Таку думку висловив експерт з питань безпеки Сергій Шабовта.

У нас сьогодні держава з’їдена повністю корупцією. І річ у тім, що ті чиновники, які відпрацьовують свої завдання по цьому “напрямку” – їх захищають, в будь-який спосіб. Я переконаний, що коли вже відкрити провадження, коли вже доведені певні обставини злочинів – тобто присутні потерпілі – на цьому фоні, звісно, чиновник повинен бути відсторонений від займаної посади. І повірте мені, що процесуальних норм для цього більше ніж достатньо

За його словами, чиновникам можуть допомагати уникати кримінальної відповідальності впливові особи. Зокрема, у випадку з Зимою, це може бути керівництво Нацбанку, яке теж, ймовірно, є співучасником і організатором порушень.

“Корупція – це поки що невиліковна хвороба України, яка її з’їдає, як гангрена, і якихось рішучих дій чи рішень поки що ніхто не приймає… такі чиновники (як Зима – ред.) повинні бути відсторонені щонайменше від займаної посади на час проведення слідства, і звільнені по факту доведення вини у суді і завершенні справи”, – підкреслив Шабовта.

Шевченківський районний суд Києва визнав потерпілою співзасновницю банку “Конкорд” Юлію Сосєдку у кримінальному провадженні щодо ймовірного зловживання владою або службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків, директором юридичного департаменту Національного банку України Олександром Зимою.

Кримінальна справа стосується листа Національного банку України до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за підписом Олександра Зими, яким він рекомендував Фонду відкликати позови, подані “Конкордом” проти НБУ. У документі йшлося про чотири позови банку “Конкорд” до НБУ, у яких банк вимагав скасувати штрафи на загальну суму майже 63,5 мільйона гривень. Ці позови були подані ще до того, як Нацбанк ухвалив рішення про ліквідацію “Конкорду” й увів туди тимчасову адміністрацію.

Співзасновниця “АТ “АКБ “Конкорд” Олена Сосєдка заявила, що Національний банк України проігнорував пропозиції акціонерів банку “Конкорд” перед його ліквідацією, а потім ще й за вказівкою регулятора їх позбавили права на справедливий суд.

Спецпредставник США Кіт Келлоґ відвідає Україну після Мюнхенської конференції

Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки Кіт Келлоґ планує здійснити візит до України після участі в Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться 14-16 лютого. Про це на брифінгу сказав речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. “Робочі дати є. Дати візитів ми ніколи не оголошуємо наперед з безпекових міркувань, але дійсно, очікуємо цього візиту в лютому”, […]

The post Спецпредставник США Кіт Келлоґ відвідає Україну після Мюнхенської конференції first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Україна готується до переговорів з адміністрацією Дональда Трампа

Міністерство закордонних справ України заявило про підготовку до українсько-американських контактів на високому рівні, яку планують провести після інавгурації обраного президента США Дональда Трампа, що відбудеться 20 січня. Про це під час пресконференції складається речник МЗС Георгій Тихий. Наша позиція дуже проста: ми всі в Україні хочемо завершити війну справедливо для України, і ми бачимо, що […]

The post Україна готується до переговорів з адміністрацією Дональда Трампа first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Міноборони України заявило, що військовослужбовці, які самовільно залишили частину (СЗЧ) після 29 листопада 2024 року, не зможуть повернутися на службу за спрощеною процедурою. Відтепер їхнє поновлення можливе лише після повного розслідування та рішення суду.

Відповідно до раніше ухваленого закону, військові, які вперше залишили військову частину, мають можливість повернутися без кримінальної відповідальності до 1 березня 2025 року. Вони можуть також перевестися до іншого підрозділу. Проте це правило стосується лише тих, хто здійснив СЗЧ до 29 листопада.

Згідно з оновленими нормами, військові, які залишили частину після цієї дати, повинні пройти наступну процедуру:

  • Отримати письмову згоду командира частини, яку вони залишили, або резервного батальйону, до якого їх можуть направити.
  • Дочекатися завершення розслідування кримінального провадження щодо свого самовільного залишення частини.
  • Отримати рішення суду на підставі клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності.

Лише після цього військовий може бути поновлений на службі та отримати відновлення грошових виплат і соціальних гарантій, які були призупинені через його відсутність. Міноборони наголошує, що цей процес може зайняти кілька місяців, і до його завершення військовослужбовці не отримуватимуть фінансової підтримки.

Нові правила у відповідь на виклики війни

Законопроєкт №12095, ухвалений Верховною Радою у листопаді 2024 року, передбачав можливість добровільного повернення для військових, які вперше самовільно залишили частину або навіть дезертували. Проте через випадки повторного самовільного залишення армія була змушена переглянути підхід.

У січні 2025 року парламент продовжив термін повернення таких військових до 1 березня, але для тих, хто залишив частину після 29 листопада, жодних пільг більше не передбачено.

Ця жорстка позиція Міноборони є відповіддю на виклики війни та необхідність підтримання дисципліни в армії. Водночас експерти вказують на ризики затяжного бюрократичного процесу, що може демотивувати військовослужбовців, які все ж вирішать повернутися.

The post Міноборони закрило “вікно можливостей” для СЗЧ first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини