Середа, 23 Липня, 2025

Мирна угода України з РФ у 2022: розкриття західним виданням

Важливі новини

Міжнародний аеропорт “Львів” вивчає можливості відновлення цивільної авіації під час війни

Керівництво міжнародного аеропорту “Львів” заявило про активне дослідження можливостей відкриття рейсів цивільної авіації навіть у складних умовах воєнного часу. Попри численні виклики, пов’язані з безпекою, ініціатива спрямована на поліпшення транспортного сполучення та підтримку економіки регіону. Про це повідомили на Facebook-сторінці міжнародного аеропорту “Львів”. За словами представників аеропорту, головною умовою є забезпечення безпеки для літаків, пасажирів та інфраструктури. […]

The post Міжнародний аеропорт “Львів” вивчає можливості відновлення цивільної авіації під час війни first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Міжнародна увага: родина Шабуніна здобуває соцдопомогу в США під час війни

Сім'я Віталія Шабуніна, голови "Центру протидії корупції" в Україні, перебуває за кордоном під час війни в країні. Згідно з його щорічною декларацією за 2022 рік, подорож родини розпочалася з Чехії, де вони отримали соціальну допомогу, а потім переїхали до США, де також отримали статус біженців і соціальну підтримку. Деталі подорожі свідчать, що дружина Шабуніна разом з дітьми виїхала в Чехію після початку конфлікту, де отримали безкоштовне проживання у березні 2022 року. У липні того ж року вони переїхали до США, де також отримали безкоштовне місце для проживання. Під час перебування в Чехії, дружина Шабуніна отримала соціальну допомогу від уряду в розмірі 74 тисяч гривень. По прибуттю до США, вона отримала додаткову допомогу від Держдепартаменту в сумі 48 500 гривень. Варто зауважити, що під час війни сам Віталій Шабунін продовжував працювати в київському "Центрі протидії корупції" і отримував там зарплату.

• Сім'я Віталія Шабуніна, голови "Центру протидії корупції" в Україні, перебуває за кордоном під час війни в країні.

• За даними його декларації за 2022 рік, сім'я отримала соціальну допомогу як у Чехії, так і в США, де їхнє проживання було безкоштовним.

• Подорож родини розпочалася з Чехії, де вони отримали безкоштовне проживання у березні 2022 року, а пізніше переїхали до США, де також отримали безкоштовне місце для проживання.

• Під час перебування в Чехії, дружина Шабуніна отримала соціальну допомогу від уряду, а по прибуттю до США отримала додаткову допомогу від Держдепартаменту.

• Варто відзначити, що під час війни сам Віталій Шабунін продовжував працювати в київському "Центрі протидії корупції" і отримував там зарплату.

Після розлучення з Добриніним Даша Квіткова закрутила роман із 23-річним футболістом

Блогерка та колишня зірка шоу “Холостяк” Даша Квіткова, схоже, знайшла нове кохання. Її новим обранцем став 23-річний футболіст київського “Динамо” Володимир Бражко. Про романтичні стосунки пари заговорили після того, як обидва опублікували у своїх соцмережах фото, які натякають на близькі стосунки. На знімку в Instagram Квіткова позує в авто, ніжно притулившись до плеча чоловіка. Хоча […]

Залужний випускає мемуари «Моя війна»

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

«Моя війна» охоплює ключові моменти життя Валерія Залужного, починаючи з дитинства і до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Окрім особистих спогадів, значна частина книги присвячена періоду, коли Залужний керував обороною країни під час найважчих етапів війни.

Трилогія буде продовжена книгами «Наша війна» і «Їхня війна», які розглянуть події в Україні через призму ширшої національної та міжнародної перспективи. Вже відомо, що друга книга «Наша війна» перебуває на стадії написання.

Хоча вихід книжки міг би стати стартом для політичної кар’єри ексголовкома, джерела стверджують, що Валерій Залужний не має наміру йти в політику. Замість цього він планує продовжувати свою дипломатичну роботу на посаді посла України у Великій Британії.

Розкриття: Прокурор Андрій Андрєєв вклав 1,5 млн доларів у ремонт двох елітних осель у Конча-Заспі

Прокурор Офісу Генерального прокурора Андрєєв Андрій із своєю родиною неоднозначно втягнуті у скандальний випадок з власництвом та ремонтом елітних будинків у престижному районі Конча-Заспа. Ці нерухомості, розташовані на території дитячого оздоровчого комплексу, були придбані, здається, за досить сумнівних обставин, оскільки їх розташування суперечить містобудівній документації.

У поліції розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного захоплення та будівництва на території комплексу. Це спрямоване на розкриття обставин придбання та реконструкції цих об'єктів. Встановлено, що підприємство, яке раніше володіло цією територією, потрапило під процедуру банкрутства, а його майно почало незаконно відчужуватися.

Неабияким чином у цю справу втрутився сам Андрій Васильович Андрєєв, заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національною поліцією України та органами, що борються з організованою злочинністю. Як нагороду за свої "заслуги", він отримав два елітні будинки, хоча вартість їх, за усіма ознаками, була значно нижчою за ринкову.

Хоча поліція розпочала розслідування, а судовий арешт було накладено на об'єкти, здійснити повну правосудність у цій справі завдалося важко. Підозри на корупцію також підтверджуються розслідуванням Національного агентства з питань запобігання корупції. Дії Андрієва також стали об'єктом дослідження Державного бюро розслідувань за фактом незаконного збагачення та недостовірного декларування.

Таким чином, майбутнє Андрієва та його родини в нинішньому будинку є нестабільним, оскільки їх можуть чекати не лише провадження, але й можливе покарання за порушення закону.

У результаті вищезгаданого розслідування стає очевидним, що дії прокурора Офісу Генерального прокурора Андрія Андрєєва, як і дії його колег, підпадають під пильний контроль правоохоронних органів. Незаконне здобуття та реконструкція елітних нерухомостей у Конча-Заспі свідчать про можливе порушення закону та корупційні практики.

Спроби втрутитися у розслідування та недостовірне декларування майна свідчать про серйозні порушення етичних та законних норм, які регулюють діяльність державних службовців. Проведення розслідування та судове переслідування може стати важливим кроком у боротьбі з корупцією та забезпеченні правосудності в Україні.

За такими обставинами, необхідно забезпечити об'єктивне та справедливе розглядання цієї справи, а також підкреслити важливість зміцнення механізмів контролю за діяльністю державних службовців. Тільки так можна забезпечити дотримання закону та підвищити довіру громадян до владних структур країни.

The Wall Street Journal розкриває умови мирної угоди між Україною та Росією: що вона передбачала та які пункти залишились невирішеними

Україна відмовилася від пропозиції РФ про узгодження відповіді в разі нападу на країну, оскільки це могло б обмежити можливості відповіді на агресію. Замість цього Україна вимагала закриття свого повітряного простору і надання їй зброї в разі нападу, але Росія на це не погодилася. Документ, який обговорювався, базувався на договорі 1990 року, що регулював створення об’єднаної Німеччини. Переговори тривали до червня 2022 року, але не призвели до угоди. Зрештою, вони були припинені на ініціативу України, оскільки стало очевидним масштаб російських військових злочинів в Україні, а також покращилися військові успіхи України, підтримані постачанням зброї з боку Заходу. Україна не погодилася підписати договір про припинення війни у 2022 році через ряд причин, включаючи позицію Бориса Джонсона.

• Україна відмовилася від пропозиції РФ про узгодження відповіді в разі нападу на країну через обмеження можливостей відповіді на агресію.

• Замість цього Україна вимагала закриття свого повітряного простору і надання їй зброї в разі нападу, але Росія на це не погодилася.

• Переговори базувалися на договорі 1990 року, що регулював створення об’єднаної Німеччини.

• Переговори тривали до червня 2022 року, але не призвели до угоди. Зрештою, їх припинили на ініціативу України через масштаб російських військових злочинів в Україні та покращення військових успіхів України, підтриманих постачанням зброї з боку Заходу.

• Україна не погодилася підписати договір про припинення війни у 2022 році через ряд причин, включаючи позицію Бориса Джонсона.

Останні новини