Вівторок, 22 Липня, 2025

Правоохоронці проводять слідчі дії у будівлі КМДА через справу 2009 року

Важливі новини

Доходи дружини депутата: лише 1 гривня за рік, заявив представник партії “Європейська Солідарність”

Депутат Київської міської ради, представник партії «Європейська Солідарність», Володимир Андрусишин, викликав значний резонанс своєю декларацією, в якій відображені не лише доходи його дружини-підприємиці, але й розкриті деталі його власної фінансової діяльності. У 2023 році дружина депутата, працюючи у сфері шоу-бізнесу, отримала всього одну гривню, що є значним спадом у порівнянні з попереднім роком. Тим часом, декларація Володимира Андрусишина висвітлює його власне матеріальне становище, у тому числі інвестиції у різні сфери, такі як шоу-бізнес та власний бізнес з освітлення. Незважаючи на політичну активність, депутат не забуває і про комерційні аспекти своєї діяльності, засновуючи власну компанію, яка відзначається у сфері розваг та освітлення подій. Важливою деталлю в декларації є також згадка про партнерські стосунки з президентом Володимиром Зеленським, які не обмежуються лише професійними контактами, але і виходять на рівень перехресних кумів. Однак депутат не приховує своїх сумнівів щодо політичної партії Зеленського, визначаючи її як "створену на коліні". У своїй декларації Володимир Андрусишин також розкриває, що тепер отримує заробітну плату від ТОВ "Медіалайт", володіючи часткою в бізнесі, який спеціалізується на освітленні для розважальних заходів. Важливим елементом є також доходи дружини депутата, яка, крім основної діяльності у компанії "Медіалайт", має власний ФОП, що забезпечує підтримку театральних та концертних заходів.

Депутат Київської міської ради, Володимир Андрусишин, відомий не лише своєю політичною активністю, а й вражаючим асортиментом автомобілів та коштовностей. У його автопарку знаходяться чотири ексклюзивні моделі: Mercedes-Benz Vito 2018 року випуску за 1,43 мільйона гривень, раритетний Cadillac 1987 року випуску, оцінений у 1,62 мільйона гривень, Toyota Land Cruiser 200 2016 року випуску, що коштувала йому 2,45 мільйона гривень, та найновіша придбана модель Audi E-Tron 2021 року, за яку він віддав майже 2,6 мільйона гривень. Окрім вражаючого автопарку, у депутата та його дружини є розкішні коштовності. У 2012 році депутат здійснив покупку наручного годинника HUBLOT за 100 тисяч гривень, тоді як його дружина придбала жіночу каблучку від DAMIANI за таку ж суму. Дружина також володіє годинником від HUBLOT, за який заплатила 330 тисяч гривень у 2015 році, а також каблучкою від GRAFF за 560 тисяч гривень, яка збагатила її колекцію у 2021 році. На рахунку у Андрусишина також мається невелика нерухомість: житловий будинок площею 267 квадратних метрів у Києві, а також дві земельні ділянки загальною площею 2 тисяч квадратних метрів у столиці, а також паркомісце.

Декларація депутата Київської міської ради, Володимира Андрусишина, викликала значний інтерес та резонанс серед громадськості. Відкриття щодо доходів дружини депутата, їхнього майнового стану та розкриття деталей про їхні автомобілі та коштовності відображають важливі аспекти фінансової діяльності представника політичного середовища. Ретельне вивчення декларації надає можливість громадськості отримати більш повну картину щодо фінансової стійкості та активів депутата та його родини. Такі відкриття є важливим кроком у забезпеченні прозорості та відкритості у політичній сфері, що є фундаментальним для будівництва довіри громадян до владних структур.

Анжела Макєєва: Підроблений диплом та стрімке збагачення

У вітчизняному інформаційному просторі з'явилося повідомлення, яке викликало значний резонанс серед громадськості та експертної спільноти. Згідно з інформацією, поширеною в низці телеграм-каналів, родичка високопосадовця місцевого рівня нібито придбала значну кількість об'єктів нерухомості протягом останніх кількох років.

Придбана Вікторією Гончарук нерухомість у Бучанському районі викликала підозри та поставила багато запитань щодо можливих корупційних схем. Особливу увагу привернув факт, що після того, як Анжела Макєєва стала секретарем Ірпінської міської ради, її сестра Вікторія розпочала активну купівлю майна під час війни.

Про це повідомляє редакція сайту 360UA NEWS

Одразу з’являється питання: як Вікторія Гончарук, яка все своє життя працювала бухгалтером у ДЮСШ, районній державній адміністрації та у відділі молоді й спорту, маючи офіційний дохід, що не перевищував 500 тисяч гривень за кілька років, змогла придбати 53 земельні ділянки та житлові будинки, загальна вартість яких перевищувала $1 млн?

Також це не перший скандал за участю Анжели Макєвої.

У серпні цього року журналістам стало відомо, що Анжела Макєєва мала підроблений диплом про вищу освіту і під час війни неодноразово виїжджала за кордон, користуючись комунальними автомобілями. Журналісти отримали офіційну відповідь від Міністерства освіти, що диплом, яким користувалася Макєєва, не видавався.

У редакцію видання vlasti.net надіслали копію диплома Анжели Макєєвої, яку вона зазвичай засвідчувала своєю підписом, додаючи, що копія відповідає оригіналу. За словами особи, яка надіслала цей документ, Макєєва використовувала його під час виборчої кампанії, подаючи до партії “Слуга народу” і до, а також при працевлаштуванні.

Насправді, Київський національний університет імені Тараса Шевченка в 2011 році не видавав диплом з вказаними серією і номером студентці на ім’я Макєєвої. Журналісти перевірили це як неофіційно в університеті, так і офіційно на спеціальному сайті Міністерства освіти. На журналістський запит Міносвіти надало офіційний висновок, що диплому з такими даними не існує.

Згідно з українським законодавством, використання підроблених документів суворо карається. Стаття 358 Кримінального кодексу України передбачає штрафи, виправні роботи або навіть позбавлення волі строком до двох років. Для державних службовців це також означає втрату посади та довічну заборону обіймати державні посади.

Того ж місяця видання Інформатор повідомило, що, попри заборону депутатам місцевих рад і чиновникам виїжджати за кордон, Анжела Макєєва кілька разів із 2022 року перебувала за межами України. Вперше це сталося восени 2022 року під час її відпустки, коли вона перетинала кордон на автомобілі комунального підприємства Ірпеня “Теплоенергопостач”. Відомо, що вона виїхала з України 27 вересня 2022 року, а повернулася 4 жовтня.

Залишається незрозумілим, на яких підставах Макєєва використовувала автомобіль комунального підприємства, яке зазнало збитків, для особистого відпочинку за кордоном. Це підприємство не надає автомобілі в оренду депутатам для поїздок за межі країни. Зокрема, за 2023 рік КП “Теплоенергопостач” заявило про чистий збиток у розмірі 48 млн грн.

Також в червні 2024 року Макєєва двічі перетинала державний кордон через пункт пропуску в Ужгороді. Вона виїхала 15 червня до Словаччини і повернулася 29 червня. Це не було службовим відрядженням, оскільки в цей час вона перебувала в офіційній відпустці. Цього разу вона не використовувала комунальний автомобіль, проте згідно з постановою уряду від 27 січня 2023 року № 69, депутатам і державним службовцям заборонено виїжджати на відпочинок за кордон.

Де саме Макєєва відпочивала протягом цих двох тижнів, наразі невідомо. Чи це були альпійські курорти Австрії, Швейцарії чи Італії, або ж пляжі Чорногорії чи Хорватії?

Громадськість сподівається, що як публічна особа Анжела Макєєва пояснить свої дії і розповість про причини поїздки та поділиться враженнями від свого закордонного відпочинку.

Окрім цього Анжела Макеєва була кандидаткою на відкликання з депутатської посади згідно аналізу маркерних голосувань руху Чесно ще з 2021 року. Проте не дивлячись на свою шахрайську діяльність і використання службового становища Макєєву оминула загроза відкликання.

Підйом цін на пальне: відчутний удар для українських аграріїв

Українські аграрії зіткнуться з надзвичайною складністю перед настанням посівної через очікуване підвищення акцизу на паливо. За аналізом консалтингової компанії "Нафторинок" Олександра Сіренка, нафтові мережі вже почали піднімати ціни на пальне, зростаючи на 0,50 грн/л для бензину А-95 та на 0,30-0,50 грн/л для дизпалива. Такі різкі коливання створюють серйозні виклики для аграрного сектору, який вже має недостатньо коштів для фінансування посівної, а також відчуває дефіцит робочої сили через масову мобілізацію.

Підвищення цін на пальне не є випадковим явищем. Воно спричинене різними факторами, починаючи від проблем з блокадою поляками українського кордону, що змушує постачальників об’їжджати польську ділянку кордону через Словаччину або Румунію, до геополітичних ударів ЗС РФ по складах і місцях зберігання паливно-мастильних матеріалів.

У світлі цих подій, тим, хто має можливість, рекомендується вже зараз запасатися пальним на майбутнє, щоб забезпечити безперебійну роботу аграрних господарств та взагалі економіку країни.

Українські фермери стикаються з серйозними викликами через очікуване підвищення цін на паливо, що може призвести до значного збільшення витрат на сільськогосподарські операції. Це може негативно позначитися на фінансовій стабільності господарств та загальній економічній ситуації в країні. Одним із можливих рішень для фермерів є попереднє запасання палива, щоб забезпечити безперебійну роботу аграрних господарств у майбутньому. Водночас, влада має розглянути можливість впровадження заходів для зменшення впливу підвищення цін на паливо на сільськогосподарський сектор та загальну економіку країни.

Українські скарби що досі чекають на своє відкриття

Україна відома своєю багатовіковою історією, повною таємниць і несподіваних відкриттів. Протягом століть як володарі, так і прості люди ховали свої найцінніші скарби в землі, печерах і під стінами храмів. Деякі реліквії вже знайшли археологи або випадкові шукачі, проте багато загадок досі лишаються нерозгаданими. Ось п’ять найвідоміших місць, де досі шукають загублені скарби нашої землі. Таємниці […]

Детектив НАБУ потрапив під слідство через зв’язок зі свідком

Керівник групи детективів НАБУ Станіслав Браверман опинився у центрі секс-скандалу, що може мати ознаки не лише етичного порушення, а й прямого конфлікту інтересів у кримінальній справі на десятки мільйонів доларів. Як з’ясував “Телеграф”, Браверман, імовірно, мав близькі стосунки зі свідчинею у справі щодо Одеського аеропорту — мільйонеркою та директоркою скандальної британської колекторської компанії WWRT Limited […]

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) повідомили про обшуки у будівлі установи, які проводять правоохоронні органи в межах розслідування щодо можливих зловживань із комунальним майном столиці у 2009 році.

“Сьогодні, 7 лютого, у приміщеннях Київської міської державної адміністрації проходять обшуки на підставі ухвали Печерського районного суду м. Києва від 28 січня 2025 року. Слідчі дії здійснюються в межах досудового розслідування та стосуються можливих зловживань службових осіб, пов’язаних із відчуженням майна територіальної громади міста Києва ще у 2009 році”, – ідеться у повідомленні.

У КМДА наголосили, що представники адміністрації “надають всі необхідні наявні документи, всебічно сприяють правоохоронним органам у проведенні процесуальних дій та розраховують на об’єктивність і неупередженість слідства”.

6 лютого НАБУ повідомило, що у Київській міській раді викрили злочиннну організацію, що була задіяна у земельній корупції. Як повідомили у НАБУ, наразі затримано 7 учасників злочинної організації.

Обшуки вже прокоментував мер Києва Віталій Кличко.

“Щодо резонансної ситуації з обшуками і публічними звинуваченнями представників міської влади. (…) Якщо оприлюднені факти будуть доведені у суді, одразу ж будуть управлінські рішення”, – написав Кличко у Telegram.

Він зауважив, що “рішення по земельних питаннях, про які сьогодні йдеться, ухвалювали згідно регламенту і їх підтримували представники всіх фракцій (політичних сил) Київради – і при розгляді на комісіях, і в сесійній залі”.

The post Правоохоронці проводять слідчі дії у будівлі КМДА через справу 2009 року first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини