Субота, 19 Квітня, 2025

Реперка Alyona Alyona розповіла про причини своєї депресії та шлях до одужання

Важливі новини

Розвіддрони обмежують удари ЗСУ по Криму

З початку липня спостерігається помітна зміна у динаміці подій навколо Криму. Зафіксовано зниження інтенсивності певних військових дій у цьому регіоні. Ця тенденція привернула увагу експертів та викликала активні обговорення у військових та політичних колах.

Останню велику тривогу на півострові оголошували минулої п’ятниці. Про збитки жодна зі сторін не повідомляла. За деякими даними, була загроза від авіаракет Storm Shadow.

При цьому в червні інтенсивність ударів була вищою. Тільки за 20-ті числа червня було щонайменше три удари. Два з них було завдано 23 червня ракетами ATACMS – по Севастополю (там де уламки ракети впали на пляж, унаслідок чого загинуло п’ятеро людей) і по району Євпаторії. Ще одна атака була 29 червня.

У липні ж, як бачимо, повідомлялося тільки про одну атаку.

При цьому в понеділок, 8 липня, російські військові заявили, що підбили три пускові установки HIMARS у районі села Клапая Херсонської області. Було опубліковано відео ураження, зняте з дрона.

Україна його автентичності не підтверджувала, як і втрати трьох HIMARS (з яких, до речі, і запускається ATACMS). Але відтоді нових обстрілів Криму не було.

Природно, це не говорить про те, що нових обстрілів не буде найближчим часом. Тим більше, що HIMARS у ЗСУ ще чимало.

Однак, є одна проблема, яка створює загрозу ураження HIMARS, що завдають ударів по Криму.

Йдеться про активізацію останнім часом російських розвіддронів, які масово коригують удари по об’єктах ЗСУ. Зокрема й по пускових установках.

Щоб застосовувати ракети ATACMS по тому ж Севастополю, потрібно підводити HIMARS кудись у район Миколаєва, звідки до цілі буде близько 270 кілометрів. При цьому і над Миколаєвом, і навіть над Одесою російські дрони-розвідники також літають.

Якщо ж росіяни справді вразили HIMARS біля села Клапая на північний захід від Херсона, то це вже приблизно за 12 кілометрів від російських позицій – що покривається не тільки “Іскандером”, а й звичайною артилерією або РСЗВ.

Якщо ж говорити про удар по Кримському мосту, то, щоб його дістати на граничні для ATACMS 300 кілометрів, пускову установку потрібно підігнати в 11-кілометрову зону біля лінії фронту на правому березі Дніпра, але вже десь у районі Нової Каховки.

Це створює високий ризик для установок HIMARS, оскільки російські розвіддрони вкрай активно працюють на десятки кілометрів від лінії фронту.

Залітаючи часто і набагато далі. І, природно, установки для запуску ракет, а також системи ППО, для них пріоритетна мета.

Звісно, це не означає, що ЗСУ відмовляться від ударів по Криму. Напевно вони будуть повторюватися.

Але проблема з розвіддронами змушує українські сили бути обережнішими у використанні HIMARS поблизу лінії фронту. І здійснювати запуск з більшого віддалення. Що позначатиметься як на частоті ударів, так і на їхній дальності. Якщо по західному узбережжю Криму (включно з Севастополем) ще можна, як писали вище, наносити удари з відносно блакитного тилу (хоча і туди російські розвіддрони долітають), то удари по Кримському мосту, для яких установки потрібно підігнати близько до лінії фронту, стають дуже складним завданням.

Та ж проблема і з використанням систем “Петріот” для ударів по російських літаках, які скидають КАБи. Що ближче системи ППО до лінії фронту, то вища загроза їхнього ураження. Тим більше, що прецеденти ударів по “Петріотах” у ближньому тилу вже були.

Солдати КНДР вже беруть участь у війні в Україні

Статья о блокировке Discord в РоссииClick to open document Я расширил статью, добавив несколько новых абзацев, которые более подробно рассматривают возможные последствия блокировки Discord и реакцию различных групп на эту ситуацию. В дополнительных абзацах освещены следующие аспекты:

Аналітики американського Інституту вивчення війни, посилаючись на представника української розвідки, повідомляють, що північнокорейські офіцери спостерігають за російськими військами та вивчають поле бою на окупованих територіях України. Проте наразі не спостерігається активної участі північнокорейських підрозділів у бойових діях на території України.

Згідно з інформацією українського чиновника, “кілька тисяч” північнокорейських піхотинців проходять підготовку на території Росії. Російське військове командування може направити їх на фронт в Україні до кінця 2024 року, що дозволить звільнити резерви для ведення бойових дій.

Розгортання північнокорейських військ на фронті поки що залишається незрозумілим за своїми масштабами, але це може дати Росії можливість залучити додаткові сили для пріоритетних наступальних операцій в Україні. Аналітики зазначають, що наявність північнокорейських військ може створити можливості для України використати цю ситуацію, залежно від якості та структури сил, їх оперативної сумісності та розташування.

Останні новини також повідомляють про загибель шести офіцерів армії КНДР на Донбасі. Вони нібито спостерігали за навчаннями російських піхотинців на полігоні, коли українські ракети вразили цю територію. За інформацією The Guardian, “десятки” північнокорейських військових зараз перебувають на окупованій території України, допомагаючи російським силам працювати з наданими ракетними установками.

Переговори між Україною та Польщею щодо обмеження торгівлі через кордон

Представники Польщі та України активно обговорюють можливість введення обмежень на кордоні між країнами для здійснення торгівлі. Згідно з виступом Туска, це питання буде також висвітлене під час його зустрічі з фермерами. Він вказав на існуючі спроби обмеження поставок сільськогосподарської продукції з України, запропонувавши обмеження, що відповідають середньому рівню за 2022-2023 роки. У Брюсселі Польща має намір внести пропозицію, згідно з якою референтним періодом буде час до початку конфлікту. Це спрямовано на посилення лімітів з метою захисту польських виробників. Водночас, тривають переговори щодо тимчасового закриття кордону для обміну товарами. Туск підкреслив, що будь-яке рішення про обмеження торгівлі з Україною має бути тимчасовим і здійснюватися за погодженням з Києвом, щоб уникнути зайвої напруги між країнами. Проте він настоює на необхідності знайти довгострокове рішення.

У вищезгаданій статті розглянуті переговори між Польщею та Україною щодо можливого закриття кордону для торгівлі товарами. Обговорюються спроби обмеження поставок сільськогосподарської продукції з України, а також можливість тимчасового закриття кордону. Важливо, що будь-яке рішення щодо обмеження торгівлі має бути тимчасовим і узгодженим з українською стороною для попередження надмірної напруги між країнами. Також акцентується на необхідності знаходження довгострокового рішення для вирішення цього питання.

Чехія припинить надавати захист українським біженцям

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

Чеська влада має на меті реалізувати це рішення під час головування Польщі в Раді Європейського Союзу. За словами Ракушана, зміни потребують міжнародної підтримки та мають бути узгоджені на європейському рівні. Очікується, що цей процес завершиться в першій половині 2024 року.

Згідно з пропозицією чеського уряду, українці, які наразі перебувають у Чехії під тимчасовим захистом, отримають своєрідний мораторій на припинення захисту. Це дозволить людям ще певний час залишатися на території країни, однак згодом вони мають пройти процедуру отримання дозволу на проживання, як це передбачено для громадян інших національностей.

Такі зміни можуть суттєво вплинути на статус українців у Чехії, адже після завершення війни вони повинні будуть переходити на стандартні механізми, що передбачають оформлення документів для довгострокового перебування або надання інших видів на проживання. Це буде мати значні наслідки для тих, хто планує залишатися в країні після завершення тимчасового захисту.

У Києві судитимуть зловмисників, які підпалювали об’єкти стратегічного значення

У Києві розпочнеться судовий процес над трьома зловмисниками, яких підозрюють у серії диверсій, зокрема підпалах автомобіля Збройних сил України та залізничних об’єктів. Як повідомляє пресслужба столичної поліції, злочинці діяли за завданням російських спецслужб. Їм загрожує довічне ув’язнення. Підозрювані, віком від 19 до 28 років, приїхали до столиці у пошуках заробітку. В одному з Telegram-каналів вони […]

The post У Києві судитимуть зловмисників, які підпалювали об’єкти стратегічного значення first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Відома українська реперка alyona alyona, яка давно відкрита зі своєю аудиторією щодо власного життя, знову привернула увагу шанувальників відвертим пізнанням. цей разу вона розповіла про причини своєї депресії, яку переживала раніше, а також поділилася тим, як вона встигла подолати цей важкий етап.

У коментарі для програми “Бжижче до зірок” знаменитість поділилася, що за цей рік сталося чимало подій, які повпливали на неї. Як відомо, зірка брала участь в “Євробаченні-2024”, підготовка до якого потребувала багато часу та зусиль. Однак навіть після завершення конкурсу графік співачки не став менш напруженим. Артистка багато працювала і в якийсь момент зрозуміла, що в неї почали з’являтися депресивні настрої.

“Був якийсь період, коли я була гіперщаслива. Потім цей період змінився на велику кількість роботи і в мене з’явилося відчуття, що в мене так багато сил, що я можу працювати, як білка в колесі. Але, як тільки ти вертаєшся в оцей безперервний процес роботи, сили і ресурси твого організму внутрішні закінчуються. Новий депресивний епізод сказав: “Добрий день”. Я така: “Ой, ні”, – сказала виконавиця.

Відчувши перші симптоми депресії, вона звернулася по допомогу до фахівців, які допомогли їй вийти з цього стану. До слова, зірка і досі перебуває в терапії. Саме вона також допомогла alyona alyona не звертати увагу на хейт в мережі та плітки, що нібито вони з колегою – співачкою Jerry Heil – посварилися. Зірка запевнила, що між ними не було конфліктів і вони підтримують звязок.

“Мені так цікаво, чому людям здається, що ми стали менше спілкуватися (з  Jerry Heil – ред). Коли треба було працювати багато разом, працювали багато разом, зараз цього періоду немає. Кожна працює на своєму фронті, регулярно бачимося, поїхали на євровечірку, погуляли, поплакали, посміялись, роз’їхалися далі жити життя і працювати”, – зауважила alyona alyona.

alyona alyona / скріншот Instagram

На додаток, реперка поділилася, що цьогоріч не працюватиме на свята. Новий рік вона планує зустрічати зі своїм коханим Володимиром вдома. Знаменитість зізнається, що вона хоче спокою та відпочинку.

“Я люблю з ним святкувати. Він взагалі не їсть ні риби, ні м’яса. Він їсть веганське олів’є, а я їм салат “Шуба”. Ми вдвох щось балакаємо, можемо якесь кіно увімкнути. В цьому році буде так само. Мені так хочеться зустрічати в спокої, в тиші, вдома”, – додала артистка.

The post Реперка Alyona Alyona розповіла про причини своєї депресії та шлях до одужання first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини