Понеділок, 14 Липня, 2025

Співачка Анастасія Приходько показала, що можна купити на 5000 гривень в Україні

Важливі новини

В липні українці побили рекорд за кількістю придбаних електромобілів

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Частка нових машин серед всіх реєстрацій BEV в липні цього року склала 21%, що є значним зростанням в порівнянні з 17% торік. Це свідчить про зростаючу популярність нових електромобілів в Україні.

Основну частину зареєстрованих в липні електромобілів склали легкові авто. З 4684 одиниць легкових електромобілів нових було 980, а уживаних – 3704.

У липні найбільший попит серед нових електромобілів мали наступні моделі:

Ці моделі продемонстрували значний інтерес споживачів до нових технологій та екологічних транспортних засобів.

Серед вживаних електромобілів найбільше реєстрацій у липні мали:

Ці дані відображають високий попит на перевірені часом моделі електромобілів, зокрема відомі бренди Tesla та Nissan.

Загальна картина

З початку 2024 року в Україні було зареєстровано понад 29,2 тисячі електромобілів на акумуляторних джерелах живлення. З цього числа 20% – нові автомобілі, а 80% – вживані. Зростання частки нових електромобілів свідчить про тенденцію до оновлення автопарку та збільшення інтересу до екологічного транспорту в Україні.

Український офіцер Буданов увійшов до широкої програми навчання ЦРУ

Підкреслено, що Кирило Буданов, як начальник української розвідки, виконав ряд вдалих операцій в тилу противника, за що привернув увагу американських спецслужб. Він був навчений американськими спецслужбами разом з елітним українським підрозділом "2245" для захоплення російських дронів і засобів зв'язку. Ці навчання стали важливим кроком у розвитку нового покоління українських розвідників, які успішно діяли у різних куточках світу, де була присутність російських сил. Дослідження газети "The New York Times" підтверджують, що Буданов був серед них. Навіть після поранення на Донбасі, його навчали й підтримували американські спецслужби. Останнім часом, журналісти The New York Times розповіли про захопливу операцію, під час якої він разом з іншими бійцями підрозділу висадився в Криму, що спричинило серйозне напруження у відносинах між Україною та Росією.

Стаття розкриває вражаючі дії Кирила Буданова, начальника української розвідки, який відзначився успішними операціями в тилу противника. Його участь у навчанні разом з американськими спецслужбами стала важливим кроком у розвитку українських розвідників. Виділяється його роль у висадці в Криму, що спричинила серйозне напруження у відносинах між Україною та Росією. Ці інформаційні джерела, в основі яких лежать інтерв'ю з численними чиновниками та дослідження газети "The New York Times", дозволяють краще зрозуміти важливість співпраці між Україною та американськими партнерами в сфері безпеки.

Елітний ремонт: Прокурор Андрєєв Андрій вкладає 1,5 млн доларів у реставрацію двох осель у Конча-Заспі

Ці будинки у Конча-Заспі, які належать прокурору Офісу Генерального прокурора Андрєєву Андрію та його родині, стали об'єктом пильної уваги громадськості. Із занепокоєнням розглядаються обставини придбання цієї нерухомості, зокрема з урахуванням того, що будинки знаходяться на території дитячого оздоровчого комплексу, не відповідаючи містобудівній документації. В київській поліції розпочато кримінальне провадження за фактом захоплення та забудови цієї території елітними будинками. Статус кваліфікації злочину — шахрайство в особливо великих розмірах, що є особливо тяжким злочином за ч. 5 ст. 190 Кримінального кодексу.

У ході розслідування виявлено, що першочерговий власник дитячого оздоровчого комплексу, ЗАТ "Київгума", опинився під ударом справи про банкрутство, після чого призначено управителя, який почав незаконно відчужувати землю та недобудовані об’єкти на території комплексу. Ці дії сприяла особливо спритна взаємодія з вищими керівниками правоохоронних органів, зокрема заступником начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національної поліції України та представниками Офісу Генерального прокурора. За таку "допомогу" прокурор Андрєєв Андрій Васильович був нагороджений двома будинками, однак, за непідтвердженими даними, за значно заниженою ціною, відповідно до згаданої вище суми.

Попри намагання правоохоронців провести розслідування та навіть накласти судовий арешт на зазначену нерухомість, вони стикалися з опозицією з боку прокурора Київської місцевої прокуратури, який не підтримав передачу майна до арешту. Замість цього, прокурор Андрєєв разом із дружиною активно здійснюють ремонт в заарештованих будинках і висловлюють подяку за це друзям у правоохоронних органах.

Хоча новий власник і його колеги намагаються звернути увагу громадськості на позитивні сторони свого майбутнього мешкання, на них уже накладено підозру щодо можливого незаконного збагачення. Наразі Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Державне бюро розслідувань (ДБР) активно проводять перевірку відповідно до фактів можливого недостовірного декларування та незаконного збагачення прокурора Андрєєва. Таким чином, замість запрошення на новосілля, прокурор може очікувати запрошення до слідства.

Висновки до вищезгаданої статті вказують на серйозні порушення законодавства та етичних норм з боку прокурора Андрія Андрєєва та його співробітників. Наміри та дії, спрямовані на незаконне володіння та експлуатацію нерухомості на території дитячого оздоровчого комплексу, свідчать про систематичне порушення правопорядку та доводять недостойність посади прокурора.

Зокрема, у статті зазначено факти використання службового становища для особистої вигоди, включаючи сприяння у незаконній забудові та приховування фактів, які можуть стати підставою для кримінального переслідування. Такі дії підривають довіру до правоохоронних органів та негативно впливають на рівень демократії та правової державності в Україні.

Важливо відзначити, що вислідженням цієї справи зараз займаються Національне агентство з питань запобігання корупції та Державне бюро розслідувань, що свідчить про серйозність порушень та бажання забезпечити правосуддя та відповідальність за вчинені злочини.

Остаточні рішення та наслідки цієї справи будуть визначені в ході подальшого розслідування та судового процесу. Однак, вже зараз можна стверджувати, що такі вчинки є неприпустимими для представників правоохоронних органів і вимагають суворого покарання відповідно до закону.

ЗСУ контролює 74 населених пункти в Курській області

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Про ці результати повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у своїй доповіді президенту України Володимиру Зеленському. Згідно з його словами, на захоплених територіях зараз проводяться стабілізаційні заходи, зокрема перевірки та забезпечення безпеки місцевого населення.

“Попри складні та інтенсивні бої, просування наших сил на Курщині триває. Обмінний фонд для нашої держави поповнюється. Під контролем України вже 74 населені пункти. Там проводять перевірки та стабілізаційні заходи. Також триває розробка гуманітарних рішень для цих територій”, – заявив президент Зеленський після отримання доповіді.

Керівництво України наголошує на важливості стабілізаційних заходів у щойно звільнених районах, а також на необхідності забезпечення гуманітарної допомоги місцевим жителям. Відбувається підготовка до можливих переговорів з російською стороною, враховуючи поточну ситуацію та військові успіхи ЗСУ.

Продовження наступу та розширення контролю України на території Курської області свідчить про високу боєздатність української армії та її здатність досягати поставлених цілей, незважаючи на складні умови та опір противника.

Бізнес-партнер родини Приходьків виїхав за кордон як волонтер і не повернувся

18 квітня 2023 року через пункт пропуску “Грушів” державний кордон України перетнули син народного депутата Бориса Приходька — Даниїл Приходько — та бізнесмен Олексій Багрій. Обидва були оформлені як волонтери, які мали доставити гуманітарну медичну допомогу для ЗСУ. Утім, до України повернувся лише Приходько-молодший. Багрій за кордон не повернувся. За даними розслідувачів «Стопкору», Багрій є […]

Українська співачка Анастасія Приходько вирішила наочно показати, як змінилася купівельна спроможність гривні. Вона провела домашній соціальний експеримент: з повністю порожнім холодильником вирушила до супермаркету з 5 000 гривень, аби закупитися продуктами для своєї родини з шести осіб.

Відео з розпакуванням покупок артистка виклала у TikTok, підкресливши, що раніше за еквівалент 100 доларів могла принести додому 4–5 повних пакетів продуктів. Тепер — зовсім інша картина.

«З’їла останнє, що в мене було в холодильнику. Тепер там самі яйця та майонез. Але це ж не їжа. Взяла з собою тільки 5 000 грн. І тепер хочу разом з вами подивитися, що вийшло», — звернулася до підписників Приходько.

У відео Анастасія показує пакети з продуктами: хліб, ковбаса, сир, м’ясо на борщ, курячі гомілки, оселедець, овочі, трохи сала, сир, сметана, печиво, трохи цукерок і навіть скумбрія. У список потрапили й чотири кілограми курячих шлунків і кістки для пса.

«Після всього у мене залишилось 440 грн. Це просто жах», — резюмує вона.

На вигляд — начебто й чимало. Але, зважаючи на кількість людей у родині, це запаси максимум на кілька днів.

Підписники TikTok-сторінки співачки одразу впізнали себе у ситуації:

– «У нас зараз дорожче їсти, ніж в Європі, на жаль»;
– «Мені теж легше оплатити кредит, ніж зібрати кошик у магазині»;
– «Якби не продукти, давно зробила б ремонт»;
– «Ви що, по акціях усе брали?».

Судячи з реакцій, експеримент співачки виявився дуже точним відображенням сьогоднішніх реалій.

Анастасія Приходько здобула популярність у 2007 році після перемоги на шоу «Фабрика зірок». У 2009-му представляла Росію на Євробаченні з піснею «Мамо», яку виконувала двома мовами. Проте після початку російської агресії публічно відмовилась від усіх нагород РФ, волонтерила, виступала на Майдані та перейшла виключно на українську мову у творчості.

Зараз вона активно бере участь у громадських дискусіях, і її побутовий експеримент — черговий спосіб звернути увагу на те, як змінюється життя звичайної української родини у складні часи.

Останні новини