Субота, 19 Квітня, 2025

Українські зірки, які вирішили зробити важливий крок у 2024 році

Важливі новини

Ризик втрати Донеччини: нардеп Безугла розкритикувала кадрові рішення у ЗСУ

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Нагадаємо, днями генерала Драпатого призначили командувачем Сухопутними військами, командир 95-ї бригади Апостол став заступником голови комітету ЗСУ, а командир 93-ї бригади Паліса – заступником глави Офісу президента.

На думку Безуглої, ці призначення можуть значно послабити фронт.

«Протягом тижня надходить інформація про активізацію російського наступу на Краматорськ. Одна з ключових бригад під керівництвом Драпатого – 93-тя, командиром якої є Паліса. У дні, коли ворог активізує наступ, Драпатого і Палиса призначають до Києва на небойові посади.

Це тягне за собою управлінський вакуум як у фронтовій структурі управління, так і в одній із ключових бригад у момент наступу противника. Отже, замість того, щоб розширити бойові повноваження Драпатого і надати йому управління більшою частиною фронту, його призначають на тилову посаду Командувача сухопутними військами. «Почесне підвищення».

Завдання на цій посаді включають підготовку резервів, координацію роботи ТЦК і СП, нескінченне «упороте» створення «паперових» бригад, що вже давно дискредитувало себе. Заступники у Драпатого від Сирського і Павлюка, а кадровий склад сформовано з кумів, сватів і друзів генеральських кланів.

Навіть за наявності карт-бланшу, якого Драпатій не отримав, розібратися в тилових питаннях йде кілька місяців. Але спеціалізація генерала – бойове управління, у чому він досяг унікальної майстерності. У результаті ми втрачаємо найкращого бойового менеджера, а ризик втрати Донецької області в інавгурацію Трампа зростає в рази», – пише Безугла.

На її думку, проблеми можуть бути і в Курській області.

«Одна з ключових бригад на Курщині – 95-та під командуванням Апостола – також втратила командира. Апостола відкликали до Києва. Це додатково збільшує бойові ризики», – пише нардеп, заявляючи, що “вся ситуація виглядає як спланована російська операція”.

Держборг України на кінець вересня досяг $155,56 млрд: зростання за місяць склало майже $1 млрд

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Зокрема, зовнішній державний і гарантований державою борг на кінець вересня становив 4,61 трлн грн (72,03% загальної суми державного і гарантованого державою боргу), або $112,06 млрд, внутрішній державний і гарантований борг – 1,79 трлн грн (27,97%), або $43,51 млрд.

Власне, державний борг становив 6,12 трлн (95,52% загальної суми боргу), або $148,59 млрд. Зокрема, зовнішній – 4,39 трлн грн (68,60% загальної суми), або $106,72 млрд, а внутрішній – 1,72 трлн грн (26,92% загальної суми), або $41,87 млрд.

Гарантований державою борг становив 286,98 млрд грн (4,48%), або $6,97 млрд, зокрема зовнішній гарантований борг – 219,78 млрд грн, або $5,34 млрд, внутрішній – 67,20 млрд, або $1,63 млрд.

При цьому, за прогнозами, за підсумками наступного року держборг України зросте до 8,2 трильйонів гривень.

Зі свого боку зазначимо, що державний борг України зростає абсолютно шаленими темпами, оскільки військова допомога у вигляді грантів майже припинилася. Основне, що виділяється – кредити. Майже всі заяви про надану Заходом допомогу треба сприймати саме так. Ну а нові кредити українській економіці потрібні насамперед для покриття боргів за старими. А тим часом економічна ситуація в країні настільки плачевна, що за всіх виділених кредитів Україні знову потрібні екстрені фінансові вливання, щоб покрити дефіцит бюджету і закупити нове озброєння, яке було витрачено на піар-наступ Зеленського в Курській області.

Журналіста Олександра Лємєнова оголошено у розшук

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, інформує «Закон і Бізнес».

Це рішення було прийняте у зв’язку зі злісною неявкою О.Лємєнова до Білоцерківського ТЦК та до Білоцерківського відділу поліції.

Ще тиждень тому поліція направила О.Лємєнову повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ст.336 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років.

Як стало відомо, О.Лємєнов втік із автомобіля Білоцерківського ТЦК після того, як був затриманий у ресторані в Києві. На той момент він, як повідомляється, ігнорував повістки та ухилявся від військової служби.

Проте, вчора в соціальних мережах О.Лємєнов заявив, що він нібито мобілізований. Насправді він залишається розшукуваною особою, якій вручено повідомлення про підозру.

Більше того, учора пацієнти 3-ї міської лікарні, що на вулиці Петра Запорожця, в Києві, звернулися до Дніпровського районного відділення Нацполіції Києва з проханням забезпечити порядок та захистити їх від агресивної поведінки О.Лємєнова.

Наразі рішенням суду санкціоновано його розшук, і він перебуває в програмі «Оберіг» як особа, яка розшукується, а також внесений до бази розшуку на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Це не перший випадок, коли антикорупційні активісти уникають виконання військового обов’язку. У діловому середовищі це явище називають «шабунінгом». Раніше від військової служби ухилялися й інші відомі активісти.

Ця ситуація викликала широкий суспільний резонанс, а також підняла питання про відповідальність публічних осіб, які активно займаються громадською діяльністю.

Олександр Усик: що мотивує українського чемпіона перед боєм із Тайсоном Ф’юрі

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

Зокрема, Усик зазначив, що у поєдинку буде битися “за всю країну”. За його словами, на допомогу йому прийдуть характер переможця та “незламна команда”.

“Нині мене мотивує – що і як я роблю. Коли ставиш для себе задачу, і вона в тебе виходить – це дуже заряджає. А коли щось не виходить, я завжди продовжуватиму, поки не вийде”, – сказав боксер.

Він також поділився враженнями щодо останніх днів перед боєм проти Ф’юрі:

“Можна сказати, що це медіадні – спілкування з пресою, активності, що “розносять” поєдинок по світу. Але як спортсмен, я намагаюся менше до цього долучатися. Моя основна задача – це бокс. Тренування також є, десь до години часу – переважно кардіо й підтримка форми”.

Як повідомляв УНІАН, бій Усик-Ф’юрі відбудеться в ніч з 21 на 22 грудня на Kingdom Arena в столиці Саудівської Аравії, Ер-Ріяді. На кону стоять три титули в суперважкій вазі (WBO, WBA і WBC), а також пам’ятний пояс від WBC, який присвячений 50-річчю легендарного бою між Джорджем Форманом і Мухаммедом Алі.

Після вітряної негоди в Україну прийде стабільна осіння погода

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Про це повідомила Наталія Птуха, речниця Українського гідрометеорологічного центру, у відповідь на запитання про погодні умови на поточний тиждень. За її словами, у понеділок на території України спостерігалася негода: північно-східний циклон приніс поривчастий вітер, опади, а в деяких районах навіть мокрий сніг. Циклон, що знаходиться над територією Росії, зачепив атмосферними фронтами і українські області, викликавши короткочасні несприятливі умови.

Відсьогодні з заходу України на погоду починає впливати антициклон, що забезпечить у більшості областей сухі умови без опадів. У східних і північно-східних регіонах залишаться окремі прояви мокрого снігу, проте загальний характер погоди стане спокійнішим.

Очікується зниження температури вночі до -5°С у деяких регіонах. Зокрема, прогнозують показники від +2°С до -5°С вночі, тоді як удень температура коливатиметься між +3°С і +8°С. Дещо прохолодніше буде у східних областях, де денні показники становитимуть від 0°С до +5°С через збільшену хмарність. На півдні та південному заході вдень очікується +8°С…+13°С.

Птуха зазначає, що значного похолодання наразі не передбачається. До кінця тижня температура трохи підвищиться, і денні максимуми, наприклад, у Києві можуть сягати +9°С.

Раніше синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 5 листопада північно-західний вітер стихне, і лише на сході ще спостерігатимуться пориви до 15-20 м/с. Очікуються нічні морози на рівні -4…+1°С, а вдень температура підніметься до +4…+8°С, хоча на сході збережеться прохолода з +1…+4°С.

Попри всі виклики, війна не змогла зупинити українських знаменитостей від укладення шлюбів цього року. Хтось провів свято у тісному колі рідних, інші ж організували яскраві весільні церемонії, які обговорювала вся країна. Ось добірка історій кохання, які зігріли наші серця у 2024 році.

Володимир Остапчук і Катерина Полтавська

Телеведучий Володимир Остапчук, для якого це вже третій шлюб, та бізнесвумен Катерина Полтавська здивували всіх своєю спонтанністю. Весілля, яке відбулося у лютому, стало таємницею навіть для їхніх близьких. У грудні пара стала батьками, подарувавши життя синові Тимофію.

Віталій Козловський та Юлія Бакуменко

Співак і військовослужбовець Віталій Козловський разом зі своєю піар-менеджеркою Юлією Бакуменко також вирішили обійтися без пишних урочистостей. Їхнє весілля, яке пройшло в затишній атмосфері, ознаменувалося народженням сина Оскара.

Василіса Фролова і Дмитро Котеленець

Ведуча Василіса Фролова одружилася з продюсером Дмитром Котеленцем у сонячних Об’єднаних Арабських Еміратах. Пара разом уже три роки й виховує сина, який став їхнім джерелом натхнення.

Ірина Сопонару та Ріс

Зірка “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару вийшла заміж за британського бізнесмена Ріса у травні. Весілля було скромним, із родичами та друзями. Згодом пара влаштувала святкування для 70 гостей, серед яких переважно були коміки.

Олексій Завгородній (Позитив) і Юлія Сахневич

Колишній учасник гурту “Время и стекло” та танцівниця Юлія Сахневич вже більше року перебувають у шлюбі, однак офіційно оголосили про це лише в липні. Подружжя чекає на первістка, який стане новим етапом у їхньому житті.

Аліна Гросу

Співачка вдруге вийшла заміж у США. Її весільна церемонія на березі океану стала затишною і романтичною подією. Хоча вона зберігає ім’я обранця в секреті, подейкують, що ним є актор Роман Полянський.

Костянтин Войтенко та Наталія Камінська

Актор і дизайнерка вирішили не відволікатися на пишні святкування, а провести день лише удвох. Їхній вибір чорних весільних образів став символом індивідуальності.

Віктор Розовий і Ольга Мерзлікіна

Комік із “Ліги Сміху” Віктор Розовий одружився з моделлю Ольгою Мерзлікіною у Львові. Попри отримане на фронті поранення, пара залишається разом, долаючи всі труднощі.

The post Українські зірки, які вирішили зробити важливий крок у 2024 році first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини