Вівторок, 22 Липня, 2025

В Харкові росіяни за місяць пошкодили 380 будинків

Важливі новини

Рубіо після розмови з Лавровим: США підтримують мирний план Трампа

Держсекретар США Марко Рубіо провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, під час якої привітав досягнення угоди про масштабний обмін військовополоненими між Україною та РФ. Про це американський дипломат повідомив у своєму дописі в соцмережі X. «США представили сильний мирний план щодо України, і ми вітаємо угоду про обмін військовополоненими, досягнуту в […]

Дощі, грози та спека до +39°: прогноз погоди на 12 липня

12 липня в Україні очікується різка контрастність у погоді — від свіжості до знемоги від спеки. За даними синоптиків, частину країни накриють дощі з грозами, іншу — спекотне сонце без жодної краплі опадів. Найкомфортніші умови прогнозують у західних областях. Тут температура повітря коливатиметься в межах +22°…+24°, можливі дощі з грозами. Подібна ситуація очікується й на […]

З 1 травня українці почнуть отримувати нові квитанції за обслуговування газових мереж у будинках

Із 1 травня 2025 року частина українців, зокрема мешканці багатоквартирних будинків, почнуть отримувати окремі рахунки за обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Про це повідомили на порталі ТОВ «Газорозподільні мережі України». Йдеться про ті будинки, де вже впроваджено нову модель технічного обслуговування газових систем. Раніше ці витрати були включені до загальних тарифів або покривалися колективно, проте тепер […]

Володимир Дантес приєднався до бригади ДТЕК на День енергетики

Український співак Володимир Дантес вирішив відзначити День енергетики по-особливому. Артист тимчасово змінив сцену на польові умови й долучився до ремонтної бригади енергетиків ДТЕК, аби краще зрозуміти їх щоденну роботу та висловити вдячність за їхній внесок у стабільність енергосистеми України. Про це повідомила прес-служба ДТЕК. “Разом із командою він занурився в реальність, де кожен день — […]

The post Володимир Дантес приєднався до бригади ДТЕК на День енергетики first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

“Beatles ’64”: Новий документальний фільм Скорсезе про історичний візит гурту до США

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

“Beatles ’64” від Disney+ розповідає про те, як “Бітлз” відвідали США у 1964 році, і розкриває унікальні деталі їхнього історичного візиту.

Новий документальний фільм про славетну “ліверпульську четвірку” йде схожим шляхом, як і попередній трисерійний документальний фільм Пітера Джексона “The Beatles: Get Back”. Тоді Джексон використав деякі ніколи раніше не бачені кадри і таким чином створив безпрецедентну близькість до гурту, який шанують і донині.

“Бітлз 64” повертає глядачів до року, коли Джон, Пол, Джордж і Рінго вже підкорили Європу і почали “штурм” США. Їхній виступ на “Шоу Еда Саллівана” дивилися 73 мільйони американців біля своїх телевізорів. Згідно з газетами того часу, заснованими на вимірюваннях Нільсена, трансляція мала найвищий рейтинг в історії на телебаченні Нью-Йорка.

На хитких чорно-білих кадрах видно, як четверо блідих молодих людей у піднесеному настрої продираються крізь екстатичний натовп. Продюсер Мартін Скорсезе та режисер Девід Тедескі відреставрували його у компанії Пітера Джексона.

Як стверджує Spiegel, ефект повністю відрізняється від психоделічних, барвистих інтер’єрних кадрів.

“Бітлз 64” – чудовий фільм, тому що він переносить у саме серце цього емоційного урагану, в якому невиразне відчуття визволення змішувалося з чистим бажанням чогось нечувано нового.

Деякі цікаві факти

Коли учасники The Beatles прибули до Вашингтона, округ Колумбія, квартет запросили до британського посольства, щоб привітати їх із вечіркою. Посол тепло прийняв їх, однак кажуть, що персонал, який працював у британському посольстві, ставився до них інакше.

Вони називали їх образливими словами та не шанобливо ставилися до музикантів.

Насправді, у документальному фільмі сказано, що Джордж Гаррісон був вражений тим, що сталося, і ледь не заплакав.

“Ми більш-менш звикли до цього. “Ми — люди робітничого класу”, — сказав Пол Маккартні. “Ви уявляєте, що вони будуть дивитися на вас зверхньо, ​​але знаєте що? Нам було наплювати. Вони працювали в посольстві, ми були в турі, розкачували”.

11 лютого 1964 року “Бітлз” вперше виступили у Сполучених Штатах. Концерт відбувся у вашингтонському Колізеї і пройшов з аншлагом.

Режисер Девід Лінч, тоді ще підліток, зізнався в документальному фільмі, що, хоча він любив рок-н-рол, він не знав, що став свідком історичної події для гурту та музики. “Це було так голосно, що не можна було повірити. Це було феноменально – зізнався режисер.

Пол, Джон, Джордж і Рінго були обмежені чотирикутною сценою, що нагадувала боксерський ринг, повністю оточеною очікуючим натовпом.

Під час виступу планування простору змушувало їх різко повертатися, причому Старр виконав особливо вражаючий рух: йому довелося з силою переставити свою круглу барабанну установку, щоб стати обличчям до глядачів з протилежного боку імпровізованої сцени.

Документальний фільм “Beatles ’64” вже доступний у каталозі Disney+

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

За словами Терехова, внаслідок ворожих атак у Харкові вибито 4648 вікон у квартирах, з яких 4273 вже встановлено. Крім того, у 789 випадках постраждало скло на балконах, а в 1723 випадках — зі склопакетів у місцях загального користування. Комунальні служби вже відновили скління на 698 балконах і в 1548 місцях загального користування.

Окупанти також пошкодили 160 покрівель, з яких наразі відремонтовано 103. Для ліквідації наслідків кожного обстрілу залучали понад 450 комунальних працівників і до 50 одиниць спеціалізованої техніки.

“Ці дані збираються з початку війни, але цього разу ми вперше їх оприлюднюємо, аби і харків’яни, і наші партнери в Україні та за кордоном могли на власні очі побачити, з якими викликами щодня стикається місто, яких збитків зазнає і скільки зусиль вкладається в його відбудову”, – підкреслив мер.

За інформацією, у жовтні повітряні тривоги в Харкові тривали майже половину місяця — 339 годин і 51 хвилину. Окупанти здійснили 25 атак на місто, найчастіше використовуючи авіабомби ФАБ-250. Внаслідок обстрілів загинули дев’ять людей, а 130 отримали поранення.

Останні новини