Середа, 23 Липня, 2025

Військовий розповів що потрібно зробити щоб покращити мобілізацію

Важливі новини

Чому нас тягне до солодкого: основні причини й небезпеки для здоров’я

Тяга до солодкого — знайоме майже кожному явище, яке часто виникає раптово та набуває нав’язливого характеру. Проте не завжди це сигнал про реальну потребу організму в глюкозі. Часто це наслідок нестачі поживних речовин, стресу або гормональних змін. Про це пише видання Interia Kobieta. Одна з основних причин такого бажання — коливання рівня глюкози в крові. […]

Україна будує реактивні перехоплювачі для модернізованих “Шахедів”

Командир полку безпілотних систем “Ахіллес” Юрій Федоренко заявив, що Україна змогла практично з нуля створити потужну індустрію виробництва ударних дронів, здатних вражати об’єкти у глибокому тилу противника. Водночас, за його словами, Росія досі має перевагу в темпах виробництва та технічних характеристиках БПЛА. В інтерв’ю УНІАН Федоренко пояснив, що нинішній прорив України в галузі дронів став […]

“Нові герої” – розкішний спосіб життя нового командира Вовків Да Вінчі Сергія Філімонова (Частина 1)

Соціальні мережі часто стають майданчиком, де члени відомих родин діляться подробицями свого життя. Нещодавно увагу громадськості привернув допис Ольги Гринкевич, доньки відомого львівського підприємця.

Першим нашим “героєм” стане зірка телеекранів – Сергій Філімонов, чия популярність почала рости після того, як його зі скандалом, але все таки зробили командиром одного з найвідоміших військових підрозділів – “Вовки Да Вінчі”.

Да Вінчі

Доброволець “Правого сектору” Дмитро Коцюбайло з позивним “Да Вінчі” – безумовний Герой України, всього себе присвятив війні з російськими загарбниками. З перших днів війни Да Вінчі приймав участь в бойових діях, а у 2016 році був призначений командиром першої штурмової роти ДУК ПС.

У 2021 році Дмитро Коцюбайло, будучи цілком гідний цього звання, отримав Героя України та став першим добровольцем, якому це звання присвоєно прижиттєво.

Але, знаковим є той факт, що нагородження Дмитра організувала його наречена – Аліна Михайлова. Це вона “дотиснула” Володимира Зеленського, щоб він нагородив Да Вінчі найвищою державною нагородою. “Дотиснула” – так як ця нагорода була вкрай необхідна для її власного політичного піару. Сам Коцюбайло, за свідченням близького оточення, ніколи публічності не шукав.

Після початку повномасштабної війни штурмову роту “Вовки Да Вінчі” було переформовано на 1-й окремий штурмовий батальйон у складі 67-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, а 7 березня 2023 року Коцюбайло загинув у битві за Бахмут.

Загибель Дмитра Коцюбайла була вміло використана Аліною Михайловою задля побудови власної політичної кар’єри: “приймаючи від Президента орден Богдана Хмельницького III ступеня, керівник нашої медичної служби “УЛЬФ” Аліна Михайлова віддала Президенту України особистий бойовий шеврон нашого командира Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла”.

В подальшому Аліна Михайлова розпочала різними шляхами тиснути на Валерія Залужного з вимогою передати батальон “Вовки Да Вінчі під командування її близького друга та партнера по “рекету забудовників” – Сергію Філімонову. При цьому необхідна кваліфікація та авторитет для керівництва батальоном у Філімонова був відсутній.

Незважаючи на заперечення Залужного, Михайлова з часом змогла через Офіс Президента пролобіювати призначення Сергія Філімонова командиром “Вовків Да Вінчі”.

Того ж дня представники батальйону відповіли, що категорично не погоджуються з призначенням: “У зв’язку із чисельними зверненнями до нас громадян після появи у медіа інформації про те, що командиром «Вовків Да Вінчі» став Сергій Філімонов, повідомляємо, що після загибелі нашого командира Дмитра Коцюбайла («Да Вінчі») наш батальйон – 1-ий ОШБ у складі 67 ОМБР ДУК незмінно очолює Юрій Капустяк”.

Але, не незважаючи ні на що, скандальна зміна командира відбулась. Задля того 1 ОШБ вивели зі складу ОМБР ДУК і ввели в склад 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Що знову таки відбулось за сприянням Аліни Михайлової.

Заможний комбат Філімонов – нове обличчя нової України

Сьогодні, завдяки Аліні, Філімонов не тільки зірка екранів, героїчний комбат, військовий експерт і все таке інше, ще й дуже заможна людина. Більшість часу він проводить в телестудіях, та на відпочинку у Франції, Португалії. Звідки взагалі у нього є час на війну – не зрозуміло. Як і незрозуміло звідки у нього гроші на більш ніж заможне життя.

Нещодавно Філімонов виклав цілу серію фотографії з родиною на яких у нього можна роздивитись на руці шикарний «Rolex» за 30 000 доларів.

Чи може командир батальйону відкласти за півроку війни таку суму?

Мабуть, що ні. А якщо додати, що його дружина також носить «Rolex» за ціною в 25 000 доларів, то думка про законність походження цих аксесуарів відходить на задній план.

Але й цього мало, щоб довести свою елітність Валерія красується в VanCleef за 7000 доларів.

Може Філімонов заробляє на інтерв’ю, чи збирає донати у подорожах, які перетворює на коштовні годинники? Чи франшиза “батальон “Вовки Да Вінчі” яку передала йому в користування Михайлова приносить такий дохід?

Ймовірно “війна із забудовниками” також були лише джерелом надприбутків. В одному з інтерв’ю напередодні масштабного вторгнення Філімонов заявив:

“Мені пропонували гроші на кожній забудові – від 50 тис. до 1 мільйона доларів”. І додав: “Тут питання в чому: вони пропонують гроші; якщо ти від них відмовляєшся, то гроші беруть поліція і прокуратура – заводяться кримінальні справи”. Як бачимо, Філімонову вирішив “не відмовлятись”. А з юридичної точки зору, такі дії кваліфікуються як “банальний рекет”.

Як не відмовилась і “вкрай принципова” Аліна Михайлова. Михайлова з Філімоновим неодноразово заявляли, що воюють з забудовником Віталієм Хомутинником, але це не завадило Михайловій увійти до складу депутатів КиївРади від партії “Голос”, спонсором якої є саме Хомутинник.

А з початком повномасштабного вторгнення Аліна Михайлова та Сергій Філімонов вирішили наживатись на війні, кращим підтвердженням чого є розкішний спосіб життя Філімонова, яким він не соромиться хизуватись в соціальних мережах.

Як бачимо, “нові герої” як Сергій Філімонов та Аліна Михайлова, спекулюючи на темі патріотизму, являються звичайними мародерами, а їх діяльність та розкішний спосіб життя мав би стати предметом вивчення правоохоронців.

Том Леффлер розкрив умови, за яких Володимир Кличко може повернутися на ринг

Промоутер Володимира Кличка, Том Леффлер, поділився умовами, за яких український боксер може повернутися на ринг для одного поєдинку. За словами Леффлера, Кличко може провести бій за титул, щоб побити рекорд Джорджа Формана. Легенда боксу може стати найстаршим чемпіоном світу у важкій вазі, перевершивши Формана, який здобув пояс у 45 років. Зараз Кличку виповнюється 49 років, […]

The post Том Леффлер розкрив умови, за яких Володимир Кличко може повернутися на ринг first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Українські банки масово переглядають кредитні ліміти клієнтів

На тлі стабілізації економічної ситуації українські банки почали масово переглядати умови споживчого кредитування, зокрема збільшувати кредитні ліміти за картками. Про це повідомив керівник управління кредитних продуктів Юнекс Банку Олександр Алімов, зазначивши, що рішення ухвалюються індивідуально — залежно від платіжної дисципліни клієнтів. «Ми постійно моніторимо, як саме клієнти використовують доступні ліміти, і регулярно переглядаємо їх у […]

Офіцер ЗСУ Вадим Васильчук в інтерв’ю “Укрінформу” поділився думкою про проблеми мобілізації та важливість чесності у процесі рекрутингу для відновлення довіри серед потенційних добровольців.

За словами Вадима Васильчука, одним з ключових факторів для збереження довіри громадян є чесний підхід до мобілізації. Офіцер зазначив, що у процесі рекрутингу та розподілу військовозобов’язаних важливо уникати ситуацій, коли людина отримує певне обіцянки, але насправді їй пропонують інше — наприклад, скеровують у підрозділи, які не були заплановані.

“Якщо знову втратимо довіру громадян, ми отримаємо невіру в усю систему”, — підкреслив він. Чесна розмова про проблеми, які існують у процесі мобілізації, має стати пріоритетом для військових та цивільних.

Офіцер також звернув увагу на проблему корупції та безкарності в процесі мобілізації, зокрема, на рівні територіальних центрів комплектування (ТЦК). Він вказав, що треба чітко визначити юридичні наслідки для порушників і довести це до громадян.

“Без покарання за порушення, ми даємо сигнал, що це не важливо, і це послаблює всю систему”, — зазначив Васильчук. За його словами, суспільство повинно бачити реальні результати боротьби з корупцією, щоб відновити довіру до військових структур.

Важливим показником ставлення до мобілізації є низький рівень оновлення даних серед військовозобов’язаних. За словами Вадима Васильчука, менше половини осіб, які підлягають мобілізації, оновили свої дані через доступні сервіси.

“Це чітко показує ставлення суспільства до мобілізації та необхідності брати участь у цьому процесі”, — підсумував він.

The post Військовий розповів що потрібно зробити щоб покращити мобілізацію first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини