Субота, 19 Квітня, 2025

Віталій Гудзенко: Конфлікт перед киянським рестораном і загроза для громадської безпеки

Важливі новини

Державний Приватбанк продав мережу АЗС, що належала Ігорю Коломойському

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

Через аукціон продали 245 заправок за 695,9 млн грн, 17 млн доларів або ж менш як 70 тисяч доларів за одну заправку, що, за оцінками операторів ринку, вельми недорого.

Ціна покупки на аукціоні виявилася вищою за стартову лише на 0,3%.

Покупцем стала компанія «Макс енерго Ресурс» Ігоря Супруненка, яку ЗМІ називають «маловідомою». На ринку про таку компанію мало хто чув.

Супруненко розповів, що почав займатися імпортом палива після вторгнення РФ, коли ринок перебудувався на поставки з Європи. Стверджує, що працює з партнерами сам, в олігархічні групи не входить.

За його словами, вони купили заправки Коломойського з метою розвитку мережі.

За його словами, в найближчі півроку планується запустити до 60 заправок, потім ще стільки ж.

Росія накопичує сили для штурму на Донеччині

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

“Ми всі очікуємо масованого штурму, але поки що це тактика малих груп. Вони намагаються просочитися по посадках і закріпитися невеликими групами від 2 до 5 осіб”, — зазначив Борисенко.

На тлі тактичних маневрів противника, важливу роль у стримуванні атак відіграють FPV-дрони, які українські військові використовують для знищення ворога ще на підступах до передових позицій. Це дозволяє значно знизити ризики для української піхоти та забезпечує кращу захищеність фронту.

Згідно з даними Генерального штабу ЗСУ, на Курахівському напрямку триває активний опір російським силам. За останню добу тут відбулося 47 бойових зіткнень. Найбільш інтенсивні спроби ворога просунутися спостерігаються поблизу населених пунктів Іллінка, Новоселидівка, Вознесенка, Новодмитрівка, Дальнє та Антонівка. Незважаючи на посилений тиск, українські захисники стійко тримають оборону та зупиняють просування противника.

Крім бойових дій, ситуацію в регіоні ускладнюють дії російської армії, яка нещодавно зруйнувала Терновську дамбу Курахівського водосховища. Руйнування цієї гідротехнічної споруди може призвести до проблем з водопостачанням і викликати додаткові гуманітарні виклики для місцевих мешканців.

Енергетики закликають не перевантажувати мережу в пікові години

Споживання електроенергії в Україні наразі відповідає сезонним показникам , проте наслідки ворожих атак на енергосистему ще не повністю ліквідовані . У зв’язку з цим «Укренерго» закликає громадян обмежити користування потужними електроприладами в години пікового навантаження – з 15:00 до 19:00. Наслідки обстрілів Триває ліквідація наслідків російських дронових атак на енергооб’єкти. Енергетики роблять усе можливе для […]

The post Енергетики закликають не перевантажувати мережу в пікові години first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Перемога Трампа може активізувати справи проти українських активістів

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Попри дипломатичні привітання, у політичному та юридичному середовищі з’явилися побоювання щодо можливої активізації кримінальних проваджень. Експерти вказують на те, що перемога Трампа може стати каталізатором розслідувань стосовно кількох громадських активістів, зокрема Віталія Шабуніна, Михайла Жернакова та Юрія Ніколова. Йдеться про кримінальні справи, які наразі перебувають на стадії розслідування, зокрема щодо крадіжки автомобіля, ухилення від військового обов’язку та відмивання коштів.

Однією з найгучніших справ є ситуація з Віталієм Шабуніним, керівником “Центру протидії корупції”. За даними слідства, Шабунін привласнив джип Nissan Pathfinder, який був переданий як гуманітарна допомога для Збройних Сил України. Після цього він, ймовірно, використовував автомобіль у особистих цілях. Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань (ДБР) зареєструвати кримінальне провадження щодо цього інциденту.

Також не залишились без уваги інші активісти, такі як Михайло Жернаков, який займав посаду судді і, за заявою адвоката Ігоря Мартиненка, нібито вчиняв дії на користь злочинної влади Віктора Януковича під час його суддівської діяльності. Ці справи можуть стати частиною ширшого процесу боротьби з корупцією в Україні, особливо в контексті міжнародного тиску, зокрема з боку США, де Трамп надає значну увагу боротьбі з корупцією в усьому світі.

В Києві вогонь забрав життя людини в багатоповерхівці

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Сьогодні вранці сталась пожежа у квартирі шістнадцятиповерхівки в Дніпровському районі столиці. Під час гасіння рятувальники знайшли тіло людини. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Києві.

15 серпня о 06:49 надійшло повідомлення про пожежу у багатоповерхівці на проспекті Романа Шухевича. Загоряння сталось у квартирі на восьмому поверсі шістнадцятиповерхівки. О 07:27 пожежу ліквідували на площі 35 кв. м. Під час гасіння рятувальники виявили тіло людини

Причину пожежі та обставини трагічного випадку встановлюватимуть правоохоронці.

Вчора ЗМІ розповіли про інцидент біля престижного ресторану Fenix ​​у столиці, що стався під час бійки, організованої екс-народним депутатом від “Блоку Петра Порошенка” Віталієм Гудзенком та його синами. Після цього події виникло бажання дізнатися більше про цю особистість. Виявилося, що Віталій Гудзенко є співзасновником компанії “Агро-лідер-Україна”. У 2014 році компанія мала в своєму розпорядженні 3,5 тисячі гектарів землі для сільськогосподарських культур. У 2007 році “Агро-лідер-Україна” придбала перший переробний підприємство — найбільше в країні виробництво вівсяного печива на ВАТ “Богуславський завод продтоварів” від депутата Київради Дмитра Андрієвського. Гудзенко, який у 2012 році балотувався на виборах як самовисуванець під патронатом партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна”, яка після виборів саморозпустилася, а її члени вступили до партії регіонів. Після Майдану він перебував під патронатом “Блоку Петра Порошенка” і балотувався в окрузі №92, що дозволило йому уникнути люстрації, коли Президент Петро Порошенко підписав закон “Про очищення влади”. Організація “Патріоти Київщини” висунула його як кандидата на цю процедуру, але пізніше виявилося, що він прихований член Партії регіонів. Інтересно, що Гудзенко активно підтримував “Антимайдан”, надаючи допомогу у вигляді продуктів зі своїх ферм і наметів для активістів, а також організовуючи “заохочувальні вечірки” для “польових командирів” “Антимайдану” на своїй базі відпочинку в Білоцерківському районі. Під час інтерв’ю Гудзенко відзначив, що для нього неважливо було, з ким працювати, і не шкодує, що співпрацював із Партією регіонів і особисто Віктором Януковичем.

Говорячи про допомогу під час антимайдану, Віталій Гудзенко вважає, що залишити в біді одних і допомагати тільки іншим було б нечесно і несправедливо. За його словами, чисто по-людськи він підтримував обидві сторони. Щодо переговорів з терористами на Донбасі, Гудзенко вважає, що підтримка антитерористичної операції є спірним питанням. Він вважає, що у ополченців Донбасу також є право на самовизначення і що спочатку потрібно було б вступати з ними в мирні переговори, а не втягуватися в братовбивчу війну.

Під час свого правління Гудзенко організував переділ влади на Київщині. Народний депутат від БПП Віталій Гудзенко та голова Білоцерківської райради Віталій Гринчук, які колись були кумами, розійшлися у 2017 році через грошові та політичні конфлікти. Гринчук намагався витіснити Гудзенка з його рідного 92-го округу, підготовуючи на цю посаду іншого кума — екс-“регіонала” Миколу Стариченка. Однак, ймовірно, куми знайшли мирне вирішення конфлікту.

Також не можна не згадати про сина Віталія Гуденка — Євгена, який призначив собі “мажорський” спосіб життя. Весь легальний бізнес зафіксований на ньому, і навіть у 20-річному віці він намагався стати депутатом Київради, але безуспішно. Наразі він працює помічником народного депутата, як і його батько. Не можна не зазначити, що в минулому він також працював помічником народного депутата від Партії регіонів.

У висновку можна відзначити, що особистість Віталія Гудзенка є складною і контроверсійною. Його дії та погляди на події в Україні, зокрема його ставлення до антимайдану та конфлікту на Донбасі, викликають суперечливі реакції. Також варто звернути увагу на внутрішні політичні розбіжності та конфлікти в його регіоні, що свідчить про складність його політичного впливу та зв’язків. У контексті розвитку суспільства та політичної ситуації в Україні такі особистості відображають різноманітні вектори інтересів та поглядів, що варто враховувати при аналізі сучасної політичної сцени.

Останні новини