Неділя, 20 Квітня, 2025

Якщо військовозобов’язаний не повідомив про бронювання, його можуть мобілізувати

Важливі новини

Нічна атака безпілотників у Харкові: російська агресія забрала людські життя й залишила руйнування

Уночі перед четвергом, російські війська нанесли напад на Харків, випустивши 15 безпілотників, що призвело до трагічних наслідків. Глава Харківської обласної державної адміністрації, Олег Синєгубов, повідомив про пошкодження житлових будинків та загибель щонайменше чотирьох людей, а ще 12 отримали поранення. Найбільше постраждав Новобаварський район, де був пошкоджений багатоквартирний будинок, а під завалами загинула 69-річна жінка. Силами ДСНС намагалися врятувати постраждалих, проте російські війська нанесли повторний удар, внаслідок чого загинули три рятувальники, а ще шість осіб отримали поранення. Крім того, у іншому районі міста, будинок із балконами верхніх поверхів частково зруйновано внаслідок влучання дрону. Салтівський район також потрапив під обстріл, а в Лозові пошкоджена цивільна інфраструктура, згоріли п'ять автівок. Атака також охопила інші міста Харківської області, зокрема Чугуївський район, де, на щастя, постраждалих не зафіксовано.

У результаті російської атаки на Харків та інші міста Харківської області сталося значне руйнування житлових будівель, інфраструктури та втрата життів людей. Постраждали десятки мирних мешканців, серед яких є загиблі і поранені. Такі події є ще одним прикладом безжалісної агресії Російської Федерації проти України та її народу. Загальновідомо, що ці напади мають за мету налякати та пригнобити українське населення, проте вони лише зміцнюють внутрішню та міжнародну підтримку України у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність. Насамкінець, подібні атаки підкреслюють необхідність подальшої міжнародної співпраці та об'єднання у зусиллях для протидії агресії та забезпечення миру та стабільності в регіоні.

Залужний: Європа не готова до війни на виснаження з Росією

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Він нагадав, що в жовтні Україну атакувало близько двох тисяч повітряних цілей, «і тенденція рухатиметься до того, що це число збільшуватиметься».

«Кількість повітряних цілей зростає, а кількість засобів боротьби обмежена і занадто дорога. Навіть за цим показником я вважаю, що ні Британія, ні європейські країни не будуть готові. Незважаючи на те, що є достатня кількість літаків F-16, які володіють відмінними можливостями ППО, повністю розвантажити систему ППО можна за 2-3 місяці», – заявив Залужний.

Він також каже, що у західних країн не вистачить коштів, щоб збивати тисячі авіабомб.

«Чи існує сьогодні в одній європейській країні або у Великій Британії хоча б 5000 ракет для систем Patriot, щоб збивати керовані авіабомби? Я щось сумніваюся. Тому що вони дуже дорогі і, як наслідок, їх неможливо мати дуже багато, тому що виробляти їх проблематично», – додав екс-головком.

В Україні збільшують виробництво ракет

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Ці дані були оприлюднені виданням Defense Express, яке зазначило, що на початку 2024 року виробництво ракет було обмеженим, але вже до осені темпи значно збільшилися. Хоча рівень виробництва в Україні ще не може зрівнятись з потужностями Росії, такі темпи є важливим кроком у розвитку оборонної індустрії країни. Зокрема, українські Збройні Сили отримують на озброєння новітні ракети, серед яких, ймовірно, є модернізовані варіанти крилатої ракети “Нептун” у наземному виконанні.

Цей прогрес є частиною більш широкої стратегії розвитку оборонної промисловості, в рамках якої понад 800 українських компаній працюють над створенням та вдосконаленням озброєння для Сил оборони. Важливо, що більшість з цих компаній активно співпрацюють із державними структурами, а виробництво озброєнь є одним з пріоритетних напрямків у умовах війни.

Попри те, що показники виробництва ракет поки що не досягли рівня Росії, яка щомісяця виготовляє до 90 ракет, в тому числі 20 балістичних, такі кроки є важливими для зміцнення обороноздатності України. Олександр Мусієнко, військовий експерт, зазначає, що в контексті поточної війни збільшення обсягів виробництва ракет є стратегічно важливим фактором для підтримки стабільності оборонної промисловості та забезпечення потреб Збройних Сил.

Держагентство АРМА отримало корпоративні права на підприємства олігарха Жеваго

Майно олігарха Костянтина Жеваго, який наразі перебуває за межами України, було передано в управління державному агентству АРМА. Це рішення стало результатом розслідування, що ведеться проти Жеваго через підозру у розтраті 113 мільйонів доларів із банку “Фінанси та Кредит”. У 2023 році Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило Жеваго про підозру, а 28 лютого 2025 року Київський […]

The post Держагентство АРМА отримало корпоративні права на підприємства олігарха Жеваго first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Україна закликала Мексику заарештувати Путіна в разі його візиту на інавгурацію нового президента

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Про це повідомляється в листі, опублікованому посольством України в Мексиці.

Напередодні стало відомо, що Путіна запросили на інавгурацію Клаудії Шейнбаум. Зеленського теж.

Мексика визнає юрисдикцію МКС, який видав ордер на арешт Путіна.

“Ми сподіваємося, що уряд Мексики усвідомлює той факт, що Володимир Путін є військовим злочинцем. Ми сподіваємося, що уряд Мексики виконає міжнародний ордер на арешт, передавши вищезазначену особу судовому органу”, – йдеться в листі.

Однак, як повідомляє видання “Інформатор”, реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов’язаними з цим бюджетними витратами.

ТЦК може мобілізувати навіть заброньованого, якщо він не повідомив про свою броню.

Такий висновок зробив Закарпатський окружний адмінсуд. Непридатний і заброньований чоловік подав позов на прикордонників, які затримали його на кордоні та відправили до ТЦК, звідки його відправили до військової частини.

Чоловік каже, що на ВЛК скарги і факт його перебування на військовому обліку в ТЦК як непридатного до уваги не брали

У ТЦК заявили, що чоловік не повідомив їх про свій статус, не надав документів, а інформації про це в “Оберезі” не було.

Суд постановив, що ті, хто має бронь або відстрочку від призову, зобов’язані самі повідомити про це “шляхом вчинення активних дій оформлення відповідним способом ТЦК”.

Останні новини