Середа, 23 Липня, 2025

Європейські країни не готові відправляти миротворців в Україну без США

Важливі новини

Кабмін дозволив цивільним застосовувати вогнепальну зброю

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Представник уряду в Верховній Раді, Тарас Мельничук, пояснив, що відповідні зміни стосуються Порядку застосування вогнепальної зброї цивільними особами у випадку участі в боротьбі з агресією Російської Федерації чи інших держав. Ці зміни передбачають, що цивільні можуть використовувати зброю, якщо вона була знайдена та задекларована відповідно до законодавства.

Заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко також повідомив, що до кінця січня 2024 року дозвіл на зброю буде відображатися в українському додатку «Дія», що спростить процес легалізації та обліку зброї.

Всього за час функціонування Єдиного реєстру зброї до поліції надійшло понад 483 тисячі заяв на отримання дозвільних документів, з яких понад 469 тисяч вже були задоволені.

Пластичний хірург пояснив, що зробила зі своєю зовнішністю Таїсія Повалій

Ключові елементи військового обліку:

Останнім часом співачка, що має українське коріння, опинилася в новинах через санкції, накладені на її майно за підтримку російської влади та президента Володимира Путіна. Вона відкрито підтримує військові дії, які тривають в Україні.

На основі десятків фотографій Повалій, Слоссер зазначає, що співачка регулярно вдається до макіяжу та інвазивних косметологічних процедур. “Кожен раз, коли дивлюся на її нові фото, здається, ніби це зовсім інша жінка. Зняти макіяж – і ми знову побачимо іншу зовнішність”, – підкреслив експерт.

Особливу увагу хірург звернув на використання небезпечних філлерів, зокрема Інтерфалу, популярність якого колись була значною в Україні. “Інтерфал – серйозний препарат, оскільки він не розсмоктується з часом. Його використання може призвести до асиметрії обличчя і серйозного запалення”, – пояснив він.

Слоссер також підтвердив, що Повалій виконувала ринопластику та корекцію щелепи, ймовірно, за допомогою філерів, а не імплантів. Він зазначив, що об’єм введених філерів може сягати однієї склянки препарату, що є досить великою кількістю.

“Ринопластику та підтяжку шиї було виконано якісно, і вони виглядають природно, але підтяжка обличчя та брів виглядають агресивно. Через підняті брови її обличчя виглядає нетипово, що могло викликати “ефект незнайомки” серед публіки”, — додав лікар.

На сьогодні Повалій, здається, повернулася до більш природних форм, але, за словами хірурга, надмірне використання ін’єкцій краси може призвести до втрати індивідуальності. “Люди, які зловживають такими процедурами, часто стають схожими один на одного”, – зазначив він.

Дмитро Слоссер також з гумором додав, що, коли філлери розсмокчуться, шкіра Повалій може обвиснути. “Результати, які ми бачимо зараз, не вічні і потребують постійного повторення”, – підсумував експерт.

Раритет із 90-х: у Києві помітили рідкісний шестидверний лімузин Volvo

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

У Києві сфотографували раритетний варіант Volvo 940 1992 року в кузові лімузин. Таких автомобілів випустили лише 550. Світлини авто опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram.

Лімузини Volvo 940 виготовляли у шведському ательє Nilsson. Автомобіль подовжували приблизно на метр, причому додавали третю пару дверей.

У салоні встановлено три ряди сидінь, а в оздобленні використана шкіра. Зазвичай лімузини Volvo комплектували телевізором, телефоном та мінібаром.

Під капотом Volvo 940 Nilsson встановлено 2,3-літровий бензиновий двигун. У різні роки його пропонували у версіях потужністю від 118 до 170 сил.

Стан цього Volvo 940 Nilsson залишає бажати кращого. Його лакофарбове покриття місцями потріскалося та облізло і видно подряпини на кузові.

Справа в тім, що автомобіль досить активно експлуатували не за призначенням. Кілька років тому саме цей лімузин Volvo бачили на ринку в Броварах. Продавці використовували його для підвозу продуктів до своїх торгових точок.

Росія викуповує сербські снаряди, щоб вони не дісталися Україні

Як повідомляють наші джерела на Балканах, Росія викуповує у Сербії 200 000 снарядів, щоб заблокувати їх викуп Чехією для відправки до України. Більше того, ці снаряди зберігатимуться на сербському складі, що також оплатить Росія. Нагадаємо, Сербія планує разом з Угорщиною побудувати нафтопровід  до кінця 2027 року щоб мати змогу отримувати російську нафту.

Крок за кроком: як отримати компенсацію за оселю, зруйновану російськими ракетами

Власники пошкоджених квартир внаслідок збройної агресії РФ можуть скористатися державною програмою «єВідновлення» та отримати до 350 тисяч гривень на ремонт. У випадку, якщо пошкоджене житло не має критичних руйнувань конструктивних елементів, власник має шанс оперативно подати заявку та отримати компенсацію. Програма працює відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабміну. Її мета — допомогти громадянам відновити своє […]

Європейські країни наразі не готові відправляти миротворців до України без підтримки з боку Сполучених Штатів, хоча б у вигляді участі в операціях з повітря та розвідки. Згідно з інформацією, наданою El Pais, більшість європейських держав висловлюють зацікавленість у наданні гарантій безпеки Україні, однак цього питання ще не досягнуто на рівні конкретних рішень. У п’ятницю, під час саміту ЄС, лідери обговорять можливість військової підтримки для України та роль Європейського Союзу в наданні цієї підтримки.

Основною темою для дискусій стане питання про посилення європейської армії на випадок потенційного нападу, а також про можливість надання миротворців для посилення національної безпеки України. Однак Угорщина обіцяє накласти вето на будь-які рішення щодо України, що може значно ускладнити процес ухвалення рішень. Більшість європейських країн вважає, що військова допомога Україні має продовжуватися, але питання про участь миротворців поки що залишається на стадії обговорення.

Учасники саміту також планують обговорити можливість розгортання військових сил під європейським прапором або проведення патрульних місій. Однак наразі дебати щодо цих кроків ще не набули конкретних форм, а європейські країни не уточнюють, які саме інструменти Політики безпеки та оборони можуть бути застосовані.

Незважаючи на те, що питання ще залишається відкритим, в п’ятницю ЄС обговорить ці аспекти не лише з країнами-членами блоку, але й з Туреччиною, Великою Британією та Норвегією, які не входять до складу ЄС.

The post Європейські країни не готові відправляти миротворців в Україну без США first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини