П’ятниця, 25 Липня, 2025

Аналіз загибелі українських бійців у битві під Кринками: Військові розглядають подробиці, особи загиблих наразі невідомі

Важливі новини

Ярослава Магучіх прагне перевершити свій світовий рекорд

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

“Скажу так, якщо у 2021-му були взагалі мої перші Олімпійські ігри, то в 2024-му – перші пробні після світового рекорду. Після них уже починається підготовка до Лос-Анджелеса,” — зазначила Магучіх, повідомляє sport.ua.

Ярослава розповіла, що після встановлення світового рекорду їй знадобилося чимало часу для відновлення. “Організм витратив на це стільки енергії, що я дні чотири просто ходила й нічого не могла робити. Хоча ментально я вже була готова до цієї висоти. А фізично — так, ще раніше, коли стрибала 2,06 у приміщенні й 2,05 у Брюсселі. Але тоді, можливо, психологічно все ж не була такою стійкою,” — пояснила спортсменка.

Магучіх зазначила, що вона готова до нових досягнень і має намір перевершити свій світовий рекорд. “Зараз уже готова й сама хочу перевершувати 2,10, але це рекорд. Це висота, яку люди інколи стрибають один раз і все. Та мені хочеться вище. Думаю, до 2,15 можна стрибати — є такі сили,” — додала чемпіонка.

Нагадаємо, що 7 липня Магучіх встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліги в Парижі, подолавши висоту у 2,10 метра та побивши 37-річний рекорд, встановлений Стефкою Костадіновою.

Також на Олімпійських іграх у Парижі українські спортсменки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко завоювали золоту та бронзову медалі у стрибках у висоту, подолавши висоти у два метри та 1,95 метра відповідно.

Юнаків ставлять на військовий облік із 17 років — як це працює

Юнаки, яким у 2025-му виповнюється 17 років, мають обов’язково стати на первинний військовий облік. Це стосується всіх, хто досяг 16-річного віку ще у 2024 році. Навіть якщо повістки немає — ігнорувати вимогу не можна, інакше доведеться платити штраф. Як саме працює ця процедура, хто звільняється від явки і що треба мати із собою — розповідаємо […]

Українська ППО відбила масовану атаку ворожих дронів

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

За інформацією від Командування Повітряних Сил України, захисники успішно знищили 32 дрони над одинадцятьма областями. Серед них — Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Сумська, Харківська, Полтавська, Вінницька, Черкаська та Тернопільська області. Ще 18 безпілотників, що були зафіксовані у повітряному просторі України, було втрачено під час рейду, оскільки вони вийшли з поля зору українських систем ППО.

Нічні повітряні бої вкотре показали здатність української протиповітряної оборони захищати країну від нових загроз. Українські сили ефективно відбили атаку, забезпечивши безпеку ключових об’єктів та населення в умовах воєнного стану. Це досягнення демонструє як важливість сучасних систем ППО, так і майстерність українських військових.

Попри зусилля агресора, сила української оборони залишається міцною, адже щоденні випробування лише загартовують досвід українських воїнів, які продовжують тримати оборону і готуються до нових викликів.

У Борисполі засудили чоловіка, що «допомагав» звільнятись із ЗСУ

У Борисполі суд визнав винним колишнього військовослужбовця 79-ї десантно-штурмової бригади у зловживанні впливом. Чоловік обіцяв за 10 тисяч доларів «допомогти» зі звільненням від служби через військово-лікарську комісію. Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок Бориспільського міськрайонного суду від 31 березня. За матеріалами справи, у 2023 році після повернення з фронту обвинувачений пройшов ВЛК […]

Реванш Усик – Ф’юрі обіцяє фантастичні призові: українець отримає більшу частину гонорару

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

Про це повідомляє The Sun.

Загальний призовий фонд поєдинку складе близько 190 мільйонів доларів або 150 мільйонів фунтів стерлінгів, що на 50% більше, ніж у першому бою, який відбувся в травні цього року. Тоді боксери на двох заробили 150 мільйонів доларів, однак “Циганському королю” дісталося понад удвічі більше грошей, попри те, що Олександр володів більшою кількістю поясів – 70% на 30% на користь британця. Тобто гонорар Ф’юрі за перший бій становив 105 мільйонів доларів, а Усик отримав 45 мільйонів доларів.

Оскільки Усик здобув перемогу в першому поєдинку, він отримає більшу частину гонорару, а саме 60% від загальної суми.

Відомо, що Ф’юрі також має намір організувати трилогію з Усиком, аби увійти в історію боксу.

Реванш Усик – Ф’юрі. Фото з відкритих джерел

Після перемоги в травні цього року Усик став абсолютним чемпіоном світу в надважкому дивізіоні, відібравши титул WBC у Тайсона Ф’юрі та захистивши свої пояси WBO, WBA, IBO та IBF. Усик став першим абсолютним чемпіоном в історії XXI століття в надважкому дивізіоні з чотирма головними титулами.

Нагадаємо, Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі готуються до другого історичного поєдинку. У фінальні дні перед боєм заплановані відкриті тренування, пресконференції та зважування.

Представниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк розкрила, що розслідування щодо трагедії з українськими військовополоненими в районі села Кринки Херсонської області продовжується, а також ведеться ідентифікація загиблих захисників. У своїй заяві вона підкреслила, що аналіз відео, що стало доступним у мережі, ускладнений, однак експерти, включаючи поліцейських, вже працюють над ним. За її словами, внаслідок цієї трагедії Україна звернулася за підтримкою до міжнародних організацій, зокрема до ООН та МКЧХ.

Гуменюк наголосила на тому, що подібні випадки страти беззбройних військовополонених вже неодноразово мали місце, і всі вони документуються для подальшого кримінального провадження. Вона відзначила, що опубліковане відео свідчить про те, що російські окупанти не змогли досягти успіху в районі Кринок, не зважаючи на безуспішні атаки. Навіть при великій кількості штурмів, які іноді досягали 16 за добу, вони зазнали значних втрат у особовому складі, але не змогли досягти своєї мети.

“Росіяни намагаються шукати способи витіснення ЗСУ з їхнього плацдарму, однак їхні спроби наразі безуспішні”, — зазначила Гуменюк. “Вони зараз здійснюють у середньому лише п’ять-шість штурмів на добу, проте досі не вдається застосувати бронетехніку в бойових діях”.

У результаті аналізу подій, пов’язаних з трагедією у районі Кринок Херсонської області, можна зробити кілька висновків. По-перше, розслідування цього події триває, і ідентифікація загиблих українських військових є одним із пріоритетів. По-друге, Україна активно звернулася до міжнародних організацій для отримання підтримки у з’ясуванні обставин цієї трагедії.

За результатами аналізу відеоматеріалів стало очевидно, що російські окупанти не змогли досягти успіху в районі Кринок, хоча намагалися застосовувати інтенсивні військові дії. Їхні спроби збільшити кількість штурмів та відступні дії виявилися неефективними, що свідчить про відсутність успіху у їхній стратегії в цьому регіоні.

Зазначається, що російські сили продовжують шукати способи витіснення українських військових, проте поки не досягли бажаного результату. Це свідчить про стійкість та високу бойову готовність Збройних Сил України в цьому районі, що зберігає оборону та контролює ситуацію на фронті.

Останні новини