Вівторок, 15 Липня, 2025

Депутатку облради викрили у фіктивній службі: отримала 200 тисяч гривень за «службу» на папері

Важливі новини

Еліта на колесах: Розквіт ринку преміум-автомобілів в Україні

За перші місяці поточного року автомобільний ринок України продовжує радувати своїм жвавим зростанням, особливо у сегменті преміум автомобілів. Згідно з повідомленням асоціації "Укравтопром", продажі легкових авто преміум класу зросли на 2% порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши позначки понад 2800 нових одиниць. Найбільш популярними брендами в цьому сегменті залишаються BMW, Lexus і Audi.

Курйозно, що половина усіх елітних автомобілів була придбана жителями трьох ключових регіонів країни – Києва, Дніпропетровської та Одеської областей. Загалом же продажі легкових автомобілів взагалі зростають шаленими темпами, збільшившись на 49% і досягнувши цифри в 16 660 одиниць.

Не зважаючи на загальне збільшення в обсязах продажів, варто відзначити зниження частки преміальних автомобілів на ринку з 25% до 17%. Українці все ще вірять в якість та надійність автомобілів Toyota, які залишаються лідерами за популярністю серед автолюбителів країни.

Цей тренд свідчить про поступове зростання інтересу споживачів до автомобілів вищого класу, що може бути пов'язано як із зростанням економічного рівня країни, так і з розширенням асортименту преміальних моделей, доступних на ринку України.

Згідно з аналізом ситуації на автомобільному ринку України, можна зробити наступні висновки:

• Преміальні автомобілі продовжують збирати популярність серед українських споживачів, що свідчить про поступове підвищення економічного рівня країни.

• Бренди, такі як BMW, Lexus і Audi, залишаються лідерами у сегменті преміум автомобілів.

• Жителі Києва, Дніпропетровської та Одеської областей виявляють особливий інтерес до преміальних авто, що може бути пов'язане з їх вищим рівнем доходу та статусом.

• Загальний обсяг продажів легкових автомобілів в Україні значно зросли, що може свідчити про покращення економічної ситуації в країні.

• Незважаючи на збільшення загального обсягу продажів, частка преміальних автомобілів на ринку зменшилася, що може бути пов'язане з розширенням асортименту доступних моделей інших брендів та зміною у споживчих уподобаннях.

Ці висновки підкреслюють не лише тенденції на ринку автомобілів України, а й ширший контекст економічного розвитку країни та уподобань споживачів.

Українську гру Stalker 2: Heart of Chornobyl тепер можна придбати зі знижкою

Свята все ближче, і Valve запустила в Steam новорічний розпродаж. Наразі в магазині можна забрати AAA-проєкти цього та минулого року, а також нестаріючу класику за непоганою ціною. Крім того, на цьому розпродажі Stalker 2: Heart of Chornobyl вперше з моменту релізу отримав знижку. Зимовий розпродаж уже триває і триватиме до 2 січня 20:00 за Києвом. Ми зібрали […]

The post Українську гру Stalker 2: Heart of Chornobyl тепер можна придбати зі знижкою first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Лондон розпочав підготовку до відновлення польотів в Україну

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер під час візиту до Києва заявив, що британські фахівці вже працюють над підготовкою до відновлення авіасполучення з Україною. За його словами, польоти зможуть відновитися лише після досягнення повноцінного припинення вогню, однак відповідні процеси вже запущено. “Я радий повідомити, що британські експерти вже працюють на місцях, аби допомогти з відновленням польотів […]

Родина Порошенка легалізує доходи через бізнес-імперію

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Серед бізнес-інтересів родини Порошенка можна виділити такі сфери, як агробізнес, медіа, фінансові послуги, виробництво скла та нерухомість. Прибутки, отримані від несплачених податків, легалізуються шляхом інвестування в державні та іноземні цінні папери, на які нараховуються відповідні відсотки. На думку Сазонова, саме ці відсотки йдуть на “благодійні” проєкти Порошенка, які насправді виконують функцію PR.

За оцінками, Порошенко міг придбати військову техніку, таку як дрони та радіоелектронну боротьбу, за рахунок державних відсотків, отриманих з облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), куплених на кошти, які він не сплатив у вигляді податків. Згідно з інформацією, сума цих коштів може становити приблизно 2,5 мільярди гривень, що складає значну частину “благодійних витрат”, про які звітував Фонд Порошенка.

Крім того, Порошенко купує облігації через свій Міжнародний інвестиційний банк, який, як зазначає Сазонов, заробляє мільйони гривень у вигляді комісій на благодійних акціях свого власника.

Згідно з декларацією, лише за перший місяць осені 2024 року Порошенко збагатився на один мільярд гривень, що в 125 разів більше, ніж він заробив за рік до російського вторгнення. “Так би мовити, тримає фінансовий фронт,” — додав військовослужбовець, підкреслюючи парадоксальність ситуації, в якій бізнес інтереси поєднуються з військовими зусиллями.

У Києві викрили шахрайський кол-центр, що видурює гроші в європейців

У самому центрі Києва, на вулиці Дегтярівській, під дахом респектабельного бізнес-центру «Міком Палац», викрили масштабний шахрайський кол-центр, орієнтований на громадян країн Євросоюзу. Команда «СтопКору» зафіксувала, як щодня з 10 ранку тут працюють близько 50 осіб — здебільшого чоловіки віком 25–30 років. Як з’ясували журналісти, офіс на восьмому поверсі будівлі був перетворений на справжню фабрику з […]

Працівники Державного бюро розслідувань викрили масштабну схему фіктивного проходження військової служби, в якій фігурує депутатка Дніпропетровської обласної ради Маріанна Мірошниченко. Політикиня, що представляє партію «Пропозиція» Бориса Філатова, фактично не проходила військової підготовки, проте отримувала виплати як чинна військовослужбовиця.

Слідство встановило, що у 2023 році Мірошниченко пройшла військово-лікарську комісію (ВЛК), після чого отримала звання «солдат». Однак далі її «служба» обмежувалася лише документами. Формально вона була зарахована до навчального центру, куди її возив водій, але реального навчання не проходила.

Після цього депутатка «перевелась» до військової частини, яку очолював її знайомий офіцер. У документах вона значилась то телефоністкою, то операторкою безпілотників, а потім і зв’язківцем штабу. Усе це дозволило їй отримати понад 200 тисяч гривень зарплати, не виконуючи жодних обов’язків.

ДБР інкримінує Мірошниченко ухилення від військової служби, шахрайство та змову з посадовцями військових частин. Підозри також вручили й іншим фігурантам справи — офіцерам, які сприяли реалізації схеми. Санкція статей передбачає до 10 років позбавлення волі.

Наразі слідство триває, вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів усім причетним.

Останні новини