Середа, 9 Квітня, 2025

Експерт заявив, що Росія не здатна виробляти по 500 “шахедів” щодня

Важливі новини

Тоня Матвієнко відверто розповіла про кризу у шлюбі

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Матвієнко та Мірзоян часто діляться щасливими моментами свого сімейного життя у соціальних мережах, проте не завжди їхня історія була настільки безхмарною. Артисти неодноразово ставали об’єктом чуток про розлучення та зради, які вони публічно спростовували. Однак, за словами Тоні, справжні труднощі у них дійсно були, і стосунки не раз висіли на волосині.

Співачка розповіла, що їм з Арсеном довелося зіткнутися з кризою у стосунках. Вона не уточнила, коли саме це сталося, але зізналася, що була готова боротися за збереження шлюбу. Матвієнко відкрито говорить про свої почуття та очікування від чоловіка, наголошуючи на важливості уваги з його боку. “Я кажу, що хочу бути жінкою, хочу уваги, і якщо ти мені цього не даєш, то навіщо ми разом?” — зізналася вона.

Щоб не втрачати інтерес і підтримувати пристрасть, пара намагається регулярно проводити час удвох, відправляючись у романтичні подорожі. Як розповіла Матвієнко, у них було вже декілька “медових місяців”, і вони намагаються повторювати їх час від часу, щоб освіжити свої почуття.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян офіційно стали подружжям у 2017 році. Разом вони виховують доньку Ніну, якій зараз 7 років. У Тоні також є доросла донька Уляна від попередніх стосунків, які тривали 10 років.

Завдяки взаємній підтримці та здатності відкрито обговорювати свої переживання, Матвієнко та Мірзоян успішно подолали непрості моменти та продовжують іти життям разом.

Російський ударний дрон атакував автомобіль у Запорізькій області: загинула жінка, четверо поранених

Сьогодні російські війська завдали удару ударним дроном по автомобілю з місцевими жителями, які прямували на роботу в селі Приморське Запорізької області. Внаслідок атаки одна жінка загинула, четверо людей отримали поранення різного ступеню тяжкості. “Сьогодні, 11 січня, о 06:15 окупанти поцілили по цивільному автомобілю, у якому п’ятеро місцевих жителів прямували на роботу. Безпілотник влучив у передню […]

The post Російський ударний дрон атакував автомобіль у Запорізькій області: загинула жінка, четверо поранених first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Звіт адвоката Роберта Амстердама: факти нападів на Українську Православну Церкву та її духовенство

Адвокат Української Православної Церкви, Роберт Амстердам, розкрив у своєму ексклюзивному відеозверненні фактично об'єктивні дані, що складають звіт у понад 250 сторінок, щодо нападів, що спрямовані на УПЦ, її сакральні споруди, а також на її духовенство. Відзначивши загрозу, яку несе законопроект 8371, спрямований на заборону діяльності УПЦ, адвокат закликав українську владу утриматися від подальшого розгляду цього закону. Він однозначно зазначив, що цей законопроект виражає мову ненависті та може призвести до поділу суспільства. Амстердам відзначив, що УПЦ ніким не контролюється, зокрема, не має зв'язку з Московським патріархатом, і привів відомі слова митрополита Київського Онуфрія щодо позиції церкви стосовно ідеології "русского мира". Адвокат відзначив також, що УПЦ є активним захисником держави України та закликав до підтримки України з боку США, вважаючи це критично важливим не лише для України, але і для міжнародного порядку, зокрема після подій у Кабулі та Києві.

Висновки до вищезгаданої статті:

• Роберт Амстердам, як адвокат Української Православної Церкви, виклав перед громадськістю об'єктивні дані і факти про напади на церковні споруди та духовенство, зібравши звіт у понад 250 сторінок.

• Заклик до влади України утриматися від подальшого розгляду законопроекту 8371, який може призвести до поділу суспільства та порушення свободи віросповідання.

• УПЦ не має зв'язків з Московським патріархатом і виступає проти ідеології "русского мира".

• УПЦ активно підтримує державу Україна та закликає до її захисту.

• Роберт Амстердам звернувся до США з закликом підтримати Україну, підкреслюючи важливість міжнародної підтримки в умовах загострення конфлікту.

Стратегічне обладнання для небесної безпеки: оцінка Повітряних сил щодо необхідної кількості комплексів ‘Патріот’ для України

Ситуація з обстрілами території України ракетами Росії стає все більш загрозливою. Особливо небезпечними є балістичні ракети, проти яких може працювати лише система протиракетної оборони (ППО). За словами речника командування Повітряних сил ЗСУ, Юрія Ігната, єдині системи, що здатні збити балістичні ракети наразі — це комплекси ЗРК “Patriot”. Однак постачання ППО до України затримується з різних причин, що може створити серйозну загрозу безпеці країни. Хоча існує сподівання, що системи SAMP/T зможуть виконувати цю функцію, коли Україна отримає їх достатньо. Утім, важливо враховувати, що вплив засобів радіоелектронної боротьби може мати непередбачувані наслідки, включаючи можливість випадкового нараження цивільних об’єктів на ракетний удар. У цій ситуації партнери як національні, так і міжнародні, грають важливу роль у забезпеченні протиракетної оборони. Проте для забезпечення належного захисту України необхідно значно більше систем ППО, зокрема, кілька десятків батарей “Patriot”. Без належного захисту Україна стає дійсною мішенню в умовах триваючого конфлікту з Росією.

• Обстріли території України ракетами Росії, зокрема балістичними ракетами, є серйозною загрозою для країни.

• Єдиною ефективною системою протиракетної оборони проти балістичних ракет зараз є комплекси ЗРК "Patriot".

• Незважаючи на надію на можливе постачання систем SAMP/T, Україні потрібно негайно забезпечити себе достатньою кількістю систем протиракетної оборони.

• Важливо враховувати можливі наслідки застосування засобів радіоелектронної боротьби, оскільки це може призвести до випадкового нараження цивільних об'єктів на ракетний удар.

• Допомога національних та міжнародних партнерів у забезпеченні протиракетної оборони має велике значення для збереження безпеки України.

• Належний захист країни від ракетних загроз потребує негайних заходів, включаючи постачання більшої кількості систем протиракетної оборони, зокрема систем "Patriot".

Зеленський та Президент Ліберії узгоджують плани на Глобальний саміт миру: переговори та підготовка в центрі уваги

Президент України Володимир Зеленський неодноразово акцентує на важливості спільних зусиль для забезпечення міжнародного миру та стабільності. Телефонний звінок із колегою з Ліберії, Джозефом Ньюмом Боакаєм, став ще одним кроком у напрямку цієї співпраці. Обговорення, яке відбулося, не обмежилося лише підготовкою до Глобального саміту миру. Воно також охопило аналіз наслідків агресії Росії проти України та її вплив на стан продовольчої безпеки в Африці.

Зазначено, що Республіка Ліберія продовжує підтримувати Україну у важливих питаннях суверенітету та територіальної цілісності, що отримало відповідний вислів подяки від Президента Зеленського. Обговорення також охопило питання підготовки до майбутнього Саміту миру, який має відбутися в червні у Швейцарії, зі сприянням організаторів, якими виступають Україна та Швейцарія.

Реакція міжнародного співтовариства на організацію Глобального саміту миру виявляється дуже позитивною. Вже 50 країн підтвердили свою участь у цій історично важливій події, що свідчить про серйозний інтерес до спільної роботи над збереженням світового миру та безпеки. Підтримка канцлера Німеччини Олафа Шольца додатково надає ваги цьому заходу, вказуючи на його потенціал для створення нових можливостей у міжнародних відносинах.

Телефонні переговори з президентом Республіки Корея Юн Сок Йолем підтвердили зацікавленість ще однієї країни у участі у Саміті миру. Це свідчить про зростаючу увагу світових лідерів до спільних зусиль у забезпеченні міжнародної стабільності та миру.

Українська дипломатія продовжує активно працювати над зміцненням міжнародного партнерства та співпраці в контексті забезпечення миру та стабільності. Телефонні зв'язки президента України Володимира Зеленського з керівниками інших держав свідчать про високий рівень зацікавленості у спільних зусиллях для розв'язання глобальних проблем.

Обговорення з лідерами Ліберії та Республіки Корея, а також підтримка з боку канцлера Німеччини, підкреслюють важливість Глобального саміту миру, який вже здійснюється з активною підтримкою України та Швейцарії. Цей захід стає форумом для обговорення нагальних питань безпеки та миротворчості, а також сприяє утвердженню України як активного учасника міжнародного співтовариства.

Російські заяви про можливість запускати по 500 дронів “шахед” на добу є перебільшенням і не підтверджуються реальними темпами виробництва. Про це заявив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі “Фабрики новин”.

За його словами, російське виробництво “шахедів” наразі перебуває на рівні 85–90 одиниць, і підняття обсягів до 500 виглядає малоймовірним.

“Судячи з балансу, що вироблено, що застосовано – вони виробляють на рівні 85–90. Тобто, збільшення кількості за цей рік у п’ять разів виглядає більше фантазійним, ніж надійним фактом”, – пояснив експерт.

Криволап також наголосив на суттєвому зниженні ефективності “шахедів” в умовах української протиповітряної оборони. Якщо кілька місяців тому точність ударів цих дронів була вищою, то зараз українські сили ППО знищують до 88–89% таких цілей навіть у найскладніших ситуаціях.

“Це каже, що ми здатні захищатися, але нам треба покращувати, посилювати, змінювати відпрацювання по цих цілях. Повинно бути задіяно більше авіації. Потрібно покращувати засоби радіолокаційного виявлення”, – додав Криволап.

Нагадаємо, на початку березня заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький повідомив, що за планами російського командування, у разі досягнення виробничих показників, вони могли б одночасно запускати до 500 безпілотників. Проте в реальності таких масштабів Росія наразі не досягає.

Останні новини