Субота, 26 Липня, 2025

Financial Times: депутати від «Слуги народу» бояться антикорупційної помсти

Важливі новини

Рух “Чесно” оприлюднив реєстр найбільших державних зрадників: на першому місці – Порошенко, Деркач і Шуфрич

У світлі оприлюднених документів Руху "Чесно" Петро Порошенко неодноразово знаходився під оглядом у зв'язку з різноманітними злочинними діями проти національної безпеки. Поряд із ним у цьому списку фігурують інші відомі особистості, серед яких Ілля Кива, Нестор Шуфрич, Олексій Ковальов, Олександр Дубінський, Андрій Деркач, Віктор Медведчук, Олег Волошин, Тарас Козак, Ренат Кузьмін, Олександр Пономарьов, Вадим Рабінович. Згідно з викладеним у матеріалах Руху "Чесно", у період з 2014 по 2015 роки Порошенко спільно з Медведчуком організували незаконну купівлю вугілля на державних шахтах у зоні конфлікту на Донбасі та у Луганській області, коли ці підприємства перебували під контролем російських терористів.

Слід відзначити, що у лютому 2024 року Державне бюро розслідувань завершило попереднє розслідування щодо діяльності Петра Порошенка. Крім звинувачень у державній зраді, Порошенко перебуває під судовим преследуванням у зв'язку з 130 кримінальними провадженнями. Наприклад, згідно з відомостями, отриманими від Віктора Медведчука, у 2016 році саме Порошенко звернувся до нього з проханням сприяти у привласненні нафтопроводу, враховуючи особисті зв'язки Медведчука з керівництвом Російської Федерації. За свідченнями Медведчука, Порошенко особисто контролював усі аспекти цього справи, включаючи судові рішення, дії прокуратури, а також ухвалення рішень Антимонопольним комітетом та Фондом державного майна. За оцінками експертів, в результаті цих дій державі завдано значних збитків у розмірі до 210 мільйонів доларів.

У висновку слід підкреслити серйозність обвинувачень, які висунуто проти Петра Порошенка та інших осіб у списку державних зрадників, опублікованому Рухом "Чесно". Зазначимо, що ці обвинувачення стосуються не лише порушення законодавства, а й здійснення дій, що мають прямий вплив на національну безпеку України та економічний стан країни. Дослідження і розслідування, проведені відповідними органами, свідчать про серйозну ситуацію з порушенням законодавства та важливих національних інтересів. Відповідно, необхідно вжити відповідних заходів, щоб забезпечити справедливість, правопорядок та відновлення довіри до державних інституцій.

Вікторія Бекхем зізналася, чому уникала посмішок на публічних заходах

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Вікторія вже давно відкрито розповідає про свою невпевненість у своїй “проблемній” шкірі, страждаючи від прищів з підліткового віку, і намагаючись досягти слави у свої двадцять, маючи проблеми зі шкірою.

А в новому інтерв’ю The Telegraph Вікторія розповіла про те, як почувалася “настільки некомфортно” під час фотографування, оскільки вона не відчувала себе щасливою від усмішки.

Під час чату Вікторія, яка отримала від видання першу нагороду Beauty Brand of the Year, розповіла, як вона зверталася за порадою до експертів з догляду за шкірою, і тепер модельєр дотримується суворої процедури, щоб її шкіра залишалася чистою.

Розмірковуючи про те, що вона дуже стурбована своєю зовнішністю, Вікторія зауважила: “Напевно, я виглядала суворо на багатьох фотографіях, але мені було так некомфортно”.

Рейдери намагаються віджати Музей в Пирогові

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

У відповідь на ці дії, музей звернувся до Офісу антирейдерства Міністерства юстиції України, який у липні 2022 року скасував незаконну реєстрацію. Порушено кримінальну справу під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора України.

Проте, шахраї намагалися легалізувати захоплення через суд. Господарський суд міста Києва відмовив у задоволенні позову 26 лютого 2024 року, підтвердивши скасування реєстрації наказом Офісу антирейдерства.

7 серпня 2024 року Північний апеляційний господарський суд ухвалив рішення, яким скасував постанову Господарського суду міста Києва і задовольнив позов рейдерів, скасувавши наказ Міністерства юстиції.

“Цим рішенням Північний апеляційний господарський суд фактично легалізував рейдерське захоплення частини території та приміщень музею,” – заявило Мінкульт.

Міністерство культури підкреслило, що музей за підтримки МКІП буде боротися за відновлення справедливості та планує звернутися до Верховного суду України для оскарження рішення апеляційного суду.

Високопоставлений дипломат руху “Талібан” відвідав Ростовську область

За інформацією наших джерел в розвідспільноті, впливовий дипломат руху “Талібан” відвідав Ростовську область. Причиною візиту могла бути підготовка участі підрозділів талібів у російсько-українській війні. Про можливість участі бойовиків Талібану в українському конфлікті вперше заговорили після відвідин талібами Пітерського міжнародного економічного форуму, в кулуарах якого були зафіксовані їх прямі контакти з російськими військовими. За інформацією джерела, […]

Співак Олег Винник готує тур із російськомовними хітами в Німеччині

Олег Винник, який зник із публічного простору на початку повномасштабної війни, вирішив повернутися до музичної кар’єри — і зробити це далеко за межами України. Співак анонсував концертний тур Німеччиною на грудень 2025 року. Але поки що камбек обіцяє бути складним: продаж квитків майже не рухається, попри гучний анонс і промо-ролик. У планах співака — сім […]

Близько 70 депутатів від партії «Слуга народу» можуть не підтримати президентський законопроєкт щодо повернення незалежності Національному антикорупційному бюро України (НАБУ). Про це повідомляє Financial Times із посиланням на джерела всередині фракції.

Причиною такого спротиву стала не просто політична незгода, а реальні побоювання частини народних обранців, що антикорупційні органи можуть помститися їм за попередню підтримку скандальної версії закону, яка фактично підпорядкувала НАБУ Генпрокуратурі.

Ці побоювання посилились після публічної заяви керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Олександра Клименка. В інтерв’ю Суспільному мовнику він наголосив, що його відомство проводить ретельний аналіз усіх обставин ухвалення попереднього закону — аж до «секундної хронології». За його словами, буде вивчено не лише події, а й висловлювання, звинувачення й тиск на антикорупційні органи.

Це викликало паніку серед окремих депутатів. Один із керівників фракції «Слуга народу» в коментарі FT заявив, що «люди бояться, що їх будуть несправедливо переслідувати як акт помсти». Деякі настільки налаштовані проти законопроєкту, що, за словами джерел, готові навіть скласти мандати.

Натомість Клименко наголосив у коментарі для FT, що САП і НАБУ не займаються політичними переслідуваннями. За його словами, «підстави боятися мають лише ті, хто причетний до корупційних схем».

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що новий законопроєкт розглядатиметься 31 липня. Однак, за даними Financial Times, через внутрішній конфлікт у фракції «Слуга народу» голосування можуть перенести або провести в момент, коли в сесійній залі буде недостатня кількість депутатів.

Останні новини