Вівторок, 15 Липня, 2025

Хліб може подорожчати на 20% до кінця 2025 року — прогноз Всеукраїнської асоціації пекарів

Важливі новини

Як український бізнесмен Дмитро Коваленко заробив на агроімперію

Український бізнесмен Дмитро Коваленко, який сьогодні активно розширює свою бізнес-імперію в аграрному секторі, заробив свої капітали на торгівлі російським вугіллям. Його швейцарська компанія Adelon AG у 2021-2022 роках була найбільшим покупцем вугілля у російської компанії “МелТЭК”, витративши на це понад 87 млн доларів США. Крім того, Adelon AG співпрацювала з іншими російськими вугільними підприємствами, такими […]

The post Як український бізнесмен Дмитро Коваленко заробив на агроімперію first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Суддю Білгород-Дністровського суду звільнили після років ігнорування іспитів і підозр у фальсифікаціях

Суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одещини Наталю Анісімову звільнили через відмову від проходження кваліфікаційного оцінювання, яке є обов’язковою процедурою для підтвердження професійної відповідності суддів. Анісімова двічі не з’явилася на іспит у 2024 році, попри те, що була заздалегідь поінформована про необхідність його складання. Ще у 2018 році Анісімова вперше відмовилася проходити кваліфікаційний іспит, а в 2024 […]

The post Суддю Білгород-Дністровського суду звільнили після років ігнорування іспитів і підозр у фальсифікаціях first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Надання відстрочки у “Резерв+” також тимчасово призупинені через кібератаку

Система моніторингу та реагування на погодні явища включає:

Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко підтвердила, що завдяки злагодженій роботі Центру реагування на кіберінциденти Міністерства оборони, реєстри Міноборони працюють у штатному режимі. Вона також зазначила, що команда цілодобово моніторить ситуацію, попереджаючи можливі кіберзагрози, що дозволяє забезпечити безперервну роботу систем.

Через відновлювальні роботи в держреєстрах Міністерства юстиції було призупинено можливість отримання відстрочок у застосунку “Резерв+”. Зараз в програмі “Резерв+” доступні лише вже отримані відстрочки, які залишаються дійсними та коректно відображаються. Водночас Черногоренко зазначила, що всі зусилля спрямовані на якнайшвидше відновлення цієї послуги.

За словами Черногоренко, реєстри Міністерства оборони працюють без збоїв, однак через велику кількість запитів очікування документів у програмі “Резерв+” може зайняти більше часу, ніж зазвичай. Проте електронні рапорти та військово-облікові документи залишаються доступними для громадян.

Міністерство юстиції продовжує працювати над відновленням доступу до своїх критично важливих систем, що може зайняти до двох тижнів. Водночас віцепрем’єрка Ольга Стефанішина повідомила, що витік даних із держреєстрів після цієї атаки наразі не підтверджено.

У яких сферах в Україні зараз найвищі зарплати

Український бізнес активно шукає нових працівників у сферах аналітики, продажів, логістики, фінансів і управління. Про це повідомляє 24 Канал. За даними аналітиків, найбільший попит зараз на менеджерів із продажу, логістів, фахівців із підтримки клієнтів, адміністративний персонал і бізнес-аналітиків. Хто сьогодні затребуваний найбільше: Бізнес-аналітики: середня зарплата від 50 тисяч гривень і вище, особливо у фінансовому секторі, […]

1,5 млн грн переплати на трубах і піску: хто заробляє на бюджетному тендері у Чернігові?

Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» уклало договір на реконструкцію водопровідного дюкеру через річку Стрижень вартістю 26,96 млн грн із консорціумом «УТБ». Тендер пройшов без конкуренції, а ціни на матеріали виявилися суттєво завищеними. До липня 2025 року планується повна заміна трубопроводу та облаштування камер переключення від насосної станції №1 «Ялівщина» до вулиці Волонтерів. Фіксована ціна контракту включає 743 […]

The post 1,5 млн грн переплати на трубах і піску: хто заробляє на бюджетному тендері у Чернігові? first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

До кінця 2025 року вартість хліба в Україні може зрости на 20%. Такий прогноз озвучив голова Всеукраїнської асоціації пекарів Олександр Тараненко в коментарі ЗМІ.

«Не здивуюсь, якщо так станеться. Усе до цього йде», — зазначив Тараненко.

За його словами, головними чинниками потенційного подорожчання є зростання цін на всі ключові компоненти хлібобулочних виробів: борошно, дріжджі, жири та цукор. Крім того, значну роль відіграють і непрямі витрати — електроенергія, логістика, а також зростання заробітних плат для підприємств, які мають статус критично важливих для економіки та можуть бронювати працівників.

Тараненко наголосив, що нові вимоги до рівня оплати праці передбачають мінімальну зарплату на рівні 20 тисяч гривень для такого персоналу, що також створює додатковий тиск на собівартість виробництва.

Водночас він визнав, що подорожчання хліба найболючіше вдарить по малозабезпечених верствах населення. Проте, за оцінками асоціації, в загальному бюджеті середньостатистичної української родини витрати на хліб залишаються відносно невеликими, тому загальний фінансовий вплив буде не критичним.

Асоціація радить українцям готуватись до можливих змін і закликає державу враховувати ситуацію у формуванні політики соціального захисту населення.

Останні новини