Субота, 19 Квітня, 2025

Христина Ільницька стала власницею “спадщини” на 52 мільйони гривень

Важливі новини

У Києві рецидивіст пограбував пенсіонерку в укритті

У Києві стався жорстокий напад: 69-річна жінка, яка ховалась у підземному переході під час повітряної тривоги, стала жертвою пограбування. Зловмисник не лише силою відібрав її сумку, але й завдав їй фізичних ушкоджень. Про це повідомила пресслужба столичної поліції. Інцидент стався, коли пенсіонерка прямувала до укриття, взявши із собою цінні речі та заощадження. У підземці її […]

The post У Києві рецидивіст пограбував пенсіонерку в укритті first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Скільки зараз коштують яйця в магазинах

Впродовж останнього року яйця в Україні подорожчали на понад 30%. Середня ціна десятка на прилавках складає 78 гривень, хоча в осінній період спостерігалося незначне зниження вартості – у межах 5-6 гривень. Причини зниження цін восени Експерт асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Максим Гопка пояснив, що короткочасне здешевлення могло статися через декілька факторів: Збільшення пропозиції: Зниження […]

The post Скільки зараз коштують яйця в магазинах first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

ВР планує до кінця березня розглянути законопроект щодо посилення мобілізації: прогноз члена оборонного комітету Федіра Веніславського

На основі наданої інформації можна зробити наступні висновки:

• Комітет планує завершити роботу над законопроектом щодо посилення мобілізації до 10-15 березня за оптимістичного сценарію і до 20 березня за песимістичного.

• Було подано понад 4 тисячі правок, які було об'єднано в 16 блоків. Всі вони були розглянуті на комітеті, а також вже фіналізовані перехідні та прикінцеві положення.

• Основні зміни в законопроєкті включають видалення обмежень конституційних прав і свобод ухильників, розширення прав доступу до електронного кабінету призовника, уточнення повноважень органів влади та участь поліції у мобілізаційних заходах.

• Поліція тепер матиме право вимагати не тільки посвідчення особи, а й військовий квиток, а усі аспіранти матимуть право на відстрочку незалежно від форми навчання.

• Деякі засуджені та особи, які відбувають покарання, можуть бути мобілізовані, а щодо демобілізації вирішено, що вона має відбуватися після 36 місяців служби.

• Базова військова підготовка для чоловіків 18-25 років залишиться обов'язковою.

• Комітет з питань оборони планує завершити розгляд законопроекту щодо посилення мобілізації до кінця березня, враховуючи оптимістичний та песимістичний сценарії.

• За останній час було внесено значну кількість правок, які були об'єднані в блоки та вже розглянуті на комітеті.

• Зміни у законопроєкті стосуються видалення обмежень прав та свобод громадян, розширення можливостей щодо реєстрації у електронному кабінеті призовника та уточнення ролі поліції у мобілізаційних заходах.

• Також передбачено нові механізми участі у мобілізації для засуджених осіб та аспірантів, а також встановлено конкретний термін демобілізації після 36 місяців служби.

• Базова військова підготовка для чоловіків 18-25 років залишиться обов'язковою.

Парламентарі пропонують посилити відповідальність для службовців за жорстокі дії

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

Проект закону (№12319), який був зареєстрований у Верховній Раді, пропонує виокремити злочини, пов’язані з насильством, скоєним службовими особами, особливо в місцях примусового тримання. У кодекс хочуть додати нову статтю — ст.3654 «Катування, вчинене службовою особою», що передбачає кримінальну відповідальність за умисне завдання сильного фізичного болю або морального страждання особам, зокрема з метою отримання інформації чи покарання за дії, вчинені іншими особами.

Якщо ці злочини вчинені групою осіб або з мотивів дискримінації (наприклад, на основі расової, національної чи релігійної нетерпимості), покарання може бути збільшене до 15 років ув’язнення.

Додатково, вносяться зміни в ст.3655 КК, яка кваліфікуватиме поводження, що принижує гідність. Пропонується карати таке поводження ув’язненням до 3 років, або від 3 до 5 років, якщо воно вчинене з метою дискримінації чи групою осіб.

Також буде передбачена відповідальність за бездіяльність службових осіб, що призвела до катувань або приниження гідності утриманих осіб. Це буде каратися ув’язненням від 3 до 5 років.

Нардепи зазначають, що практики катувань і принижень, зокрема у місцях несвободи, значно підвищують соціальну напругу, яка вже перебуває на критичному рівні в Україні. Вони вважають, що це також негативно впливає на підтримку влади серед громадян та зменшує рівень довіри до державних інститутів.

У Києві затримали підозрюваного у смертельній стрілянині в готелі

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Стрілка, який вчинив стрілянину в готелі та смертельно поранив чоловіка, затримано. Більш детальна інформація згодом

«Подія сталася сьогодні близько 1:00 ночі. У приміщенні готелю між двома компаніями виник конфлікт і надалі штовханина, під час якої один із фігурантів дістав зброю та здійснив кілька пострілів у бік опонентів.

Від отриманих поранень 27-річний чоловік загинув на місці, поранення також дістали товариш потерпілого та охоронець закладу. Останніх у задовільному стані було госпіталізовано.

Розкриття проектом “Схеми” нового скандального факту викликає хвилю обурення: з’ясувалося, що молода дівчина, яка є дочкою заступника генерального прокурора Юрія Вербицького, стала власницею елітного майна, загальна вартість якого оцінюється в 52 мільйони гривень. Цей інцидент викликає серйозні запитання щодо джерел походження таких значних коштів для молодої особи, особливо зважаючи на її офіційну зайнятість та фінансовий статус до появи цього майна. Звинувачення у корупційних схемах та недопущення недекларованого доходу може підірвати довіру до владних структур і справедливості в країні. Необхідно провести ретельне розслідування цієї ситуації та вжити відповідних заходів для встановлення прозорості та відповідальності перед законом.

Згідно з розслідуванням, Христина Ільницька володіє будинком площею 240 кв. м, вартість якого становить $1,2 мільйона, автомобілем Porsche Macan T 2023 року випуску за $100 тисяч і, ймовірно, київським салоном краси Leo Beauty Club. Водночас будинок вона придбала за ціною у 24 рази нижчою за ринкову вартість.

За останні 10 років сукупний офіційний дохід Ільницької склав близько 360 тисяч гривень. Задекларовані доходи її коханого також значно менші, ніж вартість її майна.

Дівчина пояснила наявність у неї елітної нерухомості спадщиною. Заступник генпрокурора Вербицький, своєю чергою, заявив, що не вважає стосунки з Ільницькою «сімейними», тому в декларації її нерухомість не вказав.

Останні новини