Вівторок, 22 Липня, 2025

Колишній чоловік Ані Лорак знову у центрі уваги: хто його нова супутниця

Важливі новини

В ОП розглядають ізраїльський варіант армії: не лише для чоловіків

В Україні заговорили про запровадження загальнообов’язкової військової служби для всіх громадян — за прикладом Ізраїлю. Про це заявив заступник керівника Офісу президента України з оборонних питань Павло Паліса в інтерв’ю Bihus.Info. Хоча питання мобілізації жінок наразі не стоїть гостро, представник Банкової визнав: у майбутньому країна має замислитися над тим, щоб кожен громадянин — незалежно від […]

Перспективи гривні без підтримки Заходу: виклики та можливості

Наш джерело в Офісі Президента розкрило, що уряд затвердив план девальвації гривні за підтримки Національного банку України. З квітня має розпочатися етапна девальвація, метою якої є закриття дірки в бюджеті на 500 мільярдів гривень. Для досягнення цієї мети планується використання золотовалютних резервів та друкарського верстата. Прогнозується, що до кінця 2024 року курс гривні знизиться до 49-51 за долар для стабілізації бюджету.

Крім того, уряд готує пакет нових податків для українців, щоб уникнути відчутних втрат через скорочення західної допомоги. Зокрема, планується введення військового збору для підприємств та ФОП, оподаткування дорогоцінних металів та ювелірних виробів, а також рухомого майна. Також вивчаються можливості додаткового оподаткування операцій з нерухомістю та інших секторів.

Проте навіть ці нові податки не зможуть повністю покрити потреби бюджету, оскільки їхній загальний фіскальний ефект обмежений близько 40 мільярдів гривень. У зв'язку з цим розглядається можливість підвищення ставок основних податків, таких як ПДВ та військовий збір з доходів фізичних осіб.

• Уряд України затвердив план девальвації гривні, спрямований на закриття дірки в бюджеті в розмірі 500 мільярдів гривень. Цей план передбачає девальвацію гривні поетапно з квітня та використання золотовалютних резервів і друкарського верстата.

• Нові податки вводяться для українців, щоб компенсувати втрати в бюджеті через скорочення західної допомоги. Ці податки включають військовий збір для підприємств і ФОП, оподаткування дорогоцінних металів і ювелірних виробів, а також рухомого майна.

• Навіть з введенням нових податків не вдасться повністю покрити бюджетні потреби, тому розглядається можливість підвищення ставок основних податків, зокрема ПДВ та військового збору з доходів фізичних осіб.

У Запоріжжі з глибини Дніпра дістали історичний артефакт

На узбережжі легендарного острова Хортиця у Запоріжжі знайдено історичний артефакт — якір, що датується XIX століттям. Про це повідомила пресслужба Національного заповідника «Хортиця». Знахідку зробили співробітники відділу реставрації заповідника під час планових досліджень берегової лінії. За словами науковців, йдеться про масивний якір, що міг належати одному з торговельних чи річкових суден, які курсували Дніпром у […]

В Україні можливий дефіцит електроенергії чрез ремонт енергоблоків

Цього літа в Україні у вечірній час можливі перебої з електроенергією. Про це заявив народний депутат Сергій Нагорняк в ефірі телеканалу «Київ 24», повідомляє «Главком». Причиною потенційного дефіциту може стати ремонтна кампанія на атомних енергоблоках. «Частина атомних енергоблоків виходить в охолодження. Вони будуть проводити ремонт. Генерації буде менше», – пояснив Нагорняк. У денний час ситуацію […]

Судді ліквідованого ОАСК отримують мільйони з бюджету – ЗМІ

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Зокрема, увагу привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК.

З початку 2022 року судді ОАСК, які не брали участі в судовому процесі, отримали понад 99 мільйонів гривень. Це викликало обурення, адже паралельно з цим районні та Господарський суди Києва витратили більше 76 мільйонів гривень на оплату праці суддів, які також не працювали під час війни.

Офіційна інформація з ОАСК свідчить, що, незважаючи на ліквідацію, в суді залишилося 47 суддів, які протягом 2,5 років отримали близько 95 мільйонів гривень. Ці суми включають зарплату для суддів, які формально не мають повноважень, але продовжують бути у штаті суду.

Після набуття чинності закону 15 грудня 2022 року, всі справи були передані до нового Київського міського окружного адміністративного суду, а ОАСК припинив свою діяльність. Тим не менш, судді продовжували отримувати заробітну плату, хоча й не виконували свої обов’язки. Наприклад, голова суду Павло Вовк, не розглядаючи жодної справи в 2023 році, заробив близько 1,9 мільйона гривень, порівняно з 2 мільйонами гривень у 2022 році, коли суд ще функціонував.

У Україні наразі існує більше 480 суддів, які фактично не виконують своїх обов’язків, проте продовжують отримувати заробітну плату. Кожен з них обходиться бюджету в середньому в понад 1,2 мільйона гривень на рік. Це викликано різними причинами, включаючи закінчення терміну повноважень, реорганізацію суду, відсторонення за правопорушення, мобілізацію до армії, затримки з прийняттям присяги або проходженням суддівської підготовки.

Також, важливо зазначити, що причини неактивності суддів можуть бути пов’язані із затримками в адміністративних процесах або особистими обставинами, такими як декретна відпустка, хоча остання причина рідко призводить до значних витрат на утримання суддів.

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Пара відвідала вечірку, присвячену презентації нової колекції одягу. Вони сиділи за столиком із розкішним букетом троянд, ймовірно подарованим Муратом. Сам Налчаджиоглу не поспішав викладати спільні фото, але дизайнерка Еллая Рукосса опублікувала відео з заходу, де бізнесмен був зафіксований разом зі своєю обраницею.

Мурат Налчаджиоглу вже встиг побудувати кілька нових стосунків після розлучення з українською співачкою Ані Лорак. Нагадаємо, що причиною їхнього розриву стали численні зради з боку бізнесмена. Попри це, колишнє подружжя разом виховує доньку Софію.

Після розриву зі співачкою Мурат одружився вдруге — з візажисткою Лілією, однак їхній шлюб теж швидко завершився розлученням. Потім він зав’язав стосунки з моделлю Анастасією Фоксі. Спочатку пара виглядала щасливою, проте згодом Фоксі розкрила чимало скандальних деталей, включаючи аборт, який вона зробила від бізнесмена.

Поки що Мурат не коментує свої нові стосунки. Проте його публічна поява з невідомою дівчиною вже породила чутки та обговорення. Її ім’я й подробиці їхніх стосунків поки залишаються таємницею.

Бурхливе особисте життя Мурата Налчаджиоглу продовжує викликати інтерес. Здається, після низки невдалих романів і скандалів бізнесмен не полишає спроб знайти щастя в нових стосунках.

Останні новини