Вівторок, 15 Липня, 2025

Львівська анестезіологиня, підозрювана у смерті дитини, йде на службу до ЗСУ

Важливі новини

У офіційного виробника сигарет виявлено контрафактне виробництво

Під час тщательного розслідування, проведеного оперативними працівниками Бюро економічної безпеки (БЕБ), було виявлено та вилучено великий виробничий комплекс, де нелегально виготовлялися підроблені сигарети. Цей об'єкт виявився ключовим ланцюжком у виробництві та розповсюдженні контрафактних тютюнових виробів на території країни.

На перший погляд, здавалося, що цей підпільний виробництвенний цех функціонував як звичайна промислова лінія, проте детективи БЕБ ретельно проаналізували кожен крок та кожен процес виробництва, розкривши незаконну діяльність.

У результаті проведених заходів вдалося затримати організаторів та учасників цієї злочинної схеми. Крім того, вилучено велику кількість контрафактних сигарет та матеріали, призначені для їхнього виготовлення. Це значний крок у боротьбі з тютюновою контрабандою та злочинними угрупованнями, які намагаються незаконно збагачуватися за рахунок шкоди здоров'ю громадян та порушення законів країни.

Після розкриття цієї схеми правоохоронці продовжують активно вести слідство з метою виявлення всіх співучасників та зловмисників, які сприяли функціонуванню цього нелегального виробництва. Результати цієї операції свідчать про високий рівень ефективності та професіоналізму Бюро економічної безпеки в боротьбі з економічною злочинністю та порушеннями законодавства.

Обшуки проводились на виробничих та складських приміщеннях підприємства, що має ліцензію на офіційне виробництво тютюнових виробів.

Згадану компанію пов’язують із відомим підсанкційним одеським контрабандистом. Наші джерела, знайомі з перебігом справи, підтвердили, що йдеться про «короля контрабанди» Вадима Альперіна.

Під час обшуків співробітники БЕБ вилучили лінію для виробництва тютюнових виробів, на якій незаконно виготовляли сигарети.

Шмигаль розповів про відновлення авіасполучення

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Він також повідомив, що внаслідок російських атак значно постраждала авіаційна інфраструктура, і було пошкоджено понад 15 цивільних аеропортів. Окрім того, росіяни здійснили майже 60 атак на портову інфраструктуру, що призвело до пошкодження або знищення понад 300 об’єктів і 22 цивільних суден, із численними жертвами серед людей.

Незважаючи на ці труднощі, завдяки зусиллям українських Сил оборони вдалося стабілізувати морський коридор. За словами Шмигаля, через нього за період війни перевезено понад 75 млн тонн вантажів на більш ніж 2800 суднах. Це дозволяє підтримувати важливі міжнародні поставки, незважаючи на проблеми в інших сферах транспортної інфраструктури.

Також, Міністерство розвитку громад та територій разом з Посольством США презентувало дорожню карту для відкриття повітряного простору України в умовах воєнного стану, щоб зберегти авіаційну інфраструктуру та кваліфіковані кадри, що дозволить швидко відновити цивільні польоти після завершення війни.

Дуда про війну в Україні: миру не буде без компромісів з обох боків

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що у війні між Росією та Україною може не бути чіткого переможця, оскільки обидві сторони, на його думку, врешті-решт будуть змушені піти на поступки. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Euronews. «Тут має бути компроміс. Я маю на увазі, що де-факто для досягнення миру, на мою думку, треба визнати, […]

Поліція підозрює Назарія Гусакова у шахрайстві з благодійними зборами на СМА

Національна поліція України розпочала два кримінальні провадження щодо громадянина Назарія Гусакова, який опинився в центрі гучного скандалу, пов’язаного з можливим шахрайством у сфері благодійності. За даними правоохоронців, він міг незаконно зібрати значні суми під виглядом допомоги на лікування спінальної м’язової атрофії (СМА). Інформація про терміновий збір на препарат для лікування СМА активно поширювалась у соцмережах […]

У Харківській області оголошено примусову евакуацію

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

На півночі громада межує з Куп’янським районом Харківської області, на півдні – з Лиманською громадою Донецької області.

Раніше Генштаб повідомляв, що за останню добу на цих напрямках було 3 і 6 атак РФ відповідно.

Львівська анестезіологиня Ірина Пода, яка фігурує у гучній справі про смерть 5-річного Велеса Пашника під час стоматологічної процедури, мобілізувалась до лав Збройних сил України. Її адвокати вже ініціювали клопотання про зупинку кримінального провадження — на період служби.

Батько загиблого хлопчика, Віктор Пашник, переконаний: це спроба уникнути відповідальності. «Звісно, що це портновщина, можливість уникнути покарання і відповідальності», — заявив він у коментарі ZAXID.NET. Йдеться про тактику, коли фігуранти справ навмисне використовують правові лазівки, щоб “перечекати” терміни слідства або суду.

У січні 2024 року маленький Велес потрапив до приватної стоматологічної клініки Ori-Dent у Львові. Під час видалення молочних зубів під загальним наркозом у дитини зупинилося серце. Після тривалого перебування у глибокій комі хлопчик помер.

Розслідування показало, що анестезіологиня Ірина Пода та стоматологиня Вікторія Карнаухова не мали необхідної кваліфікації для надання медичної допомоги дітям. Більше того, Пода, за даними слідства, підробила сертифікат про проходження відповідного навчання, щоб отримати дозвіл на роботу з малолітніми пацієнтами.

У лютому 2025 року Ірині Поді було оголошено підозру одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України — зокрема, за неналежне виконання професійних обов’язків, підроблення документів, використання підроблених документів та незаконну медичну практику.

Після мобілізації Ірини Поди її захист просить зупинити справу — адже відповідно до закону, перебування на військовій службі є підставою для призупинення провадження. Однак такий сценарій може мати далекосяжні наслідки: доки справу буде “заморожено”, може сплинути термін притягнення до кримінальної відповідальності. Максимальна санкція за інкримінованими статтями — до п’яти років позбавлення волі.

Прокуратура Львівщини наразі не надала коментар щодо ситуації. Суспільство ж уважно стежить за тим, чи стане військова форма щитом від правосуддя.

Останні новини