Неділя, 20 Квітня, 2025

“Міс Всесвіт України 2019” Анастасія Суббота розповіла про аб’юз у стосунках

Важливі новини

Екс-генерал ЗСУ Кривонос закликав не вважати F-16 “диво-зброєю”

Кривонос наголосив на важливості реалістичної оцінки можливостей нової техніки, застерігаючи від надмірних очікувань. Він підкреслив, що жоден окремий вид озброєння не може бути панацеєю і закликав до комплексного підходу у військовій стратегії.

Він нагадує, що проти будь-яких західних поставок “росіяни досить швидко знаходили певну протидію”.

“Росіяни ефективно, цілеспрямовано працювали в напрямку опрацювання відповідей. Винахід тактики протидії цим літакам, активне використання нових комплексів РЕБ – на жаль, Росія у сфері РЕБ найкраща у світі вже тривалий час. Ситуація (після прибуття F-16 – Ред.) стане значно кращою, але не подумайте, що ми вже до початку вересня дійдемо до Севастополя”, – сказав Кривонос.

Він засумнівався в тому, що Україна зможе обслужити велику кількість таких літаків (Зеленський позавчора говорив, що їх потрібно щонайменше 128). За його словами, на кожен літак потрібно мінімум два пілоти, а краще 3-4.

“Тепер рахуйте, 120 помножимо на два, 240 пілотів. Добре якщо англійською мовою. І це з урахуванням того, що ми зазнали досить серйозних втрат у пілотах за останні два роки війни”, – каже екс-генерал. Крім того, за його словами, “нам потрібні авіаційні інженери і техніки, які будуть обслуговувати величезну кількість цих літаків”.

На його думку, також “усі українські дороги, всі автостради мають бути підготовлені за системою, як це, наприклад, існує в тій же Швеції, де всі дороги підготовлені. Шведські автошляхи – це суцільний шведський аеродром. І досить складно виявити, потрапити, тому що на кожній ділянці в 50 км є майданчики для очікування, майданчики для приземлення”.

Він закликав “зробити українські дороги як аеродром”.

Інструктор автошколи у Києві вимагав 14 тисяч за «успішний» іспит

У столиці знову спалах навколо системи видачі водійських посвідчень. Цього разу — головна роль у схемі в інструктора автошколи, який «допомагав» учням скласти іспит. Але не безкоштовно. Як встановило слідство, інструктор сам шукав клієнтів — тих, хто мав труднощі з іспитами. І замість додаткових занять пропонував коротший шлях: позитивну оцінку в Територіальному сервісному центрі МВС. […]

Українська тенісистка Людмила Кіченок відмовилася від участі в турнірі Australian Open

Українська тенісистка Людмила Кіченок та її партнер по змішаному парному розряду француз Садіо Думбія знялися з турніру Australian Open. Пара мала зіграти у першому колі проти австралійки Еллен Перес і німця Кевіна Кравіца, проте не вийшла на корт. Причини такого рішення наразі не повідомляються. Незважаючи на відмову від міксту, Людмила Кіченок продовжує демонструвати високий рівень […]

The post Українська тенісистка Людмила Кіченок відмовилася від участі в турнірі Australian Open first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

В Україні з’явився батальйон з колишніх в’язнів

Назва "Характерники" має історичне коріння і відсилає до легендарних козаків-чаклунів, які, за переказами, володіли надприродними здібностями. Це символізує прагнення учасників підрозділу до самовдосконалення та подолання минулого.

Це було оголошено у Telegram-каналі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Новобранці, що склали військову присягу, відзначаються своїм патріотизмом та готовністю захищати Україну. Вони також мають значний досвід, в тому числі бойовий.

“Ці добровольці вирішили використати своє право на викуплення провини та приєднатися до армії для захисту нашої землі від загарбників”, – йдеться у повідомленні.

Батальйон “Характерники” планує найближчим часом розпочати виконання бойових завдань і продемонструвати свої військові здібності на полі бою.

В Україні вже почав діяти схвалений парламентом закон про добровільну мобілізацію в’язнів. Однак закон має низку нюансів і стати на захист держави, зможуть не всі. Мобілізуватися не зможуть засуджені за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України.

Кабмін вирішує проблему нестачі електроенергії

Уряд активно працює над вирішенням проблеми дефіциту генеруючих потужностей в Україні. Шляхом спонукання бізнесових структур та приватних осіб до активного створення власних джерел енергії, влада сподівається на покращення ситуації в енергетичному секторі країни. Нові ініціативи та програми сприятимуть розвитку альтернативних джерел енергії та створять стимули для впровадження енергоефективних технологій. Залучення приватного сектору до цього процесу не лише забезпечить стабільність енергопостачання, а й сприятиме зростанню інвестиційної привабливості України та створенню нових робочих місць у сфері енергетики.

Як ми вже писали, частина підприємців цим уже почала займатися, але купувати свої генеруючі установки по кишені далеко не кожному.

Останніми днями влада зробила низку заяв з обіцянкою допомогти в цій справі.

Учора прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабмін готує програму пільгового кредитування на закупівлю енергетичного обладнання як для громадян, так і для бізнесу. І сказав, що вчора уряд затвердив порядок надання фінансової підтримки фізособам, які встановлюватимуть генерувальні установки з альтернативних джерел енергії у власних домогосподарствах. Мабуть ідеться про сонячні панелі, вітрові та теплові установки.

Шмигаль повідомив, що сума компенсації для установок потужністю до 10 кВт на одне домогосподарство становитиме 244 тис. грн. А максимальна сума кредиту – 480 тисяч гривень строком на 5 років.

Коли саме запрацюють нові кредитні програми і які будуть умови кредитування бізнесу, прем’єр не уточнив.

У банківській же спільноті очікують, що енергетичні кредитні програми (і для фізосіб, і для бізнесу) запустять через Фонд розвитку підприємництва, який наразі веде держпроект кредитування «5-7-9%».

Фінансисти розповіли, що напередодні спеціальну нараду з енергетики провів голова НБУ Андрій Пишний, на якій закликав банки активніше кредитувати енергетичні проєкти, насамперед з генерації.

За словами банкірів, голова НБУ заявив, що влада вважає своїм пріоритетом населення – саме його насамперед намагатимуться забезпечити електроенергією. Бізнес же піде за залишковим принципом.

Чиновники вважають, що компанії зобов’язані самі думати, як себе забезпечувати світлом, а не розраховувати на владу, а банкіри їм мають у цьому допомогти грошима, відкривши кредитні програми.

“Пишний постарався максимально натиснути на банки і заявив, що “енергетика має стати головним пріоритетом у кредитуванні”. Великі проекти на великі суми потрібно фінансувати групами (банків), у рамках консорціумного кредитування. При цьому настійно залучати місцеву владу, ОТГ (об’єднані територіальні громади). Щоб стимулювати енергетичне кредитування, НБУ пообіцяв спростити вимоги до застав (дозволять надавати менше забезпечення) як виняток. Щодо ціни такий розрахунок: при середній ціні гривневих ресурсів у 6% (депозити + кошти на картах/поточних рахунках) від банків чекають кредитування в середньому під 13-14% річних, і частину з цієї ставки може покривати центральна влада або влада на місцях. Нацбанк розраховує, що банки запустять і впровадять нові енергетичні кредити протягом 6 місяців”, – сказало джерело “Страны” в одному з банків.

А також уточнило, що з інших питань (не енергетичних) Андрій Пишний говорив про повернення права власників на виведення дивідендів з прибутку банків, яке заборонене з початку повномасштабного вторгнення. Що саме вирішать – поки неясно. Обіцяють відповісти ближче до кінця літа, після того, як НБУ перерахує капітали банків за новими вимогами. По суті Пишний дав зрозуміти, що дозволить виведення дивідендів, якщо зрозуміє, що банки зможуть безболісно виконувати вимоги капіталізації. Але якщо їм самим не вистачатиме коштів, репатріацію дивідендів не дозволять.

“Міс Всесвіт України 2019” Анастасія Суббота шокувала прихильників, відкривши правду про свої стосунки з чоловіком. Модель поділилася сумною історією про аб’юз, який вона переживала протягом шести років у стосунках. Суббота опублікувала фото з наслідками побиття і написала емоційний пост, в якому описала маніпуляції, насильство, погрози та депресію, з якими вона стикалася.

Вона згадала, як спочатку сподівалася, що ситуація зміниться, але з часом розуміла, що все тільки погіршується. Анастасія також поділилася переживаннями про те, як важко їй було, коли вона перебувала без рідних за кордоном, під час перебоїв зі зв’язком і в умовах війни. Вона також звернулася до жінок, які знаходяться у подібній ситуації, з порадою любити себе і не терпіти насильство.

Модель зазначила, що, незважаючи на важкі роки, тепер вона живе без страху, намагаючись дати своєму життю новий початок.

The post “Міс Всесвіт України 2019” Анастасія Суббота розповіла про аб’юз у стосунках first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини