Вівторок, 22 Липня, 2025

Сина народного депутата звинуватили у розкраданні коштів громади Львівщини

Важливі новини

Турбота на 57 мільйонів: посадовці КМДА крали у психічно хворих

Корупційні скандали в Київській міській державній адміністрації давно не дивують. Але останній випадок — справжній шок навіть для бувалих. За даними СБУ, високопосадовці столичної мерії у змові з комунальниками й приватними компаніями розкрадали мільйони гривень, виділених на догляд за тяжкохворими киянами, зокрема — з психічними розладами. Організатором схеми слідство вважає колишнього заступника директора Департаменту охорони […]

The post Турбота на 57 мільйонів: посадовці КМДА крали у психічно хворих first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

У Києві Mercedes влетів у людей на літньому майданчику ресторану: постраждало четверо

Постраждалі пишуть у соцмережах, що водій Mercedes заявив їм, що хотів «потягатися з іншою тачкою», але не впорався з керуванням.

Потім сказав, що він усе «порішає», бо працює в команді гурту «Океан Ельзи», і пропонував потерпілим гроші. На руці в нього дійсно був браслет «Команда Океану Ельзи».

За словами потерпілих, коли приїхав його адвокат, то кидався на людей, щоб вони не знімали.

На місце ДТП приїхав адвокат винуватця, який накинувся на постраждалих, коли вони намагалися зафіксувати події.

Власницею авто виявилася бізнесвумен Лідія Сметана, власниця бренду одягу «One by one». Вона виклала фото в Instagram із підписом «День ментального здоров’я у нас вийшло відсвяткувати на максимум».

Андріїв день 4 липня: що не можна робити і що віщують прикмети

В Україні готуються радикальні зміни у системі пенсійного забезпечення. Спеціальні пенсії, які роками отримували судді, прокурори та силовики, можуть незабаром залишитися в минулому. Про це заявив народний депутат Данило Гетманцев, підкресливши, що мова йде не лише про економічне рішення, а передусім — про справедливість. Сьогодні в Україні існує невелика група осіб, яким держава продовжує виплачувати […]

Якими можуть бути наслідки ударів по російських радіолокаційних станціях раннього попередження

Протягом останнього тижня українські безпілотники знову відіграли важливу роль у забезпеченні безпеки нації, завдаючи ударів по двох російських радіолокаційних станціях раннього попередження про ядерний удар «Воронеж-М». Ці стратегічно розташовані станції, знаходяться в Армавірі (Краснодарський край) та Орську (Оренбурзька область), відіграють ключову роль у російській системі відбиття ядерного нападу. Акція безпілотників має величезне значення для стратегічної безпеки України та регіону, демонструючи високу ефективність та відданість національних військових сил.

Згідно з військовою доктриною РФ, напад на об’єкти ядерного стримування може стати приводом для нанесення ядерного удару з боку Росії.

Поки що ні Україна, ні РФ офіційно ці удари не коментувала. Якщо не брати до уваги заяву сенатора Дмитра Рогозіна, який звинуватив США в причетності до атаки і заявив, що американці «дадуть відповідь по повній».

Що це означає?

З приводу суто військової доцільності нанесення ударів по цих станціях експертами висловлюються різні думки.

Частина вважає, що доцільність є, оскільки станції використовувалися росіянами для відстеження запуску ракет з України. Інші кажуть, що для цих цілей вони навряд чи застосовувалися. До того ж невідомий результат атаки – виведені радари з ладу чи ні.

Але у цих ударів можуть бути і політичні резони та наслідки.

Не виключено, що таким чином Україна намагається показати Заходу, що боятися ядерних загроз Росії не слід, оскільки вона не може захистити навіть свої системи ядерного стримування. А тому можна бити західною зброєю по російській території, збивати російські ракети системами ППО НАТО і вводити війська в Україну.

Хоча, насправді, наслідки цих ударів можуть рівно зворотні, різко посиливши побоювання Заходу з приводу загрози ядерної війни і давши додаткові аргументи тим, хто, наприклад, виступає проти згоди на удари західними ракетами по РФ.

Якою буде реакція Росії? Російська влада поки що на удари по станціях ніяк офіційно не реагувала. Можливо, поки визначаються з публічною і непублічною реакцією. І спробує використати ситуацію у своїх інтересах, тим чи іншим чином «посиливши» сигнал Заходу про те, що «ситуація на межі».

Але, в будь-якому разі, удари по об’єктах ядерних сил РФ – це потужний пас російській «партії війни», яка вже давно вимагає перейти від словесних погроз на адресу Заходу до прямих дій або до виставлення йому ультиматуму із загрозою застосування ядерної зброї.

Не факт, що конкретно ці удари стануть приводом до таких дій або ультиматуму, але вони посилюють позиції тих сил у Москві, які виступають за радикалізацію конфлікту із Заходом.

І це ж загалом вписується в загальну стратегію умовної глобальної «партії війни» для переведення її на новий рівень ескалації з, можливо, вже прямим зіткненням Заходу і РФ.

Пити чи не пити: чи справді вода заважає схудненню

Боротьба із зайвою вагою — справа непроста і потребує комплексного підходу. Проте серед популярних “лайфхаків” для швидкого схуднення чимало таких, що більше шкодять, ніж допомагають. У чому полягають основні міфи — пояснюють дієтологи. Міф 1: менше пити — швидше худнутиЗневоднення дійсно може дати ілюзію “схуднення”, але лише за рахунок втрати води. Як пояснюють фахівці, достатній […]

Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) оголосили підозру сину народного депутата Андрія Лопушанського. Його звинувачують у причетності до корупційної схеми, яка призвела до розкрадання коштів громади Львівської області.

Слідчі ДБР викрили схему привласнення бюджетних коштів у Львівській області. До оборудки, за даними слідства, причетний син народного депутата Андрія Лопушанського, який обіймає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Як встановило розслідування, у період з вересня по грудень 2019 року син нардепа разом із посадовцями Верхньосиньовидненської селищної ради та підконтрольних йому комерційних структур організував злочинну схему. Зловживання стосувалося закупівлі обладнання та матеріалів для реконструкції вуличного освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів.

ДБР повідомило, що реалізація цієї схеми завдала державі збитків на суму близько одного мільйона гривень.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання підозрюваного та його батька. У результаті син депутата отримав підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років із конфіскацією майна. Наразі слідчі дії тривають, а всі деталі справи встановлюються.

The post Сина народного депутата звинуватили у розкраданні коштів громади Львівщини first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини