Субота, 19 Липня, 2025

У Конгресі США проголосували за військову допомогу Україні

Важливі новини

У “справі” Романа Гринкевича готуються вручити підозри чиновникам Міноборони

Ця справа привернула значну увагу громадськості та ЗМІ, оскільки вона стосується критично важливого питання забезпечення військовослужбовців якісним спорядженням, особливо в умовах підвищеної напруги та необхідності постійної бойової готовності.

Про це повідомив прокурор в залі одного з судових засідань щодо перегляду запобіжного заходу підозрюваним. Імена та кількість вказаних фігурантів збоку МОУ сторона обвинувачення не озвучила.

Але було зрозуміло, що мова не про одну людину, а про групу осіб, які, вірогідно, діяли як організоване угруповання в самому міністерстві. Водночас відомо, що вже понад 7 місяців у так звані «справі Гринкевича» не було жодних інших фігурантів, окрім, власне самого Гринкевича та представників постачальників МОУ.

З самого початку велись розмови, що реалізація такої оборудки на мільярди гривень неможлива без погодження з керівництвом Міністерства.

Адже, якщо Гринкевичі продавали неякісну форму, то в Міністерстві оборони хтось мав закривати на це очі та оплачувати її. ДБР, своєю чергою, заявляє про збитки щонайменше у мільярд гривень.

Раніше стало відомо про те, що МОУ намагалося визнати себе у провадженні проти Гринкевича потерпілою стороною. Однак чи сталося це до цього часу та коли саме, достеменно невідомо.

22 лютого ДБР інформувало, що потерпілі у «справі Гринкевичів» відсутні. Згодом, 14 березня у ДБР вказали, що статус потерпілої сторони МОУ нібито отримало – 17 січня. Та за таких обставин невідомо, чому у лютому Бюро стверджувало зворотне.

Постачання форми компанією Романа Гринкевича за замовлення Міноборони відбувалося як до, так вже і після призначення міністром Рустема Умєрова. Крім того, вже нова його команда укладала з іншими компаніями, афільованими до родини Гринкевичів, договори на забезпечення потреб армії.

Прогнозується зростання захворюваності на COVID-19 в Україні

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Прогнозовано, що скоріш за все в серпні ми будемо спостерігати зростання й таке ж зростання буде продовжуватися до вересня включно. У вересні почнеться так званий епідемічний сезон ГРВІ та грипу. Зазвичай ми поступово вже підходимо до того, що у вересні та жовтні ми почнемо бачити перші прояви циркуляції інших респіраторних вірусів. Інші респіраторні віруси вони достатньо обмежують циркуляцію COVID-19, тому що ніколи не буває такого, щоб циркулювало 3 або 4-5 різних респіраторних вірусів

Підбиваючи підсумок він зазначив, що скоріш за все впродовж серпня-вересня в Україні буде зареєстрований підйом захворюваності.

Також за прогнозами він не повинен перевищувати показники міжепідемічного періоду, тобто не повинно призводити до введення протиепідемічних заходів

Він також розповів, що в Україні за останній місяць трохи більше як 2,5 тис. людей вакцинувалися від COVID-19 й зауважив, що це найнижчі показники в літні місяці й від початку року.

Кожного року спостерігаємо, що в березні-травні, навіть ще і в червні, підтримується рівень вакцинації на рівні 8-10 тис. Липень і серпень – найспокійніші місяці для населення, коли дуже низька кількість звернень

Кузін повідомив, що в Україні є понад 500 тис. доз вакцини проти COVID-19.

Також Кузін заявив, що в Україні поки що немає ризиків введення локальних карантинів або обмежувальних заходів через COVID-19.

Кузін повідомляв, що на території України циркулює щонайменше 10 різних підтипів коронавірусу, зокрема і штам FLiRT, який був зареєстрований вперше в світі в березні цього року. В країні за останній місяць зросла кількість захворювань, але поки що нема прогнозів про можливість епідемії.

Український «Щедрик» став частиною різдвяної кампанії Chanel

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Відео, присвячене святковій колекції косметики, було презентовано напередодні та вже привернуло увагу поціновувачів бренду по всьому світу.

Головною зіркою рекламного ролика стала італійська супермодель Вітторія Черетті, відома як «ангел» Victoria’s Secret. У відео показано святкову атмосферу, яка гармонійно підкреслюється музикою Леонтовича. Його «Щедрик» давно став символом Різдва і улюбленою мелодією в різних країнах.

Цього року «Щедрик» продовжує надихати, розширюючи свій вплив і культурне значення. Нагадаємо, що у 2022 році мелодія відзначила своє 100-річчя, залишаючись одним із найвідоміших музичних творів українського походження.

Залучення «Щедрика» до кампанії Chanel стало черговим прикладом інтеграції української культури у світові брендові проєкти.

Катерина Репяхова зробила пластичну операцію: блогерка розповіла про зміни в зовнішності

Відома українська блогерка, бізнесвумен та дружина народного артиста України Віктора Павліка, Катерина Репяхова, поділилася новиною про своє друге хірургічне втручання. Цього разу вона зважилася на ментопластику — операцію, яка змінює форму підборіддя, роблячи його більш виразним за допомогою імпланта. У своєму Instagram зірка мережі поділилася своїми враженнями. Це хірургічна процедура, під час якої змінюють форму […]

The post Катерина Репяхова зробила пластичну операцію: блогерка розповіла про зміни в зовнішності first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

9 березня: День народження Тараса Шевченка

Сьогодні українці вшановують пам’ять видатного поета, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, який народився 9 березня 1814 року. День народження Тараса Шевченка За 47 років життя Тарас Шевченко пробув 24 роки у кріпацтві, 10 — на засланні, а решту — під наглядом жандармів. Але, попри це, він зміг проявити себе як різнобічно обдарований митець […]

The post 9 березня: День народження Тараса Шевченка first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт HR4016, що передбачає продовження військової допомоги Україні. Як повідомив член Палати Дон Бейкон, за відповідне рішення проголосували 353 конгресмени, 76 — висловилися проти.

Документ передбачає продовження фінансування оборонної підтримки України в умовах триваючої російської агресії. Широка двопартійна підтримка дозволила просунути законопроєкт до наступної стадії — розгляду в Сенаті.

У верхній палаті Конгресу проєкт можуть або ухвалити без змін, або внести поправки, або ж повністю відхилити. Якщо Сенат схвалить законопроєкт, його направлять на підпис президентові США.

На тлі законодавчих процесів президент США Дональд Трамп публічно змінив тон щодо підтримки України. Нещодавно він заявив про новий пакет військової допомоги, до якого, зокрема, входять ракети до систем протиповітряної оборони Patriot, що вже прямують до України.

Водночас Трамп наголосив, що не спілкувався з Володимиром Путіним після своїх заяв, проте закликав російського президента погодитися на припинення вогню до набуття чинності нових санкцій США. За словами Трампа, він також не підтримує ідею українських атак на Москву.

За останні місяці спостерігається зрушення у позиції республіканців. Якщо раніше деякі з них висловлювали скепсис щодо фінансової підтримки Києва, то тепер дедалі більше членів Палати представників долучаються до підтримки ініціатив, що відповідають курсу президента Трампа.

Останні новини