Середа, 23 Липня, 2025

Україна та Росія обговорюють припинення атаки на енергетичні об’єкти

Важливі новини

На Київщині рейдери захопили 1500 гектарів землі агропідприємства

Поки Україна веде війну за незалежність, у глибокому тилу реалізуються багаторівневі корупційні схеми. Однією з найгучніших стала історія навколо ПрАТ «ОБУХІВСЬКЕ» — аграрного підприємства на Київщині, яке стало жертвою рейдерського нападу з боку групи, пов’язаної з бізнесменами Олександром і Тарасом Мойсеєнками. Захоплення землі, за даними джерел, відбувалося через підконтрольну компанію ТОВ «РОЗА-Л». Головною фігурою на […]

Малюська: Ідея мобілізації засуджених – на порозі внесення до Ради

Міністр юстиції, Денис Малюська, повідомив про можливість внесення до Верховної Ради законопроєкту, що стосується мобілізації засуджених. Він наголосив на важливості цієї ініціативи, зазначивши, що є тисячі ув'язнених, які готові стати військовослужбовцями. Проте відмовлено у мобілізації тих засуджених, які порушували військову дисципліну або вчиняли злочини, пов'язані з виконанням свого військового обов'язку чи проти державності. Важливість підтримки з боку командирів також відзначена, але не буде нав'язуватися жодному з них мобілізованих військовослужбовців. Це лише командири, які розуміють, з ким матимуть справу, отримають відповідні підрозділи. Верховна Рада може прийняти законопроєкт до кінця весни.

Український міністр юстиції Денис Малюська оголосив про можливість внесення до Верховної Ради законопроєкту щодо мобілізації засуджених на військову службу. Цей крок є важливим кроком у забезпеченні армії необхідними кадрами, проте ініціатива передбачає виключення засуджених, які порушували військову дисципліну або вчиняли злочини проти державності. Підтримка з боку командирів також має важливе значення. Верховна Рада може прийняти законопроєкт до кінця весни, що сприятиме удосконаленню військової мобілізації та забезпеченню обороноздатності країни.

Можливості військової підтримки: що дозволяє юридично оголошений воєнний стан для західних партнерів України

На думку народного депутата Сергія Демченка, введення воєнного стану в Україні може виявитися вигідним для західних партнерів через розширені можливості надання допомоги країні у рішенні нагальних питань та зміцненні обороноздатності. У своєму відеозверненні, яке стало об'єктом широкого обговорення, політик розкриває свою позицію стосовно воєнного стану та можливих переваг для України. Сергій Демченко заявив, що в Україні оголошено воєнний стан, а не війна. З його слова, це визначає фінансування з боку партнерів, адже лише оголошення воєнного стану дає змогу західним партнерам надавати повний обсяг допомоги. Демченко підкреслив, що партнери обмежені в законодавстві своїх країн та міжнародних нормах, включно з нормами НАТО. Від оголошення воєнного стану залежить багато аспектів, включаючи взаємодію з МВФ. Для країн, що перебувають у воєнному стані та тих, що ні, існують різні умови співпраці, що може обмежити область їхнього взаємодії.

• Введення воєнного стану в Україні може сприяти збільшенню обсягів допомоги від західних партнерів, що є важливим для розвитку обороноздатності та зміцнення безпеки країни.

• Народний депутат Сергій Демченко вказує на те, що оголошення воєнного стану відкриває західним партнерам можливість надання повноцінної допомоги, що необхідно для ефективного протистояння зовнішнім загрозам.

• Від оголошення воєнного стану залежить не лише рівень фінансування, а й можливість співпраці з міжнародними партнерами, такими як МВФ та країни-члени НАТО.

• Розуміння різниці між оголошенням воєнного стану та наявністю війни є важливим для правильного сприйняття ситуації країни на міжнародному рівні та забезпечення необхідної допомоги від партнерів.

• Партнерство з західними країнами у вирішенні нагальних питань оборони та безпеки є ключовим фактором для зміцнення національної безпеки України у складних геополітичних умовах.

У Києві сварка в магазині ледь не закінчилась вбивством

У Києві поліцейські затримали чоловіка, який під час конфлікту у магазині на вулиці Льва Ревуцького завдав ножового поранення іншому покупцю. Випадок, який міг завершитися вбивством, став приводом для відкриття кримінального провадження. Як повідомили в пресслужбі столичної поліції, конфлікт між двома незнайомими чоловіками почався зі словесної перепалки, яка переросла в бійку. У розпалі суперечки один із […]

The post У Києві сварка в магазині ледь не закінчилась вбивством first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Трамп заявив, що дуже багато допомагає Україні

Президент США Дональд Трамп заявив, що війна між Росією та Україною “ніколи не мала би початися”, якби у 2022 році він обіймав посаду глави Білого дому. Про це він сказав в інтерв’ю, відповідаючи на питання журналіста про відмінності в підходах до допомоги Україні та Ізраїлю. «Я допомагаю Україні. Допомагаю їй дуже багато. Це війна, яка […]

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Зазначається, що Київ прагне відновити переговори за посередництва Катару, які були близькі до угоди в серпні, але були зірвані вторгненням України в Курськ, повідомили джерела видання, серед яких були і високопоставлені українські чиновники.

Є дуже ранні переговори про потенційний перезапуск чогось. Зараз ведуться переговори щодо енергетичних об’єктів,

Видання пише, що угода ознаменувала б найзначнішу деескалацію війни з того часу, як російський диктатор володимир путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року.

Цього місяця президент України Володимир Зеленський заявив, що угода про захист енергетичних об’єктів може свідчити про готовність росії брати участь у ширших мирних переговорах.

За словами високопоставленого українського чиновника, москва та Київ уже скоротили частоту атак на енергетичну інфраструктуру один одного за останні тижні в рамках домовленості, досягнутої їхніми розвідувальними службами.

У 2024 році росія застосувала понад 1000 засобів ураження проти енергетичних об’єктів України. Втрати енергетичних потужностей перевищують 9 ГВт, що еквівалентно забезпеченню електроенергією чотирьох країн ЄС.

Останні новини