Субота, 19 Квітня, 2025

Україна в умовах безробіття: 8 мільйонів громадян не працюють і не шукають роботу

Важливі новини

Опитування показало скільки українських біженців хочуть повернутися додому

За наявною інформацією, жінка, яка працювала нянею, звинувачується у неприпустимих діях щодо 4-річної дівчинки, яка перебувала під її наглядом. Ситуація набула широкого розголосу після того, як відеозапис події з'явився в мережі інтернет, викликавши хвилю обурення серед користувачів соціальних мереж та громадськості в цілому.

Як зазначають експерти Gradus Research, публікуючи результати дослідження, 64% мігрантів з України не адаптувалися до життя в інших країнах і мають намір в підсумку повернутися додому.

За результатами опитування, найбільше бажання повернутися в Україну висловлюють мігранти, які віддалено працюють на український бізнес – 70%. Так само найбільше бажання висловлюють щодо повернення в Україну ті мігранти, які є тимчасово непрацевлаштованими – 68%.

Частково на бажання повернутися в Україну впливає досвід агресивної поведінки громадян інших країн щодо мігрантів. Щонайменше 23% опитаних повідомили, що вони мали відповідний негативний досвід.Водночас не менше 60% опитаних до цього часу вважають, що перебування за кордоном гарантує їм особисту безпеку. 65% відчувають безпеку дітей у таких умовах проживання. Відповідно почуття безпеки за себе чи за власну дитину є одним з ключових факторів, що стримують від повернення.

Ще один важливий показник в опитуванні – відсоток тих, хто може назвати час або вказати на приблизний термін свого повернення. Наразі більше ніж половина – 62% – не можуть вказати, коли вони зможуть повернутися додому.

36% опитаних мігрантів вважають, що вагомим фактором, який впливатиме на їх рішення, буде наявність реальної фінансової підтримки в момент переселення додому. Для трохи меншої кількості опитаних – 33% – важливим є насамперед отримання чи можливість облаштувати для себе житло на території України, де є високий рівень безпеки. 27% респондентів вважають, що мають намір одразу повернутися додому, якщо буде належним чином посилена протиповітряна оборона в країні.

Опитування проведене Gradus Research методом анкетування в мобільному додатку/онлайн-платформі Gradus. Вибірка відображає структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном, за виключенням тимчасово окупованих територій та територій ведення активних бойових дій. Період проведення поля: 17-22 травня 2024 року. Розмір вибірки: 656 респондентів.

У колонії на Полтавщині викрили організовану групу катів

Жорстокі знущання, системні катування та навіть вбивства ув’язнених – такі моторошні факти викрили слідчі Державного бюро розслідувань у “Божковській виправній колонії №16” на Полтавщині. Як з’ясувалося, до цих злочинів безпосередньо причетні службові особи колонії, які діяли як організована злочинна група. За даними слідства, жертвами катів ставали майже всі новоприбулі засуджені. Відразу після прибуття їх змушували […]

The post У колонії на Полтавщині викрили організовану групу катів first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Лише 20 пілотів пройшли навчання на F-16

Згідно із даними, що надала Politico, Україна прогнозує завершення навчання лише двадцяти пілотів на літаках F-16 до закінчення поточного року. Цей показник становить лише половину від необхідної кількості для формування повноцінної ескадрильї, яка складається з двадцяти літаків.

Інтеграція нової техніки та підготовка кваліфікованих фахівців для її обслуговування та ефективного використання є надзвичайно важливими завданнями для забезпечення національної безпеки та підвищення обороноздатності країни. Незавершеність формування повноцінних ескадриль може породжувати виклики та обмеження в сфері оборони, тому важливо активізувати заходи з підготовки пілотів та забезпечення необхідної технічної бази для оптимального функціонування нових літаків.

Завдяки вдосконаленню навичок пілотів та створенню сприятливих умов для їх професійного зростання, Україна зможе ефективно використовувати потенціал нових літаків F-16 у вирішенні різноманітних завдань національної оборони та забезпеченні стабільності в регіоні.

Тому українська влада вимагає від США та інших країн активізувати підготовку пілотів F-16.

“Україна заявляє, що має 30 пілотів, які мають право негайно розпочати навчання у США. Проте, за словами трьох осіб, безпосередньо знайомих із запитом, адміністрація Байдена заявила Києву, що в її програмі в Аризоні немає місць для приймання більше ніж 12 пілотних стажистів одночасно”, – ідеться в статті.

У Данії та Румунії аналогічна проблема з доступними місцями для навчання.

Тому очікується, що до кінця цього року лише 20 українських пілотів F-16 закінчать навчання, пише видання.

Один із колишніх чиновників повідомив, що з такими темпами в України не буде повної ескадрильї підготовлених пілотів до кінця 2025 року.

«Це дуже терапевтично»: Кравець розповіла про свою нову пристрасть

Відома українська акторка та зірка «Кварталу 95» Олена Кравець кардинально змінила вектор своєї діяльності. Нещодавно артистка зізналася, що більше не займається розважальними шоу, а натомість поринула в літературну творчість. Курс на письменництво У коментарі для ТСН Кравець розповіла, що наразі проходять письменницькі курси та вже активно пише. Вона виконує вправи та експериментує з іншими методами […]

The post «Це дуже терапевтично»: Кравець розповіла про свою нову пристрасть first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Адвокат Роберт Амстердам представив звіт з фактами нападів на Українську Православну Церкву та її духовенство

Адвокат Української Православної Церкви, Роберт Амстердам, підкреслив у своєму відеозверненні, що зібравши обширний звіт обсягом понад 250 сторінок із доказами нападів на УПЦ, на її святині та духовенство, він протиставився законопроекту 8371, який, на його думку, виступає як прояв мови ненависті. За словами Амстердама, ці напади, вигнання вірян із церков, і навіть відмова у доступі до молитви – це неприпустимі дії. Адвокат закликав уряд припинити подальше розглядання цього законопроекту, не допускати розділення суспільства та націювання братів проти братів.

Відзначивши незалежність УПЦ від Московського патріархату, Амстердам підкреслив, що церква відмовляється від ідеології "русского мира" і підтримує будівництво божого миру. Амстердам наголосив, що УПЦ є повністю зв'язаною з Україною і активно підтримує захист країни від російської агресії.

Крім того, Амстердам закликав до підтримки України з боку Сполучених Штатів Америки, наголошуючи на критичній важливості цього кроку для обох країн. Він висловив занепокоєння щодо міжнародного співробітництва, натомість наголосив на необхідності надійності та підтримки міжнародних партнерів.

Висновки до вищезгаданої статті є наступними:

• Роберт Амстердам виступає як захисник інтересів Української Православної Церкви, заявляючи про збір звіту із доказами нападів на УПЦ, її церкви та священиків.

• Він відкидає законопроект 8371 як прояв мови ненависті, закликаючи уряд зупинити його розгляд.

• УПЦ відмежовується від ідеології "русского мира" і підтримує будівництво божого миру, а також повністю пов'язує себе з державою Україною.

• Амстердам закликає до підтримки України з боку США, вважаючи це критично важливим для обох країн і наголошуючи на необхідності міжнародної підтримки та співробітництва.

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Про це під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі повідомила заступник міністра економіки Тетяна Бережна.

За її словами, серед непрацюючих є люди з інвалідністю та ветерани, які «не знайшли себе на ринку праці», а також жінки, які не можуть поєднувати «виконання сімейних та робочих обов’язків».

Заступник міністра наголосила, що держава має спрямовувати зусилля на те, щоб повернути цих людей на ринок праці, оскільки дефіцит працівників в економіці становить 4,5 млн осіб.

Останні новини