Середа, 23 Липня, 2025

Умєров ініціює масштабні кадрові зміни та реформи в оборонній сфері

Важливі новини

Ірина Кормишкіна отримала керівну посаду в бізнесі свого чоловіка

Колишня народна депутатка від партії «Слуга народу» Ірина Кормишкіна, яка фігурує у справі про незаконне збагачення, отримала нову посаду. Вона стала головою Наглядової ради ТОВ «ПАЕК – АГРО». Про це сама Кормишкіна повідомила на своїй сторінці у Facebook, оновивши інформацію про місце роботи. скріншот ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» є аграрною компанією півдня України, до […]

The post Ірина Кормишкіна отримала керівну посаду в бізнесі свого чоловіка first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Компанія “Фармак” заробляє мільярди на постачаннях для армії: обшуки, тендери і завищені ціни

Наприкінці лютого поліція та СБУ провели обшуки на підприємстві АТ «Фармак», повідомили одразу кілька ЗМІ. Причиною слідчих дій стала підозра у змові з дистриб’юторами для продажу ліків державним і комунальним закладам за завищеними цінами, що нібито завдало державі збитків на три мільйони гривень. Відкрито кримінальне провадження за статтями про привласнення майна та відмивання коштів. Попри […]

Керівник ДБР прагне отримати політичний гешефт від “справи Майдану”

Останнім часом в Україні спостерігається зростання суспільної напруги, пов'язаної з діяльністю Державного бюро розслідувань (ДБР) щодо розслідування подій на Майдані. Ця ситуація викликає значний резонанс як серед громадськості, так і в політичних колах країни.

Як і інші високопоставлені керівники силового блоку, керівник ДБР Сухачов дуже хоче отримати політичний гешефт на справі Майдану. Тому в умовах війни, збільшення випадків корупції та зростання злочинності ДБР продовжує імітувати розслідування Майдану.

Наприклад, у червні 2024 року в межах справи “Майдану” повідомлено про підозру двом членам Кабміну та їхнім заступникам, десятьом працівникам Нацполіції, двом співробітникам СБУ. Крім того, також було повідомлено про чергову підозру Януковичу.

За весь 2024 рік “улов” теж виявився не маленький – два члени Кабміну, 39 співробітників Нацполіції, 4 співробітники СБУ, 15 військовослужбовців і ще 7 осіб із невстановленої категорії.

Протиповітряна оборона успішно знищила всі безпілотники шахед, але чотири ракети досягли цілей

У відповідь на події, що відбулися у ніч на 30 травня, Україна звернулася до міжнародної спільноти з вимогою негайної реакції на масовану ракетну та дронову атаку, яку здійснила Росія. Напад спрямовувався на військові об’єкти та критичну інфраструктуру країни. За інформацією, що надійшла від прес-служби Повітряних сил України, агресор використовував крилаті ракети та ударні безпілотники типу Shahed.

Ці напади викликали негайне засудження з боку українського уряду та міжнародних співтовариств. Вони становлять очевидне порушення міжнародного права та загрозу мирному співіснуванню. Наразі Україна активізувала заходи для забезпечення безпеки громадян та захисту територіальної цілісності.

Події цієї ночі відображають загострення ситуації на сході Європи та підкреслюють необхідність міжнародної співпраці для забезпечення стабільності та миру у регіоні. Україна закликає усіх зацікавлених сторін до діалогу та спільних зусиль у вирішенні конфлікту та запобіганні подальшого насильства.

У Харківщині було зафіксовано випуск вісім зенітних керованих ракет С-300/С-400, щонайменше п’ять із них вразили ціль. Подія спричинила пожежу на об’єкті газової інфраструктури, яка призвела до травмування двох осіб та гострої реакції на стрес у ще однієї особи.

У Харкові було поранено шестеро жінок та одного чоловіка внаслідок ракетного удару по адміністративній будівлі комунального підприємства. Також було повідомлено про зруйнування кінно-спортивного клубу у селі Мала Данилівка, але постраждалих від цього інциденту не було.

За інформацією, російські сили також випустили 11 крилатих ракет із літаків Ту-95 МС та 32 ударних безпілотників Shahed з різних районів.

Українська протиповітряна оборона знищила сім російських крилатих ракет та всі 32 безпілотника-камікадзе. Захисні заходи були розгорнуті у Хмельницькій, Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Київській та Вінницькій областях.

Противнику протистояли зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та підрозділи радіоелектронної боротьби Сил оборони України, повідомили у прес-службі Повітряних сил.

Вчені дослідили як радіація вплинула на тварин у Чорнобильській зоні

Зазвичай еволюція сприймається як повільний процес, але приклад собак, що мешкають на території Чорнобильської АЕС, демонструє, як швидко можуть відбуватися зміни в умовах екстремального середовища. Через 40 років після катастрофи науковці виявили значні генетичні відмінності у цих тварин, що відокремлюють їх від інших популяцій собак по всьому світу. Генетична відмінність чорнобильських собак Дослідження, проведене на […]

The post Вчені дослідили як радіація вплинула на тварин у Чорнобильській зоні first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

У нещодавньому інтерв’ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

За словами Умєрова, Міністерство оборони України функціонує у воєнних умовах як закритий периметр, де всі процеси повинні бути чіткими та контрольованими, а будь-які спроби зовнішнього або внутрішнього впливу є неприпустимими. Саме в цьому контексті і проводяться кадрові зміни.

Міністр також пообіцяв найближчим часом оголосити про нові призначення, включаючи заступників міністра.

Окрім кадрових змін, Рустем Умєров звернув увагу на реформування оборонних закупівель. Зокрема, «Спецтехноекспорт» (СТЕ) переходить від Головного управління розвідки (ГУР) до Міністерства оборони. Він наголосив на необхідності завершити процес очищення системи закупівель у тісній співпраці з правоохоронними та антикорупційними органами.

Також продовжується реформування Агентства оборонних закупівель (АОЗ) і Державного оператора тилу (ДОТ), які наближаються до стандартів НАТО. Умєров анонсував створення наглядових рад для цих структур найближчим часом.

Останні новини